קודינג אקדמי: האם זה קורס התכנות הכי טוב בישראל?

יש בישראל הרבה מאוד קורסים ומכללות שמלמדות תכנות, אבל רק אחת מהן מעפילה על כולן מבחינת הרמה, הידע, הניסיון, והתוצאות של התלמידים, וההשמה שלהם בסופו של דבר בחברות הייטק בתור מתכנתים. הפעם, אסקר את קורס התכנות של קודינג אקדמי. בואו נתחיל!

בעולם הטכנולוגי שאנחנו חיים בו, שמתפתח בלי הפסקה ומרגיש כאילו כל שני וחמישי יוצא פיתוח טכנולוגי חדש, לדעת לתכנת ולכתוב קוד היא יכולת קריטית שמי שרוצים לבנות קריירה בהייטק חייבים לדעת אותה.

אנשים שרוצים להפוך למפתחי תוכנה מקצועיים, נמצאים בחיפוש תמידי אחר קורסים בתכנות שיעניקו להם את כל הידע והכישורים שהם צריכים כדי לצמוח ולהצליח בתחום המאוד (מאוד) תחרותי הזה.

בארצנו היפה, יש קורס תכנות אחד שהפך לבחירה המועדפת עבור כל מי שרציניים לגבי העתיד שלהם בתור מתכנתים עם קריירה מצליחה בהייטק, ושכר של מאות אלפי שקלים בשנה: קורס התכנות של קודינג אקדמי, מבית "מיסטרביט".

הקורס של קודינג אקדמי מציע לתלמידים שלהם חווית לימוד מעשית ואינטנסיבית, שבסופה אתם תצאו עם יותר ידע, כלים פרקטיים, וניסיון מעשי רלוונטי למציאת עבודה בתחום, ממה שתקבלו בלבזבז זמן ולזרוק כסף על תואר של 4 שנים במדעי המחשב.

המרצה האגדי של הקורס: ירון ביטון

אחד מהסיבות הגדולות שהקורס של קודינג אקדמי הוא קורס התכנות הכי טוב בישראל ואחד הטובים בעולם, הוא המרצה הראשי שלהם, ירון ביטון. ירון הוא אחת הדמויות הכי מוכרות והכי מוערכות בתעשיית ההייטק הישראלית, וידוע בתור מי שהוביל את קורס מתכנתי העלית של יחידית ממר"ם בצה"ל משנת 1996!

הידע והניסיון העצומים שלו בתחום התכנות, והניסיון שאין שני לו בהכשרה של אלפי מתכנתי-על במסגרת הצבאית של צה"ל, הופכים את ירון למרצה הכי מבוקש בתחום התכנות בארץ, ואחד המרצים המבוקשים בעולם.

תחת הנהגתו של ירון, התלמידים בקודינג אקדמי נחשפים לרמה לימודית שפשוט אין לה מתחרים בתחום. הגישה הייחודית של ירון להוראה, בשילוב עם הידע והניסיון האדירים שלו, מבטיחים שהתלמידים יסיימו את הקורס עם הבנה עמוקה של יסודות פיתוח התוכנה.

בנוסף, המעורבות של ירון בתעשיית ההייטק המקומית והעולמים, וההובלה של קורס המתכנתים של ממר"ם, מעניקה לו תובנות רבות בנוגע לטכנולוגיות החשובות והעדכניות ביותר שמתכנתים חייבים לדעת כדי לבנות קריירה בתחום. לכן, הסילבוס של קודינג אקדמי תמיד מעודכן בכל מה שהכי רלוונטי לעולם הטכנולוגי של היום, שזה קריטי כשמגיעים לשלב של מציאת עבודה בתחום.

3 חודשים של למידה אינטנסיבית (במקום 4 שנים של בזבוז זמן וכסף)

דבר קריטי נוסף שהופך את הקורס של קודינג אקדמי להכשרת המתכנתים הכי טובה שיש בישראל, הוא כמות הזמן שלוקח לסיים את הקורס: 3 חודשים בלבד. אבל רגע, שלא תחשבו אפילו לרגע שמדובר ב-3 חודשים פשוטים! מדובר כאן על 3 חודשים סופר-אינטנסיביים של למידה וכתיבת קוד (כמעט) בלתי פוסקת.

אני לא מגזים: אתם הולכים לנשום, לאכול, לדבר, ולחיות את עולם התכנות. למעשה, בסוף הקורס יהיו לכם מאות שעות ניסיון בכתיבת קוד פרקטית! רוב התלמידים מדברים על כ-500 שעות של כתיבת קוד, שזה הרבה יותר ממה שתקבלו בתואר של 4 שנים או בכל קורס אחר.

הלמידה האינטנסיבית בתקופת זמן יחסית קצרה של 3 חודשים, מאפשרת לתלמידים לקבל את כל הידע והכישורים שהם צריכים כדי להיכנס לשוק העבודה בתור מתכנתים. בזמן שהחברים שלכם שורפים שנים על תואר במדעי המחשב ועובדים במלצרות כדי לסגור את החודש בזמן שהם מנסים לשלב עבודה עם לימודים, אתם תיכנסו לשוק העבודה עם משכורת הייטק, ובזמן שהם מסיימים 4 שנים של תואר, לכם יהיו כבר 4 שנים של ניסיון מעשי בתור מתכנתים עם משכורת של עשרות אלפי שקלים.

בנוסף, האינטנסיביות גם מאפשרת לתלמידים להשקיע בצורה אבסולוטית בקורס ובחומר הנלמד, מה שמקל עליהם להבין את העקרונות של כתיבת קוד. ומעבר לזה – הלמידה האינטנסיבית גם מעניקה לתלמידים תחושה של אחווה עם התלמידים האחרים, כי כולם עוברים את אותו המסלול, וכולם תומכים אחד בשני כדי להצליח.

תזכרו שהקשרים שאתם תיצרו עם המרצים והתלמידים האחרים ישרתו אתכם בעתיד, מאחר ומדובר על אנשים שהולכים להשתלב במגוון רחב של חברות הייטק, ותוך כמה שנים סביר להניח להגיע לתפקידים בכירים בחברות האלה. ומי שמגיע מעולם ההייטק יודע שקשרים יכולים לקדם אתכם כמעט יותר מיכולת.

אחוזי ההשמה ומציאת העבודה הכי גבוהים בארץ

מתכנת צעיר עם משקפיים שמח כי הוא מצא עבודה בהייטק

אחד הדברים שהכי מפחידים תלמידים שלוקחים קורסים בתכנות, הוא היכולת למצוא עבודה בתחום לאחר סיום הקורס. והאמת? אני חושב שהפחד שלהם הוא לגמרי מוצדק, בעיקר בגלל שכמעט כל המכללות מבטיחות למצוא לתלמידים עבודה בסיום הקורס, אבל רובן המוחלט לא באמת עושה את זה בפועל, כי למה להן? את הכסף של התלמיד הם כבר קיבלו. וזה בהחלט מאוד מצער.

וזה אחד הדברים שהכי חשוב לקחת בחשבון לפני שמתחילים קורס בקודינג אקדמי: זה הוא קורס תכנות עם אחוזי מציאת העבודה הכי גבוהים בארץ בקרב התלמידים! בואו נגיד את זה אחרת – האנשים שלא מוצאים עבודה בסוף הקורס, פשוט לא רצו מספיק.

קודינג אקדמי עושה מעל ומעבר כדי למצוא לתלמידים שלהם עבודה בהייטק ובשכר גבוה בסיום הקורס, וברוב המקרים הם גם מצליחים. אגב, בזכות העובדה שקודינג אקדמי מועבר בבית התוכנה מיסטרביט, לפעמים בית התוכנה מעסיק את התלמידים שהוא בעצמו מכשיר בקורס!

המיקוד של הקורס על תכנות Hands-On וצבירת ניסיון מעשי, יחד עם הקשרים שיש לירון ביטון וצוות המרצים בתעשייה, מבטיחים שהתלמידים יגיעו מוכנים לשוק העבודה בתור מתכנתים. שוב – רוב התלמידים שסיימו את הקורס, מוצאים עבודה בתחום מאוד מהר, בין אם מדובר בעבודה בחברות הייטק ישראליות, או בינלאומיות.

היכולת של קודינג אקדמי למצוא לתלמידים שלהם עבודה בסיום הקורס, זה עוד אחד מהדברים שהופכים את הקורס הזה לכל כך איכותי. הרי אם עשינו קורס ולא מצאנו עבודה בתחום, אז בשביל מה עשינו את הקורס?

האלטרנטיבה הכי טובה לתואר במדעי המחשב

אני יודע שהרבה אנשים לא יסכימו עם זה שתואר זה בזבוז של זמן. וזה נכון – לא כל תואר הוא בזבוז מוחלט של זמן וזריקת כסף לפח. אבל כשזה מגיע לתואר של 4 במדעי המחשב במטרה להיות מתכנת? מדובר באחד מבזבוזי הזמן ושריפת הכסף הכי גדולים שיכולים להיות.

רובנו מכירים את החבר'ה בני ה-23 שכותבים קוד בתור תחביב מגיל 10, ומרוויחים 50,000 ₪ בחודש בתור מתכנתים, והם מעולם לא עשו או יעשו תואר בתחום. ולמה להם? יש להם מעל עשור של ניסיון בתחום, ולעשות תואר לא יהפוך אותם למתכנתים טובים יותר.

וזה רבותיי, מה שכל החברות הכי גדולות בעולם הבינו כבר מזמן: התואר הוא מיותר – הניסיון והיכולת זה מה שקובע. החברות הגדולות כבר יודעות שמה שחשוב הוא הניסיון המעשי של העובד, היכולת שלו לפתור בעיות, והידע הטכני שיש לו.

"אוניברסיטה זה בעיקר בשביל הכיף, אבל זה לא בשביל ללמוד."

אילון מאסק, האדם העשיר בעולם

אז מה אתם מעדיפים? לבזבז 4 שנים בתואר שיתן לכם בעיקר הרבה חומר תאורתי וישבור לכם את הראש במבחנים, ואז כשתסיימו אותו אתם תהיו עם 0 ניסיון מעשי בתחום, ולמעסיק המנוסה לא יהיה מה לעשות איתכם?

או

לעשות קורס של 3 חודשים שבו תלמדו בדיוק את הכלים שאתם צריכים כדי להתחיל לתכנת בפועל, ותיכנסו לשוק העבודה עם ניסיון מעשי שרק ילך ויגדל ככל שתעבדו יותר בתחום?

חברים, זה מאוד פשוט: אדם שעשה קורס תכנות ורכש ניסיון מעשי, תמיד יקבל עדיפות על פני אדם כמעט בלי ניסיון מעשי אבל עם הרבה ידע תאורתי ודף שכתוב עליו "בוגר תואר מדעי המחשב."

קודינג אקדמי: השורה התחתונה

תלמיד של קורס תכנות מחייך למצלמה בזמן העבודה

קודינג אקדמי היא ללא ספק ה-מקום ללמוד בו תכנות בישראל. מדובר בקורס התכנות הכי טוב שיש לארצנו היפה להציע, והוא מקבל את התואר הזה בזכות ולא בחסד.

הקורס מועבר על ידי המומחים המובילים של התעשייה בהנהגתו של ירון ביטון, וכמות הידע והניסיון שתוכלו לקבל בקורס הזה מעבר להיותה אינסופית, היא גם בדיוק מה שאתם צריכים כדי ללמוד לתכנת בפועל ולמצוא עבודה בתחום.

שלושת חודשי הלמידה האינטנסיביים של הקורס הזה, ילמדו אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת ויכינו אתכם לקריירה מצליחה בהייטק, כן כן, עם משכורת של הייטק.

לכן אם המטרה שלכם היא לבנות קריירה בתור מתכנתים ואתם מחפשים את הקורס הכי טוב בתחום, אתם יכולים להפסיק לחפש, ופשוט להירשם למחזור הבא של קודינג אקדמי. מדובר בהשקעה הכי טובה שאתם יכולים לעשות עבור העתיד שלכם, גם מבחינת זמן, גם מבחינת כסף, והכי חשוב – מבחינת תוצאות בפועל!

קודינג אקדמי: האם זה קורס התכנות הכי טוב בישראל?
קודינג אקדמי: האם זה קורס התכנות הכי טוב בישראל?

דילים סודיים ועדכונים על ירידות מחיר לזמן מוגבל: השאירו פרטים!

נשלח לכם רק תוכן איכותי!

יאיר ורדי
יאיר ורדי

יאיר הוא מומחה טכנולוגיה, שמתעסק בחומרה ותוכנה של מחשבים וגאדג'טים מכל הסוגים. בעל תואר שני במדעי המחשב מהטכניון (כרגע עובד על הדוקטורט), מתגורר בראשון לציון.

נשמח לשמוע את דעתכם!

השארת תגובה

מייליסט
Logo
דילוג לתוכן