בחירת העורכים

זנגו: האם Zengo הוא הארנק הדיגיטלי הכי טוב בעולם?

בשנים האחרונות, עולם המטבעות הקריפטוגרפים צבר תאוצה ברחבי העולם וזה הוביל לדרישה הולכת וגדלה לארנקים דיגיטליים שמספקים דרך מאובטחת וידידותית לאחסון, שליחה וקבלה של מטבעות קריפטוגרפים. הארנק הדיגיטלי של זנגו (Zengo), הוא הארנק הדיגיטלי הכי טוב שיש היום בשוק, בזכות גישת האבטחה הייחודית שלו ללא מפתח. אנחנו הולכים לעבור מקרוב על התכונות היתרונות והחסרונות שלו ולעשות לכם סדר בכל מה שרק תצטרכו לדעת.

Zengo הוא ארנק דיגיטלי שתומך בכמה מטבעות קריפטוגרפים. הארנק הוא ידידותי למשתמש, עם ממשק פשוט ואינטואיטיבי שמקל מאוד על הניווט.

זנגו מספקת גישת אבטחה ייחודית ללא מפתח, מה שהופך את הארנק הדיגיטלי שלה למיוחד לעומת ארנקים דיגיטליים אחרים.

אבטחה ייחודית

אחת התכונות המרכזיות שמייחדות את זנגו לעומת ארנקים דיגיטליים אחרים היא גישת האבטחה הייחודית שלה ללא מפתח.

רוב ארנקי המטבעות הקריפטוגרפים משתמשים במפתחות (קודים מזהים) פרטיים כדי לאבטח את חשבונות המשתמשים, הבעיה היא שהקודים או המפתחות האלה יכולים ללכת לאיבוד או להיגנב בצורה כזאת או אחרת אם המשתמש לא זהיר מספיק.

גישת האבטחה ללא מפתח של Zengo מבטלת את הצורך במפתחות פרטיים, והופכת את הארנק למאובטח יותר, בטוח יותר וידידותי יותר למשתמש.

איך זה עובד?

במקום להשתמש במפתחות פרטיים, Zengo משתמשת בטכנולוגיית פיצול מפתחות שהמטרה שלה היא לפצל את הקוד הפרטי של המשתמש למספר חלקים נפרדים.

כל חלק מהמפתח מוצפן ומאוחסן במיקום שונה, כמו שרתים מאובטחים או מכשירים אחרים שנשלטים על ידי המשתמש.

זה הופך את החיים של תוקפים והאקרים שמנסים לגנוב מפתח פרטי של משתמש להרבה יותר קשים, בגלל שהם יצטרכו לקבל גישה לכל המיקומים השונים שבהם מאוחסנים חלקי המפתח.

בנוסף לטכנולוגיית פיצול המפתח, זנגו משתמשת גם באמצעי אבטחה מתקדמים אחרים כדי להגן על חשבונות המשתמשים.

למשל, הארנק משתמש בהצפנה רב-שכבתית ובאימות ביומטרי (כמו טביעת אצבע או זיהוי פנים) כדי להבטיח שרק המשתמש המורשה יוכל לגשת לחשבון שלו.

אחד היתרונות הנוספים של גישת האבטחה של החברה, זה שהיא מבטלת את הסיכון לטעויות אנוש, שלכם למשל.

מפתחות פרטיים בדרך כלל או הולכים לאיבוד או נגנבים בגלל שמשתמשים לא שומרים עליהם כמו שצריך או בגלל שהם נופלים קורבן לפישינג או להונאות מסוג אחר.

עם זנגו, המשתמשים לא צריכים לדאוג לזכור את המפתח הפרטי שלהם או למצוא מקום בטוח מספיק לשמור אותו, בגלל שחלקי המפתח מוצפנים אוטומטית ומאוחסנים במקומות מאובטחים.

ברור, כמו כל מערכת אבטחה, אין חסינות מוחלטת ואין דבר כזה שאין תקלות, אבל הגישה הייחודית של הארנק לאבטחה מספקת רמת הגנה גבוהה יותר מרוב הארנקים הדיגיטליים שקיימים היום. חייב לציין שעד היום, ארנק זנגו לא חווה פרצות אבטחה גדולות במיוחד.

בסך הכל, גישת האבטחה הזאת היא אחת מהתכונות הבולטות שמייחדות את ארנק זנגו מארנקים דיגיטליים אחרים בשוק.

על ידי ביטול הצורך במפתחות פרטיים ושימוש באמצעי אבטחה מתקדמים, חברת Zengo מספקת למשתמשים דרך מאובטחת וידידותית ביותר לאחסן, לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים.

ממשק ידידותי למשתמש 

בנוסף לגישת האבטחה המנצחת, תכונה בולטת נוספת של ארנק זנגו היא הממשק הידידותי שלה. בניגוד ללא מעט ארנקים דיגיטליים אחרים, שממש מסובכים וקשים לניווט, הממשק של Zengo תוכנן מתוך מחשבה על קלות ונוחות השימוש למשתמש.

אחד הדברים הראשונים שמשתמשים ישימו לב אליהם כשהם מורידים את האפליקציה הוא העיצוב הנקי והמודרני שלה. האפליקציה כוללת פריסה פשוטה ואינטואיטיבית שמקלה על השימוש בתכונות השונות של הארנק.

מסך הבית מציג את יתרות החשבון של המשתמש ואת העסקאות האחרונות והתפריט בתחתית המסך נותן גישה מהירה לתכונות אחרות כמו שליחה וקבלה של מטבעות קריפטוגרפים.

הממשק הידידותי תוכנן כדי שיהיה נגיש לכל המשתמשים בכל רמות הניסיון עם מטבעות קריפטוגרפיים.

האפליקציה כוללת טיפים והסברים מועילים כדי לעור לכם בכל שלב בתהליך, משלב הגדרת החשבון ועד שליחה וקבלה של מטבעות קריפטוגרפים.

תופתעו כמה זה יכול להיות מועיל למשתמשים שחדשים לעולם המטבעות הקריפטוגרפים ואולי לא מכירים חלק מכל מה שאתם מכירים כבר בעל-פה.

תכונה נוספת שהופכת את Zengo לקלה ונוחה לשימוש היא התמיכה בכמה מטבעות קריפטוגרפים.

המשתמשים יכולים לאחסן ולנהל סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפים שונים במקום אחד בלי הצורך לעבור בין ארנקים שונים או פלטפורמות שונות.

זה נוח במיוחד למי שמחזיק ביותר מסוג אחד של מטבע קריפטוגרפים או במידה שהמטרה היא לסחור בין מטבעות שונים.

ואם זה לא מספיק, בנוסף לממשק הידידותי, יש לארנק הדיגיטלי הזה גם שירות לקוחות מעולה.

אפשרויות לתמיכה דרך האימייל ודרך צ'אט, לצד מרכז עזרה מקיף שכולל מאמרים וסרטונים שמראים איך להשתמש בתכונות השונות של הארנק.

צוות התמיכה של הארנק נעים ושירותי, ומשתמשים רבים דיווחו על המסירות של הצוות לפתור בעיות במהירות וביעילות.

לא הכל מושלם, זה ברור. חלק מהמשתמשים ציינו כי לוקח לאפליקציה קצת יותר מידי זמן לעלות לפעמים או שהם נתקלים בכל מיני באגים פה ושם אבל בסך הכל, הממשק הידידותי של Zengo הוא יתרון מרכזי שהופך את הארנק לאפשרות אטרקטיבית עבור משתמשים בכל רמות הניסיון עם מטבעות קריפטוגרפיים.

מדובר באחד המאפיינים המרכזיים שמייחדים את הארנק הזה מארנקים דיגיטליים אחרים בשוק.

עם עיצוב נקי ומודרני, תמיכה במספר מטבעות קריפטוגרפים ושירות לקוחות מעולה, Zengo הופך את החיים של המשתמשים להרבה יותר קלים בכל מה שקשור לאחסון, שליחה וקבלה של מטבעות קריפטוגרפים בלי הצורך לנווט בממשקים מסובכים או מבלבלים בכמה פלטפורמות שונות.

לאלה מכם שמעריכים פשטות וקלות שימוש, Zengo הוא בהחלט ארנק דיגיטלי ששווה לקחת בחשבון.

כל המטבעות הקריפטוגרפים שלכם במקום אחד

סמארטפון מקופל עם מסך של מואר מטבעות קריפטוגרפים על רקע כחול

אחת התכונות המרכזיות שהופכות את הארנק של זנגו למושלם לעומת ארנקים דיגיטליים אחרים היא התמיכה במספר מטבעות קריפטוגרפיים.

עם Zengo, משתמשים יכולים לאחסן ולנהל מגוון מטבעות קריפטוגרפים שונים במקום אחד, בלי לעבור בין ארנקים שונים או פלטפורמות שונות.

ארנק זנגו תומך נכון להיום במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפים, כולל ביטקוין, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ועוד לא מעט מטבעות אחרים.

זה הופך אותו למושלם ונוח למשתמשים שמחזיקים במספר מטבעות קריפטוגרפים או לאלה שסוחרים בין מטבעות שונים.

יתרון שיש בתמיכה בכמה מטבעות הוא האפשרות לגוון את המאזן שלהם על פני כמה מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

זה יכול לעזור להפחית את הסיכון הכולל של ההון ואפילו להגדיל את התשואות לטווח הרחוק בשימוש נכון.

עם Zengo, משתמשים יכולים לנהל בקלות את המטבעות הקריפטוגרפים שלהם במקום אחד, ללא צורך בשום ארנק דיגיטלי נוסף.

ואם זה לא מספיק, יתרון נוסף הוא החיים הקלים באפשרות לעקוב אחרי ההשקעות במטבעות קריפטוגרפיים.

עם כל הכסף נמצא במקום אחד, המשתמשים יכולים לבדוק במהירות את הערך הכולל הנוכחי של תיק ההשקעות שלהם ולהבין כל שינוי בזמן אמת.

זאת תכונה מועילה במיוחד לאלה שסוחרים או משקיעים באופן פעיל במטבעות קריפטוגרפים.

התמיכה בכמה מטבעות שונים לא מסתיימת רק בזה, זנגו גם מציעה פונקציונליות החלפה מתקדמת ונוחה.

הארנק מאפשר להחליף מטבע קריפטוגרפי אחד באחר ישירות מתוך האפליקציה, ללא צורך בפלטפורמה נוספת. כמה זה קל פתאום להחליף במהירות ובקלות מטבעות קריפטוגרפים?

אמנם, יש לזה גם כמה חסרונות פוטנציאליים. חלק מהמשתמשים יכולים לגלות שהתמיכה של ארנק זנגו במטבעות קריפטוגרפיים מסוימים לוקה בחסר בהשוואה לארנקים דיגיטליים אחרים.

חלק יעדיפו להשתמש בארנקים נפרדים עבור מטבעות קריפטוגרפים שונים במטרה לשמור על רמה גבוהה יותר של אבטחה ושליטה.

בסך הכל, אפשר להגיד בלב שלם שהתמיכה בכמה מטבעות שונים של ארנק זנגו נחשבת ליתרון מרכזי שהופך אותו לאופציה אטרקטיבית עבור משתמשים המחזיקים במספר מטבעות קריפטוגרפים או שסוחרים בין מטבעות שונים.

עם ממשק ידידותי תכונות אבטחה מתקדמות, Zengo הוא ארנק דיגיטלי שמתאים בצורה מושלמת לניהול תיק מגוון של מטבעות קריפטוגרפיים.

הכל זה בשירות: לקבל את כל העזרה שצריכים

חברת Zengo ידועה בזכות שירות הלקוחות המעולה שלה, שזה בפני עצמו יתרון מרכזי בשביל משתמשים שצריכים קצת עזרה בכל מה שקשור לפונקציונליות של הארנק.

משלב הקמת חשבון ועד ביצוע עסקה, צוות שירות הלקוחות של זנגו זמין לסייע למשתמשים בכל שלב בתהליך.

אחד המאפיינים המרכזיים של שירות הלקוחות של Zengo הוא ההיענות.

הארנק הדיגיטלי מציע מגוון אפשרויות תמיכה ושירות, גם תמיכה באימייל ובצ'אט וגם מרכז עזרה מקיף שכולל מאמרים וסרטונים שמסבירים איך להשתמש בתכונות השונות של הארנק.

המשתמשים יכולים גם לשלוח בקשה לתמיכה ישירות מהאפליקציה, בדרך כלל מקבלים תשובה בחזרה תוך כמה שעות.

צוות שירות הלקוחות של Zengo מורכב מאנשים שיודעים ומבינים בתחום ויעשו הכל כדי לעזור למשתמשים לפתור כל בעיה שרק עלולה לצוץ.

אלה מומחי מטבעות קריפטוגרפים שיודעים ומסוגלים לענות על שאלות של המשתמשים ולעזור עם הנחיות בנוגע לשיטות המומלצות לניהול המטבעות הקריפטוגרפים שלהם.

צוות התמיכה של הארנק פועל במרץ כדי לפתור כל בעיה או דאגה שיש למשתמשים, המטרה שלהם היא להבטיח חוויה טובה עם האפליקציה.

והאמת היא, שזה לא מובן מאליו בכלל. מסירות לשירות לקוחות נדירה בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפים, ככה שמדובר על יתרון מרכזי למשתמשים שמעריכים שירות לקוחות באיכות גבוהה.

נכון, חלק מהמשתמשים יכולים להיתקל בבעיות שקשה לפתור.

אבל עדיין, שירות הלקוחות של Zengo הוא יתרון מרכזי שהופך את הארנק הדיגיטלי הזה לאחת האפשרויות הכי טובות למי שצריך עזרה פה ושם בכל ההיבט של הפונקציונליות של האפליקציה.

וחוץ מזה, Zengo מאפשרת גישה לכל מיני מאגרי מידע שיכולים לעזור למשתמשים להבין טוב יותר את מטבעות הקריפטו ואת טכנולוגיית הבלוקצ'יין.

מרכז העזרה של הארנק כולל מגוון גדול של מאמרים וסרטונים שמכסים המון נושאים שונים ויעזור לכל אחד להסתדר עם כל שלב בתהליך, מהקמת חשבון ועד לאיך לאחסן בצורה מאובטחת את המטבעות הקריפטוגרפים.

גם אם אתם חדשים בתחום וגם אם לא, זה ללא ספק הולך לעשות לכם סדר ענק בכל הבלגן.

אפשר לסכם את זה בזה, שירות הלקוחות המעולה והמסור של זנגו הוא יתרון שמייחד את הארנק מארנקים דיגיטליים אחרים שקיימים היום בשוק.

עם צוות ברמה גבוהה לצד מרכז עזרה מקיף והמחויבות לפתרון בעיות במהירות וביעילות, Zengo מספקת למשתמשים את כל מה שהם צריכים כדי לנהל את מטבעות הקריפטוגרפים שלהם בביטחון מוחלט.

למי שמבין שהכל מתחיל ונגמר בשירות לקוחות מעולה, ארנק זנגו הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר שתוכלו לשקול.

עסקאות ללא עמלות

ארנק זנגו מגיע עם אחת התכונות הכי משתלמות ואטרקטיביות שרק אפשר לדמיין: אין עמלות על עסקאות שבוצעו באמצעות הארנק.

זה הופך את Zengo לאפשרות מעולה למי שמחפש דרך לנהל את המטבעות הקריפטוגרפים בלי להיכנס להוצאות נוספות.

לעומת ארנקים דיגיטליים ופלטפורמות אחרות, Zengo לא גובה מהמשתמשים עמלות על שליחה או קבלה של מטבעות קריפטוגרפיים.

זה אומר שתוכלו לבצע עסקאות בלי לדאוג מעלויות נוספות, מה שיכול להיות חשוב למשתמשים ששולחים או מקבלים תשלומים במטבע קריפטוגרפי בשוטף.

על ידי ביטול עמלות על העסקאות, ארנק Zengo מאפשר למשתמשים לחזות בצורה מדויקת יותר את כמות המטבעות הקריפטוגרפים שהם יצטרכו על מנת לבצע תשלום או להשלים עסקה.

זה יכול להועיל למשתמשים שמנהלים תקציב צפוף יותר ורוצים להימנע מעמלות או הוצאות בלתי צפויות.

בנוסף לעסקאות ללא עמלות, Zengo יציע לכם גם שערי חליפין מדהימים אם תרצו להחליף מטבע קריפטוגרפי אחד באחר בתוך האפליקציה.

למרות ששערי החליפין משתנים בהתאם לתנאי השוק ולעוד כמה גורמים אחרים, שערי החליפין של זנגו בדרך כלל שווים יותר ממה שתמצאו בבנקים או מוסדות פיננסיים אחרים.

זה לא שהכל בחינם, חשוב לציין שעדיין יש עמלות כמו עמלות רשת שגובה הבלוקצ'יין עצמו. למרות זאת, הן בדרך כלל נמוכות מאוד ולא קשורות ישירות לפונקציונליות של Zengo.

בשורה התחתונה משתמשים יכולים לצפות לחסוך כסף בעמלות על עסקאות באמצעות זנגו בהשוואה לארנקים דיגיטליים אחרים או לפלטפורמות אחרות.

מדובר על עוד יתרון מרכזי שמייחד את הארנק הזה מארנקים דיגיטליים אחרים בשוק. על ידי ביטול עמלות העסקאות, Zengo הופך את ניהול אחזקות המטבעות הקריפטוגרפיים למשתלם הרבה יותר.

עבור משתמשים שמודעים לעלויות ומחפשים ארנק דיגיטלי אמין ובמחיר סביר, Zengo היא בהחלט אפשרות ששווה לקחת בחשבון.

היתרונות של ארנק זנגו

בחורה מתולתלת מחייכת ומחזיקה את הידיים פתוחות לצדדים רקע תכלת

אין ספק שלארנק זנגו יש כמה יתרונות בולטים, הנה המרכזיים:

גישת אבטחה ללא מפתח

אחת התכונות הבולטות של ארנק זנגו היא גישת האבטחה ללא מפתח. הגישה הזאת מבוססת על צורה ייחודית של קריפטוגרפיה הנקראת "חתימות סף".

במילים פשוטות, במקום להסתמך על מפתח פרטי יחיד כדי לגשת לכסף, Zengo מפצל את המפתח הפרטי לכמה חלקים ומאחסן אותם על כמה מכשירים שונים.

המשמעות היא שגם אם אחד מהמכשירים שלך יותקף או ייפרץ, התוקף לא יוכל לגשת לכסף שלכם בגלל שבצורה הזאת יש לו רק חלק מהמפתח.

בנוסף, בגלל שהמפתח הפרטי לא מאוחסן במכשיר שלכם, לא תצטרכו לדאוג בנוגע לזה אם המכשיר נאבד או נגנב.

ממשק ידידותי למשתמש

יתרון נוסף של ארנק זנגו הוא הממשק הידידותי. הארנק תוכנן להיות אינטואיטיבי וקל לשימוש, גם למתחילים. מסך הבית של האפליקציה של הארנק נותן סקירה ברורה של יתרת החשבון והעסקאות האחרונות, והתפריט פשוט וקל לניווט.

Zengo מציעה גם מגוון תכונות שימושיות דרך הארנק הדיגיטלי הזה, כמו האפשרות לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפים שונים, להציג את היסטוריית העסקאות ולהתאים אישית את הגדרות הארנק.

בסך הכל, הממשק של הארנק מעוצב בצורה מושלמת ומספק חווית משתמש נעימה ונוחה.

תמיכה במספר מטבעות

ארנק Zengo תומך במגוון מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, Ethereum, Binance Coin ואחרים. המשמעות היא שתועלו להשתמש בארנק כדי לאחסן ולנהל מספר מטבעות קריפטוגרפיים במקום אחד, במקום להשתמש בארנק שונה לכל מטבע.

זנגו תומך גם במגוון מטבעות פיאט, מה שמקל על קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפים באמצעות המטבע המקומי דולר או יורו.

זאת תכונה נוחה שגם היא מייחדת את Zengo מארנקים דיגיטליים אחרים, שלרוב תומכים רק במספר קטן של מטבעות קריפטוגרפים.

שירות לקוחות מעולה

Zengo מציעה גם שירות לקוחות מעולה. אתר האינטרנט של הארנק כולל מרכז שאלות נפוצות מקיף שמכסה את כל השאלות והבעיות שאתם עלולים להיתקל בהן.

צוות שירות הלקוחות של Zengo זמין 24/7 באמצעות מייל או צ'אט, והם בדרך כלל מגיבים ועוזרים די מהר.

תקבלו גם גישה להמון מידע שיעזור לכם לקלוט איך הכל עובד בצורה מקיפה ותומכת. כמו פוסטים בבלוג והדרכות, שיכולים לעזור למשתמשים ללמוד עוד על מטבעות קריפטוגרפיים וארנקים דיגיטליים.

בסך הכל, שירות הלקוחות של הארנק הוא מהשורה הראשונה ומה שבטוח זה שתוכלו תמיד לקבל את כל העזרה שרק תצטרכו.

ללא עמלות על עסקאות

לא תשלמו עמלות על עסקאות שבוצעו באמצעות הארנק של זנגו. זה אומר שתוכלו לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים בלי עלויות נוספות.

זאת אחת ההטבות שהופכת את הארנק הזה לאפשרות אטרקטיבית עבור משתמשים שרוצים לחסוך בעלויות של העסקאות שלהם.

חסרונות של ארנק זנגו

בחור בטישרט ורודה מחזיק מטבע ביטקוין וחושב רקע ירוק בהיר

למרות היתרונות הבולטים של ארנק זנגו, יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם:

תמיכה מוגבלת בחלק מהמטבעות הקריפטוגרפים

למרות ש-Zengo תומך במגוון של מטבעות קריפטוגרפים, זה יכול להיות לא מספיק בשביל משתמשים מסוימים בהשוואה לארנקים אחרים.

לדוגמה, Zengo אינו תומך כרגע בריפל (XRP), אחד ממטבעות הקריפטו הגדולים בשוק. המשמעות היא שמי שרוצה לאחסן או לנהל XRP יצטרך להשתמש בארנק אחר.

אפשרויות קנייה מוגבלות

זנגו מציעה את האפשרות לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפים, אבל אפשרויות הקנייה מוגבלות קצת. נכון לעכשיו, משתמשים יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפים רק באמצעות כרטיס אשראי או דביט.

המשמעות היא שמשתמשים שמעדיפים לקנות מטבעות קריפטוגרפים בשיטות תשלום אחרות, כמו העברות בנקאיות או PayPal, יצטרכו להשתמש בפלטפורמה אחרת.

ללא אימות דו-שלבי

גישת האבטחה ללא מפתח של Zengo מספקת הגנה מצוינת מפני התקפות, אבל הארנק לא תומך כרגע באימות דו-שלבית 2FA.

מדובר בשכבת אבטחה נוספת שמחייבת משתמשים להזין קוד או להשתמש באפליקציית אימות כדי לגשת לחשבון שלהם. למרות שזה לא חובה, אימות דו שלבי זאת שכבת הגנה נוספת שמשתמשים רבים מעדיפים לקבל.

שליטה מוגבלת בעמלות

למרות שזנגו לא גובה עמלות על עסקאות שבוצעו בתוך הארנק, למשתמשים אין שליטה על העמלות שגובים על ידי רשת הבלוקצ'יין.

המשמעות היא שאם הרשת חווה תעבורה גבוהה, ייתכן שהמשתמשים יצטרכו לשלם עמלות גבוהות יותר כדי להבטיח שהעסקאות שלהם יבוצעו במהירות.

למרות שזאת מגבלה של טכנולוגיית הבלוקצ'יין ולא של Zengo עצמה, זה עדיין משהו שצריך להיות מודעים אליו.

הארנק הדיגיטלי של זנגו לא קיים בגרסה למחשב

ארנק זנגו זמין כרגע רק כאפליקציה לנייד, מה שעשוי להפריע קצת למשתמשים מסוימים. למרות שהאפליקציה לנייד מעוצבת בצורה נוחה והיא קלה לשימוש, חלק מהמשתמשים יעדיפו לקבל גרסת למחשב של הארנק לנוחות וגמישות נוספת.

Zengo: השורה התחתונה

בחור בחליפה אפורה ועניבה מחזיק ביטקוין מול העין ומחייך רקע לבן

בסך הכל, הארנק הדיגיטלי של Zengo הוא בחירה מעולה ובטוחה בשביל כל מי שמחפש דרך מאובטחת וידידותית לאחסן, לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים.

ישת האבטחה הייחודית ללא מפתח של ארנק זנגו מספקת הגנה מעולה מפני התקפות ופריצות, והממשק הידידותי של הארנק מקל על פשטות השימוש, גם למתחילים.

למרות שהתמיכה במטבעות הקריפטו של הארנק מוגבלת קצת בהשוואה לארנקים אחרים, היכולת של Zengo לתמוך במספר מטבעות קריפטוגרפיים וכמה מטבעות פיאט הופכת אותו לאחת האפשרויות הנוחות ביותר לאלה שרוצים לנהל מספר מטבעות קריפטוגרפיים במקום אחד.

זנגו מציעים שירות ללא תשלום עמלות על עסקאות, שהוא עוד יתרון משמעותי שהופך את הארנק לאפשרות אטרקטיבית למשתמשים שרוצים לחסוך עלויות.

בסך הכל, אם אתם מחפשים ארנק דיגיטלי מאובטח וידידותי למשתמש, ארנק זנגו זאת אחת האפשרויות הכי טובות שתוכלו למצוא היום בשוק.

זנגו: האם Zengo הוא הארנק הדיגיטלי הכי טוב בעולם?
זנגו: האם Zengo הוא הארנק הדיגיטלי הכי טוב בעולם?

דילים סודיים ועדכונים על ירידות מחיר לזמן מוגבל: השאירו פרטים!

נשלח לכם רק תוכן איכותי!

יאיר ורדי
יאיר ורדי

יאיר הוא מומחה טכנולוגיה, שמתעסק בחומרה ותוכנה של מחשבים וגאדג'טים מכל הסוגים. בעל תואר שני במדעי המחשב מהטכניון (כרגע עובד על הדוקטורט), מתגורר בראשון לציון.

נשמח לשמוע את דעתכם!

השארת תגובה

מייליסט
Logo
דילוג לתוכן