שעון מעורר: 10 שעונים מעוררים מומלצים לשנת 2024

דיסקליימר על מוצרים של Amazon.com
אתר "מייליסט" משתתף בתכנית השותפים של חברת Amazon Services LLC, מדובר בתכנית שיווק שותפים המיועדת לספק לאתרי אינטרנט עמלות פרסום, על ידיי פרסום וקישור ל- Amazon.com. כתוצאה מכך, חלק מהקישורים באתר הזה הם קישורי שותפים, מה שאומר שהאתר ירוויח עמלה אם תלחצו על הקישור ותקנו מוצר מסויים.

כמעט כולם מתחילים את היום שלהם עם שעון מעורר: מדובר בכלי מאוד יעיל ושימושי כשאנחנו צריכים להיות במקום כלשהו בזמן מסוים, כמו בית הספר, העבודה או אפילו פגישה עסקית. להגיע באיחור לא גורם לאף אחד להיראות טוב, והדבר האחרון שאנחנו רוצים לעשות זה להשאיר על אנשים רושם רע לגבינו. אם השעון הפנימי (הביולוגי) שלנו לא עובד מספיק טוב, אז שעון מעורר זה הפתרון היחיד שנשאר לנו.

למרות שהמכשירים הדיגיטליים האלה נראים כמו טכנולוגיה מאוד פשוטה שלא מצריכה הרבה תשומת לב, אם נשווה אותם למכשירי חשמל אחרים, נראה שבעצם מדובר בטכנולוגיה הכי שימושית שקיימת כיום בשוק – במיוחד אם יש לנו נטייה לאיחורים או שקשה לנו להתעורר בעצמנו.

ממהרים? הנה 3 המוצרים המובילים:

השורה התחתונה
יתרונות
חסרונות
השורה התחתונה
השעון המעורר הזה נוצר במיוחד בשביל כל מי שרוצה להתעורר בצורה הכי טבעית שאפשר. הוא מגיע עם מגוון גדול של אפשרויות להתאמה אישית, כמו 10 רמות שונות של עוצמת האור ובעיצוב מודרני ואלגנטי.
יתרונות
כפתור "נודניק" מובנה
כולל 10 רמות שונות של עוצמת האור
לא צריך להחליף את הנורה
חסרונות
ממשק ההפעלה יכול להיות קצת מסובך
תמורה מושלמת למחיר
Universe NR-933C-20
Universe NR-933C-20
מחיר משתלם
לבדיקת מחיר
השורה התחתונה
דגם אלגנטי, קטן ושימושי. חוץ מהתצוגה הנוחה והמראה העתידני, יש לו שתי יציאות USB, ככה שתוכלו להשתמש בו כמטען במידה ויש לכם רק שקע אחד ליד המיטה. איכות גבוהה, מראה מושלם ומחיר זול.
יתרונות
מגיע עם 2 שקעי USB
ספרות גדולות ונוחות לקריאה
עמעום אוטומטי של התאורה במצב לילה
חסרונות
ללא רדיו
איכות במחיר שפוי
שעון מעורר דיגיטלי של חברת JALL
JALL Wood Digital
איזון בין מחיר לאיכות
לבדיקת מחיר
השורה התחתונה
דגם חכם, חתיך ומושלם. גם לישון בשקט וגם להתעורר בוודאות. תוכלו לראות בו נתונים שלא רואים בכל שעון מעורר כמו הטמפרטורה של החדר, תוכלו להפעיל אותו באמצעות קול בלבד ותוכלו לכוון את ההתראות לפי היום בשבוע.
יתרונות
מופעל באמצעות קול
מודד את הטמפרטורה של החדר
רמות בהירות משתנות
חסרונות
כיוון ראשוני קצת מורכב

יש היום בשוק מבחר עצום של שעונים מעוררים וקשה לבחור רק דגם אחד. הכל בעצם תלוי באיך שאנחנו ישנים, או במילים אחרות, האם אנחנו בדרך כלל ישנים שינה קלה או שינה עמוקה. זאת הסיבה שיהיו דגמים מסוימים שיעבדו עבורנו יותר טוב מאחרים.

אז בואו ניגש לעניינים, ונתחיל עם:

10 השעונים המעוררים הכי טובים לשנת 2024

1


Philips SmartSleep HF3520/60

הבחירה המנצחת
הבחירה שלנו
השעון המעורר הזה נוצר במיוחד בשביל כל מי שרוצה להתעורר בצורה הכי טבעית שאפשר. הוא מגיע עם מגוון גדול של אפשרויות להתאמה אישית, כמו 10 רמות שונות של עוצמת האור ובעיצוב מודרני ואלגנטי.
יתרונות:
 • כפתור "נודניק" מובנה
 • כולל 10 רמות שונות של עוצמת האור
 • לא צריך להחליף את הנורה
חסרונות:
 • ממשק ההפעלה קצת לא נוח
 • הנורה מתחילה להידלק לפני השעה שבה אנחנו רוצים להתעורר

המכשיר הזה למעשה משתמש במנורה טיפולית מיוחדת, שמדמה את האור שנוצר במהלך זריחת השמש ומעירה את מי שמשתמש בו בצורה מאוד עדינה וטבעית, בניגוד למכשירים אחרים שפועלים באמצעות קול.

המנורה של השעון הזה עברה ניסויים קליניים שמוכיחים שהיא עוזרת לאנשים להתעורר עם תחושה יותר רעננה ומלאת אנרגיה. הדגם הזה יכול גם לחקות את האור של שקיעת השמש וככה הוא (לכאורה) עוזר לנו להירדם בצורה טבעית ובריאה.

בנוסף למנורה המיוחדת הזאת, השעון גם מגיע עם אפקטים קוליים שמדמים את הצלילים שנשמעים בזמן הזריחה והשקיעה, כמו לדוגמה קולות של ציפורים. בסך הכל קיימות בשעון 5 אפשרויות שמע שונות, וגם רדיו FM מובנה. כמו כן, השעון מגיע גם עם כפתור "נודניק", בשביל כל מי שרוצה לגנוב עוד כמה דקות של שינה בוקר.

השעון הזה יכול לפעול במשך 8 שעות מבלי להיות מחובר למקור חשמל, אז אנחנו לא צריכים לדאוג שלא נתעורר בזמן אם תהיה הפסקת חשמל במהלך הלילה. תהליך דימוי הזריחה של השעון מתחיל כ-30 דקות לפני השעה שבה רוצים להתעורר, וככה יש לנו המון זמן להתעורר בצורה טבעית ורגועה.

2

Universe NR-933C-20

מחיר משתלם
תמורה מושלמת למחיר
דגם אלגנטי, קטן ושימושי. חוץ מהתצוגה הנוחה והמראה העתידני, יש לו שתי יציאות USB, ככה שתוכלו להשתמש בו כמטען במידה ויש לכם רק שקע אחד ליד המיטה. איכות גבוהה, מראה מושלם ומחיר זול.
יתרונות:
 • מראה אלגנטי
 • מגיע עם 2 שקעי USB
 • ספרות גדולות ונוחות לקריאה
 • עמעום אוטומטי של התאורה במצב לילה
חסרונות:
 • ללא רדיו

זה מוצר מאוד פופולרי, בעיקר בזכות העובדה שהוא מגיע עם שני שקעי USB להטענה, שאפשר לחבר אליהם סמארטפון, טאבלט או כל מכשיר אלקטרוני בתקן של 5V. המאפיין הקטן הזה אומר שאנחנו לא צריכים לדאוג מהעובדה שהמכשיר תופס את השקע הפנוי היחיד ליד המיטה, כי אנחנו עדיין יכולים להטעין את הסמארטפון שלנו במהלך הלילה. זה הופך את השעון הזה למוצר מושלם בשביל כל מי שיש לו רק שקע חשמל אחד ליד המיטה, או כל מי שרוצה שיהיו כמה שפחות כבלים בחדר השינה.

דגם אלגנטי במיוחד שמאפשר לנו לכוון את עוצמת האור של מסך התצוגה לאחת מ-3 אפשרויות שונות, כך שהיא תהיה נוחה עבורנו. מסך התצוגה של השעון הוא מסך LCD גדול עם תצוגה של 4 ספרות

מצד אחד הוא מספיק קטן בשביל שיהיה לנו נוח לקחת אותו איתנו לנסיעות ומצד שני מספיק גדול כדי שיהיה לנו קל ונוח לבדוק מה השעה. תאורת התצוגה היא בצבע לבן עדין, שמאוד נעים לעיניים.

בקיצור, אנחנו מקבלים מוצר באיכות מאוד גבוהה, יחד עם גישה לשירות לקוחות מצוין, במקרה שמשהו מתקלקל.

3

JALL Wood Digital Alarm Clock

איכות במחיר שפוי
איזון בין מחיר לאיכות
דגם חכם, חתיך ומושלם. גם לישון בשקט וגם להתעורר בוודאות. תוכלו לראות בו נתונים שלא רואים בכל שעון מעורר כמו הטמפרטורה של החדר, תוכלו להפעיל אותו באמצעות קול בלבד ותוכלו לכוון את ההתראות לפי היום בשבוע.
יתרונות:
 • רמות בהירות משתנות
 • מודד את הטמפרטורה של החדר
 • אפשר לכוון כמה התראות שונות בו-זמנית
 • מופעל באמצעות קול
חסרונות
 • כיוון ראשוני קצת מורכב
 • המארז לא כולל סוללות

בדגם הזה אנחנו יכולים להגדיר רק 3 התראות שונות בו זמנית, אבל ברגע שהוא מתחיל לצלצל אין מצב שנצליח להמשיך לישון. בנוסף, אנחנו יכולים לכוון את השעון הזה לפי טווח של ימי השבוע, וככה אנחנו נקום בזמן במהלך השבוע אבל נישן בשקט בסוף השבוע. זה מאפיין מושלם בשביל מי שלא אוהב לכוון את השעון המעורר כל יום מחדש.

המכשיר מגיע עם 3 רמות בהירות שונות של מסך התצוגה ואנחנו אפילו יכולים לכוון את רמות הבהירות האלה לפי השעות של היממה – למשל, אנחנו יכולים להגדיר שבשעות הלילה התצוגה תפעל על רמת הבהירות הכי נמוכה, וככה התאורה של השעון לא תפריע לנו לישון. אנחנו אפילו יכולים לכבות לגמרי את מסך נורות הלד, כדי לחסוך קצת חשמל בזמן שאנחנו ישנים. הדגם הזה גם מופעל באמצעות קול, אז אנחנו רק צריכים לעשות קצת רעש או למחוא כפיים ואז מסך התצוגה יידלק מחדש.

כמו כן, הוא יכול להגיב באמצעות קול ולהגיד לנו את השעה, ככה שאנחנו אפילו לא צריכים להסתכל עליו כדי לדעת מה השעה.

השעון הזה גם מגיע עם מד טמפרטורה מובנה, שעוקב אחרי הטמפרטורה של החדר ומציג אותה על גבי המסך. אנחנו יכולים גם לכוון את מד הטמפרטורה ככה שהוא יציג או מעלות צלזיוס או פרנהייט.

הוא נטען באמצעות שקע של micro USB, אז אנחנו לא צריכים להתעסק עם סוללות, אבל אם אנחנו נמצאים בנסיעות ורוצים להביא אותו איתנו, אז כן כדאי להביא כמה סוללות לגיבוי כדי שלא נצטרך להטעין אותו כל הזמן.

4

Lielongren LLR010BLUS

מה עוד אפשר לבקש?
מושלם לכולם
המכשיר הזה הוא שעון מעורר עם עוצמת קול מאוד חזקה, אבל הוא גם מגיע כלול עם מנגנון רטט שמרעיד את המיטה – מאפיין מושלם בשביל כל מי שצריך דחיפה קצת יותר חזקה בשביל להצליח לצאת מהמיטה בבוקר.
יתרונות:
 • אפשר להגדיר יותר מהתראה אחת בו-זמנית
 • מסך התצוגה פשוט וברור
 • אפשר לעמעם את תאורת התצוגה
חסרונות:
 • קצת מורכב להשתמש בכל המאפיינים שלו
 • יש אנשים שמנגנון הרטט לא יהיה מספיק חזק בשבילם

מנגנון הרטט הזה מתחבר לגוף השעון באמצעות כבל באורך של 2 מטרים. אנחנו יכולים להגדיר את ההתראות של המכשיר ככה שהן יפעלו רק עם קול, רק עם רטט או עם שניהם בו-זמנית, וככה אין סיכוי שנצליח להמשיך לישון.

הוא מגיע עם כפתור נודניק מובנה, שמוסיף עוד קצת גמישות לשגרת הבוקר שלנו, וגם אפשר לכוון שתי התראות נפרדות במקביל, אז אפילו שני אנשים יכולים להשתמש בו, אבל בזמנים שונים של אותו הבוקר. בנוסף, אנחנו יכולים להגדיר שהוא יפעל רק במהלך ימי השבוע, ואז אנחנו לא צריכים לכוון אותו מחדש כל יום.

בנוסף, הדגם הזה מגיע גם עם 2 שקעי USB להטענה עם הספק של DC 5V/2V, כשמשתמשים רק באחד מהם. בזכות שקעי ה-USB אלה אנחנו לא צריכים להתעסק עם כבלים ליד המיטה.

מסך התצוגה שלו הוא בגודל של 18 סמ"ר – מאוד גדול, ויש לו עיצוב פשוט ונקי שמציג רק את השעה, בלי נתונים נוספים שיבלבלו אותנו. אפשר להשוות את הגודל של מסך התצוגה הזה לגודל של סמארטפון, והוא מציג את המספרים בצורה גדולה וברורה, ככה שאנחנו יכולים לראות אותם בקלות גם ממרחק. כמו כן, יש השעון מגיע עם מאפיין של עמעום, שמאפשר לנו להתאים את הבהירות של מסך התצוגה בדיוק למידה שתתאים לנו.

ממשק ההפעלה שלו הוא מאוד פשוט ונוח, אם אנחנו רק רוצים להשתמש במאפיינים הבסיסיים של המוצר הזה, אבל הוא גם מגיע עם כמה אפשרויות הפעלה יותר מתקדמות, בשביל כל מי שאוהב לשחק עם ההגדרות של המכשיר וליהנות מכל היכולות שלו.

5

Betus Bell Alarm

לחיות מחוץ לקופסא
עיצוב וינטג'
מדובר בשעון מעורר בעיצוב וינטג' שמגיע עם מחוגים, במקום עם תצוגת לד או מסך LCD. הצלצול שלו הזה נוצר באמצעות שני הפעמונים שמורכבים על גבי החלק העליון שלו, והוא כל כך חזק שאין ספק שנתעורר בזמן.
יתרונות:
 • שקט מאוד, המחוגים עובדים בלי לעשות רעש
 • גדול ועם ספרות מאוד ברורות
 • עיצוב וינטג'
 • פשוט ונוח להפעלה
 • לא דורש חיבור לחשמל
חסרונות:
 • אין כפתור נודניק
 • אנלוגי לחלוטין

השעון האנלוגי הזה מופעל באמצעות סוללות, ומעוצב בסגנון שמזכיר לנו את שנות ה-80 של המאה ה-20. רוב השעונים האנלוגיים שקיימים כיום בשוק מגיעים עם ספרות שמודפסות על גבי לוח קרטון, אבל הדגם הזה מספק לנו איכות הרבה יותר גבוהה ומראה יפה ואטרקטיבי. בנוסף, ממש קל לקרוא אותו, גם אם אנחנו נמצאים בקצה השני של החדר, בזכות העובדה שהספרות שלו מודפסות בצבע שחור על גבי רקע לבן או הפוך.

מה שכן, זה לא שעון מאוד מתוחכם והוא לא מגיע עם כפתור נודניק. אם אתם בדרך כלל מצליחים להמשיך לישון גם בזמן שהשעון המעורר הנוכחי שלכם מצלצל בקולי קולות כל הבוקר, אז אתם כנראה צריכים את המכשיר הזה. הצלצול שלו הוא כל כך חזק שאנשים שסובלים מאובדן שמיעה קל קונים אותו במיוחד.

יחד עם זאת, המחוגים שלו הם מאוד שקטים ואי אפשר לשמוע אותם בכלל. הוא מגיע יחד עם מחוג מיוחד שמאוד נוח לקרוא והוא מראה את השעה ברמת דיוק מאוד גבוהה. כמו כן, הדגם הזה מגיע עם כפתור מיוחד בשביל תאורת לילה, שמאפשר לנו לראות מה השעה באמצע הלילה, מבלי להדליק את האור של כל החדר.

מדובר בבחירה המושלמת בשביל כל מי שישן מאוד חזק ומחפש מכשיר שקל להפעיל ומגיע עם צלצול מאוד חזק. בנוסף, בזכות העובדה שהוא מופעל באמצעות סוללות, אנחנו יכולים לקחת אותו איתנו בקלות לכל מקום שנרצה.

6

+Lexon Flip

דיוק מושלם
רמה אחת מעל
תצוגת LCD הפיכה: השעון המעורר יפעל רק ברגע שהשעון מונח עם הצד שכתוב עליו ON למעלה. הוא זכה בפרס עיצוב על העיצוב היוקרתי שלו והוא מופעל באמצעות סוללות
יתרונות:
 • עצירה או כיבוי שעון מעורר באמצעות הפיכת המכשיר
 • נגיעה קלה מדליקה את האור בשעון
 • הפעלה באמצעות סוללות
חסרונות:
 • ללא אפשרות חיבור ישיר לחשמל
 • ספרות קטנות יחסית

השעון הזה מגיע עם תצוגת LCD רחבה, שהופכת אותו למאוד קל לקריאה. הוא פועל בצורה כזאת שאתם יכולים להפוך אותו. ברגע שהמילה ON נמצאת בחלק העליון השעון המעורר יפעל בשעה שהגדרתם אותו, ברגע שתהפכו אותו והמילה OFF מופיעה למעלה, השעון המעורר לא יפעל, אך עדיין תוכלו לראות מה השעה בכל רגע נתון.

הוא אמנם מגיע בלי רדיו, אבל מצד שני, הוא לא דורש חיבור לחשמל. במחיר זול יחסית תקבלו שעון מעורר אמין עם טכנלוגייה ייחודית, במגוון צבעים בהתאמה מלאה לטעם שלכם.

7

Selmor SE-628

דגם מוביל
בחירה מצוינת
מעדיפים לקרוא את השעה בצורה ברורה כשאתם מתעוררים בבוקר? הדגם הזה של חברת סלמור יודע להקרין את השעה באמצעות מקרן לייזר ולהציג אותה על הקיר או על התקרה. מתוחכם יעיל ובמחיר משתלם.
יתרונות:
 • תצוגה ברורה
 • כולל מקרן לייזר להקרנת השעה על הקיר או התקרה
 • כולל רדיו מובנה
חסרונות:
 • כפתורים קטנים
 • מגיע בצבע אחד

זשעון מעורר דיגיטלי שמראה את השעה לא רק על מסך תצוגת הלד אלא גם מקרין את השעה על הקיר באמצעות מקרן קטן עם זווית תנועה של 180 מעלות. בעזרת השעון הזה אנחנו יכולים להקרין את השעה על הקיר או על התקרה, כשמרחק ההקרנה האידאלי הוא בין 1.8-3 מטרים. אם אנחנו מעדיפים להשתמש בתצוגת הלד, אז אנחנו גם יכולים לכוון את רמת הבהירות שלנו, ככה שהיא תתאים בדיוק לצרכים שלנו.

הכפתורים קצת קטנים והטקסט שלהם קטן אפילו יותר, אבל אחרי שהגדרתם את כל מה שאתם צריכים פעם אחת, אתם מסודרים עם שעון מעורר קומפקטי ליד המיטה שגם יציג לכם בבירור באמצעות לייזר את השעה על הקיר או התקרה.

8

SVINZ SDC008

פשוט מושלם
שווה את ההשקעה
שעון מעורר מצוין עבור אנשים מבוגרים או אנשים עם בעיות זיכרון. מדובר במכשיר עם תצוגה מאוד גדולה וקלה לקריאה, שיהיה תוספת מאוד טובה ושימושית בשביל כל חדר.

הדגם הזה מגיע עם מסך תצוגה ברזולוציה מאוד גבוהה וברוחב של 20 ס"מ, אז מאוד קל לקרוא אותו, גם מהצד השני של החדר. זה שעון מושלם עבור אנשים מבוגרים או אנשים עם בעיות ראייה. השעון המעורר הזה גם יכול להקריא את השעה המדויקת, כולל את היום בשבוע, את התאריך ואת הזמן ביום (בוקר, צהריים, ערב, וכו'). כל הטקסט שרשום על המסך מופיע במלואו ולא בצורה של קיצורים או ראשי תיבות, כדי שכל מי שמשתמש בשעון יוכל להבין בקלות בדיוק מה הכל אומר.

הדגם הזה מגיע עם שתי אפשרויות תצוגה: תצוגה בצבע צהוב או בצבע לבן. בנוסף, אנחנו יכולים להגדיר בו כמה התראות במקביל, ככה שאנחנו לא צריכים לדאוג לכוון מחדש התראות לאורך היום. זה מאפיין מועיל במיוחד בשביל אנשים שמשתמשים בשעון מעורר לא רק בשביל לקום בבוקר, אלא בשביל להזכיר לעצמם כל מיני דברים אחרים, כמו למשל כדי לזכור לקחת תרופות לאורך היום.

הוא מגיע יחד עם  מאפיין שמשנה את הבהירות של התצוגה באופן אוטומטי וכולל 3 רמות בהירות שונות. מצד שני, אם אנחנו רוצים שהתצוגה תישאר מאוד חזקה לאורך כל היום, אז אנחנו יכולים לכבות את המאפיין הזה בלי בעיה. יש לו סוללת גיבוי שדואגת שהוא לא יפסיק לעקוב אחרי השעה במידה ויש הפסקת חשמל, וברגע שהחשמל חוזר אז מסך התצוגה נדלק מחדש ומראה את השעה המדויקת.

יתרונות:
 • מציג טקסטים מלאים ובלי קיצורים לא מוכרים
 • התצוגה מאוד גדולה וקריאה
 • אפשר להגדיר כמה התראות בו-זמנית
 • מגיע עם סוללת גיבוי
 • יש לו מאפיין של בהירות אוטומטית
חסרונות:
 • לפעמים ההתראות לא עובדות
 • קצת קשה להגדיר את השעה בהפעלה הראשונה
9

Sonic Bomb RA42658

כי על איכות לא חייבים לשלם ביוקר
איזון בין מחיר לאיכות
הדגם הזה הוא שעון מעורר חזק במיוחד, שמתאים לאנשים שישנים מאוד חזק. השעון מסתמך על שלושה חושים שונים: שמיעה, ראייה ומגע, כדי להעיר את מי שמשתמש בו. כשהשעון הזה מתחיל לצלצל הוא מפעיל צלצול חזק שמלווה ברטט ובאור מהבהב בצבע אדום.
יתרונות:
 • צלצול חזק במיוחד ורטט בנוסף
 • מופעל באמצעות סוללות
 • מגיע עם סוללת גיבוי מובנית
חסרונות:
 • הרטט ועוצמת הקול יכולים להיות חזקים מדי
 • ממשק ההפעלה קצת מורכב
 • הכפתורים מגיבים רק ללחיצות מאוד ברורות

הוא גם מגיע יחד עם כפתור נודניק שכולל 5 שלבי נטרול שונים, ככה שגם מי שמסרב לצאת מהמיטה בבוקר לא יצליח להתעלם מהרעש שלו.

בנוסף, אם אנחנו לא רוצים שהשעון יעיר בטעות גם את בן או בת הזוג שלנו, אנחנו יכולים להשתמש רק בהתראת הרטט שלו ולהניח אותו מתחת לכרית או על הצד שלנו במזרון.

הוא מופעל באמצעות סוללות והוא גם מגיע יחד עם סוללת גיבוי מובנית, כדי שנהיה בטוחים שהוא לא ייכבה לנו פתאום באמצע הלילה. בזכות זה שאנחנו לא צריכים לחבר אותו לשקע החשמל, אנחנו לא צריכים להסתבך עם כבלים, ואנחנו גם יכולים לשים אותו בכל מקום שמתחשק לנו (אפילו מתחת לכרית). אנחנו גם יכולים לקחת אותו איתנו לנסיעות בצורה קלה ונוחה.

הדגם הזה מגיע עם מסך LCD גדול שמראה לנו את השעה בתבנית של 24 שעות או של 12 שעות, ואנחנו יכולים לכוון בקלות גם את עוצמת הקול וגם את סוג הצליל שאנחנו רוצים להתעורר איתו.

אם אתם מחפשים מוצר אמין שאפשר לסמוך עליו, אז השעון המעורר הזה עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר ומספק לכם השקמה שפשוט אי אפשר להתעלם ממנה, לא משנה כמה חזק אתם ישנים.

10

Travelway Digital Travel Alarm Clock

קטן ופשוט לתפעול
מושלם לנסיעות
מכשיר פשוט ולא מתחכם, שנוצר במיוחד עבור אנשים שמחפשים דגם קל לשימוש שלא מגיע עם יותר מדי כפתורים ומאפיינים מיותרים. הוא מושלם בשביל נסיעות, בזכות העובדה שהוא שוקל רק 20 גרם ושאפשר לארוז אותו בקלות.
יתרונות:
 • מאוד פשוט ובסיסי
 • תאורת הלילה נדלקת ל-5 שניות בכל לחיצה
 • מאוד קל לקחת אותו איתנו לכל מקום
 • יש לו כפתור נודניק
חסרונות:
 • לא מגיע עם מאפיינים מיוחדים
 • אם אנחנו לוחצים על הכפתורים חזק מדי, אז השעון מתאפס

כדי להיות כמה שיותר יעיל ונוח הדגם הזה מפסיק להציג נתונים שונים, כמו תאריך, טמפרטורה, שעון עצר וכו', על סמך המשוב שהוא מקבל ממי שמשתמש בו. הכפתורים שלו נמצאים על הצד הקדמי כדי להפוך אותו לכמה שיותר נוח להפעלה, ויש לו רק 5 כפתורים בסך הכל: הצגת השעה, הגדרת ההתראות, כיוון השעה, כיוון הדקות והדלקה או כיבוי של ההתראות.

הדגם הזה מגיע עם כפתור לתאורת לילה שמדליק את התאורה למשך 5 שניות, ככה שאנחנו יכולים לקרוא את השעה בצורה נוחה, לא משנה איפה אנחנו נמצאים. בנוסף, יש לו כפתור נודניק שמאפשר לנו ליהנות מעוד כמה דקות של שינה, כשמתחשק לנו.

כמו כן, המכשיר ממשיך לעקוב באופן פנימי אחרי השעה המדויקת ושומר על ההתראות שהגדרנו בו, גם אם כיבינו אותו. אז אנחנו בכלל לא צריכים לדאוג לזמן או לשעה, אפילו אם אנחנו נמצאים רחוק מכל מקור חשמל או מכשיר דיגיטלי אחר. כשאנחנו מכבים אותו, אנחנו גם מכבים את התצוגה ואת תאורת הלילה, וככה אנחנו חוסכים המון חשמל בזמן שאנחנו נמצאים מחוץ לבית.

התצוגה שלו היא מאוד קלה לקריאה ונוחה לעיניים, והצלצול שלו הוא מספיק חזק בשביל להעיר אותנו מהר, אבל בצורה נעימה ולא מבהילה. הצלצול של השעון הזה הוא מאוד חזק ויעיר אותנו גם אם אנחנו ישנים מאוד עמוק, ומצד שני לא יבהיל אותנו אם אנחנו ישנים שינה קלה.

אם אתם מחפשים שעון מעורר נייד שמאוד מתאים עבור טיולים וגם מאוד פשוט להפעלה, אז הדגם הזה הוא בחירה מצוינת.

מדריך קנייה: איך לבחור שעון מעורר?

אישה צעירה עומדת על רקע צהוב ומסתירה את אחת העיניים שלה

הסוג של השעון המעורר שנבחר לקנות הוא הגורם הכי משמעותי, שגם יקבע את הדרך שבה אנחנו נשתמש בו. קיימים כיום שני סוגים עיקריים של שעונים מעוררים:

 • שעונים אנלוגיים – הדגמים האלה מגיעים עם כל המספרים בין 1-12 מודפסים עליהם ועם מחוגים שמראים לנו את השעה. הם מופעלים באמצעות סוללות ובדרך כלל מגיעים עם פעמונים בחלק העליון שלהם, והם מה שיוצר את הצלצול של השעון.
 • שעונים דיגיטליים – הדגמים האלה מגיעים עם מסך כלשהו (בדרך כלל של נורות לד) שמציג את השעה בצורה דיגיטלית. הם זמינים בחנויות במגוון ענק של צורות וגדלים, וגם עם מאפיינים שונים.

היתרון הכי גדול של שעונים אנלוגיים הוא שהם מאוד נוחים בשביל נסיעות, בזכות העובדה שאנחנו לא צריכים לחבר אותם למקור חשמל חיצוני. החיסרון העיקרי שלהם הוא שעוצמת הצלצול שלהם היא קבועה ולא ניתנת לשינוי, ולפעמים הרעש הוא חזק מדי ואפילו קצת מבהיל.

לעומת זאת, שעונים דיגיטליים הם בדרך כלל יותר יקרים אבל כוללים גם כל מיני מאפיינים שאי אפשר לקבל באנלוגיים. לדוגמה, הרבה דגמים דיגיטליים מגיעים עם רדיו מובנה ובהרבה דגמים אנחנו גם יכולים להחליט איזה צליל ישמש בתור הצלצול שיעיר אותנו בבוקר. מצד שני, התאורה של מסך התצוגה יכולה להיות יותר מדי חזקה בלילה וזה יכול להפריע לנו לישון כמו שצריך.

נוחות השימוש

בסופו של דבר, אנחנו צריכים להבין מה יהיה הכי נוח עבורנו. לפי דעתי, הכי כדאי לקנות שעון מעורר שאפשר להתאים בו את רמת הבהירות של התצוגה ואת עוצמת הקול של הצלצול, ככה שהם יהיו הכי נוחים עבורנו. חשוב לנסות את השעון אחרי שכיוונו את כל ההגדרות מחדש, כדי שלא נתעורר בבוקר בבהלה או שנעיר את השכנים בגלל שהצלצול חזק מדי.

קלות התפעול

חתול מתמתח בנוחות על המיטה ליד הרגליים של הבעלים שלו

השיקול הזה הולך יד ביד יחד עם הסעיף הקודם. כשאנחנו שואלים: "כמה קל יהיה לנו להפעיל את השעון?", אנחנו בעצם שואלים האם יהיה לנו נוח להגדיר את ההתראות, לכוון את השעה, את התאריך או הגדרות אחרות. לדוגמה, יש כל מיני דגמים שמסך התצוגה שלהם נכבה אחרי כמה שניות, וככה הם חוסכים באנרגיה ומאריכים את חיי הסוללה, אבל מצד שני אנחנו צריכים ללחוץ על המסך כמה פעמים כדי להדליק מחדש את מסך התצוגה וזה לא תמיד עובד כל כך מהר, ובעיקר מבזבז לנו זמן וסבלנות.

הגודל

הגודל של השעון הוא גורם שחשוב שניקח בחשבון גם מבחינת הגודל של המכשיר עצמו וגם מבחינת הגודל של מסך התצוגה. האם אנחנו רגילים לתצוגה יותר גדולה או יותר קטנה? האם הגופן של הספרות הוא ברור ונוח לנו לקריאה?

אם אנחנו מתכוונים לקחת את המכשיר איתנו לנסיעות או לטיולים, אז שעון קטן יהיה בחירה יותר טובה בשבילנו. יש חברות שמשווקת כל מיני שעונים מעוררים קטנים בצורת קוביה, עם עיצוב מודרני שמאוד קל לקחת איתנו ממקום למקום.

לעומת זאת, דגמים גדולים נועדו להיות בבית ולא לזוז לשום מקום. קיימים היום בשוק המון שעונים מעוררים עם עיצובים שונים ומאוד יפים, שעוצבו במיוחד בשביל להשתלב בעיצוב של החדר, על שולחן העבודה או ליד המיטה.

מאפיינים נוספים

אחרון וחביב, אנחנו צריכים לבדוק איזה מאפיינים נוספים מגיעים כלולים בשעון המעורר שאנחנו רוצים לקנות.

בואו נתחיל עם הדגמים האנלוגיים. המכשיר שנבחר יכול להגיע עם כפתור נודניק, אולי המחוגים זוהרים בחושך, לפעמים לשעונים כאלה יש תאורת לילה או מחוגים שמעוצבים בצורה מיוחדת. לעומת זאת, בשעונים דיגיטליים אנחנו יכולים למצוא מאפיינים קצת יותר מיוחדים. דגמים מהסוג הזה יכולים להגיע עם עיצוב מאוד מיוחד, לפעמים הם מגיעים עם נגן מוסיקה מובנה, לחלקם יש חיבורי USB או אפשרות להטענה אלחוטית של סמארטפונים, או אפילו שליטה קולית, ועוד.

תיקחו בחשבון שהמאפיינים השונים האלה יכולים להעלות את המחיר של השעון. אם אנחנו לא רוצים להסתבך יותר מדי, חשוב לזכור שבסופו של דבר אנחנו צריכים שעון מעורר שיעבוד כמו שצריך ושיעיר אותנו בבוקר עם צלצול שנרגיש איתו בנוח.

שאלות ותשובות

בחורה בלונדינית עם שיער ארוך ומשקפיים עושה מבט של שאלה

האם אפשר למצוא שעון מעורר שיעיר אותנו באמצעות צלילים נעימים או זמזום עדין?

בטח שאפשר! אנחנו כבר לא חיים בתקופה שאין לנו ברירה אחרת חוץ מלהתעורר עם צפצוף אגרסיבי ומעצבן, שמעיר אותנו בבהלה ומתחיל את היום שלנו ברגל שמאל. כיום אנחנו יכולים להתעורר בצורה הרבה יותר נעימה, בזכות שעונים מעוררים שמעירים אותנו באמצעות צלילים שלקוחים מעולם הטבע או עם מנגינות עדינות.

בנוסף, אם אנחנו לא נהנים להתעורר באמצעות אף סוג של צליל, אז יש המון דגמים שמשתמשים בדרכים אחרות בשביל להעיר אותנו, כמו לדמות את זריחת השמש בעזרת נורות מיוחדות, כדי שנתעורר בדרך הכי טבעית שאפשר, או מנגנון רטט שמרעיד את המזרון כדי להעיר אותנו.

איזה עוד מאפיינים שימושיים כדאי שיהיה בשעון המעורר שלנו?

היום אפשר למצוא בשוק המון סוגים שונים של שעונים מעוררים. לדוגמה, יש היום שעונים מאוד קומפקטיים, קלי משקל, שמופעלים באמצעות סוללות, מגיעים עם רדיו FM מובנה, יש להם היכולת למדוד את הטמפרטורה של החדר והם יכולים לומר לנו מה התאריך והשעה. השעונים האלה מספקים לנו את כל מה שאנחנו צריכים, וגם ממש נוח לקחת אותם איתנו לנסיעות ולטיולים.

עם זאת, יש גם דגמים שמספקים לנו כל מיני אפשרויות שונות בנוגע להתראות, כדי שנוכל לתכנן מראש את היום או אפילו את השבוע שלנו. המכשירים האלה גם בדרך כלל מגיעים עם איזשהו גיבוי מובנה, כמו סוללה פנימית, כדי שההגדרות וההתראות שלנו לא ימחקו במקרה שתהיה הפסקת חשמל.

היום אנחנו אפילו יכולים למצוא מכשירים שמגיעים עם ספריית צלילים שכוללת צלילים מהטבע או מנגינות מסוגים שונים, כדי שאנחנו נוכל להחליט בדיוק איך מתחשק לנו להתעורר. אפילו יש מכשירים שיכולים לכבות את הרדיו המובנה שלהם אחרי שנרדמנו.

האם אפשר למצוא שעון מעורר שאי אפשר להתעלם ממנו, גם אם ישנים ממש חזק?

בזכות ההתקדמות הטכנולוגית ברחבי העולם, זאת הפעם הראשונה בהיסטוריה שכל אחד יכול למצוא ולקנות את המוצר שהכי טוב בשבילו באופן אישי, וזה כולל גם את תעשיית השעונים המעוררים. היום אנחנו יכולים למצוא בשוק מוצרים רועשים מאוד, שעוצבו במיוחד בשביל אנשים שמתקשים להתעורר בבוקר, כדי שאי אפשר יהיה להתעלם מהם. חלק מהמוצרים האלה אפילו מגיעים בכוונה בלי כפתור נודניק, כדי שהם פשוט ימשיכו לצלצל בלי הפסקה עד שנקום מהמיטה בשעה שהגדרנו מראש בשביל לכבות אותם.

בנוסף, אנחנו לא צריכים להסתמך רק על צלילים מאוד חזקים או עקשנים. היום אפשר גם למצוא מכשירים שמשתמשים בשילוב מאוד יעיל של תאורה, קול ורטט כדי להצליח להעיר אותנו בדיוק בשעה שאנחנו צריכים להתעורר בה.

כולם יודעים ששעונים מעוררים אמורים להעיר אותנו בבוקר, אבל האם קיימים שעונים שגם עוזרים לנו להירדם בלילה?

יש היום כל מיני חברות שמייצרות מכשירים שמגיעים גם עם מאפיינים שאמורים לעזור לנו להירדם יותר בקלות. בין המאפיינים האלה אנחנו יכולים למצוא רדיו FM שאפשר לכוון לתחנת הרדיו האהובה עלינו, שמשמיעה את המוזיקה שעוזרת לנו להירדם, ואנחנו לא צריכים לדאוג שהרדיו ימשיך לעבוד כל הלילה אחרי שנירדם, כי השעונים האלה גם יכולים לכבות עבורנו את הרדיו אחרי משך זמן מסוים שהגדרנו מראש. יש גם דגמים שמאפשרים לנו להפעיל את המוסיקה שיש לנו בסמארטפון, וככה יש לנו אפילו יותר אפשרויות להקשיב בדיוק למה שעושה לנו הכי נעים ורגוע כשאנחנו הולכים לישון.

חשוב לזכור, שיחד עם כל המאפיינים האלה השעונים עדיין יעשו את מה שהם נועדו לעשות – להעיר אותנו בבוקר בדיוק בשעה שאנחנו צריכים לקום, ככה שנוכל לפתוח את הבוקר עם הרגשה טובה שתלווה אותנו לאורך כל היום.

שעון מעורר: סיכום ושורה תחתונה

איש עסקים צעיר נרדם על שולחן העבודה שלו בין המסמכים

נכון שמדובר במכשיר מאוד פשוט ובסיסי, ורובנו בכלל משתמשים באפליקציה של הסמארפון כדי להעיר אותנו בבוקר. אבל, אם אתם מחפשים מכשיר "מיוחד" או דגם שתוכלו לשים בחדר השינה כדי לשדרג את העיצוב והנראות הכללית של החדר, יש מגוון רחב של מכשירים איכותיים שתוכלו לקנות.

דילים סודיים ועדכונים על ירידות מחיר לזמן מוגבל: השאירו פרטים!

נשלח לכם רק תוכן איכותי!

שלומי מור
שלומי מור

שלומי הוא המומחה הכי גדול בישראל לכל מה שקשור לדירוגים, השוואות וסקירות של מוצרים. הוא אוהב לטייל בים (לא בשעות השיא - ג'ינג'י אחרי הכל), לבדוק גאדג'טים חדשים, ואת הכלב שלו רקסי.

נשמח לשמוע את דעתכם!

השארת תגובה

מייליסט
Logo
דילוג לתוכן