פליידו: 6 ערכות בצק יצירה מומלצות לשנת 2021 (Play Doh)

פליידו (בצק יצירה) הוא חלק בלתי נפרד מהילדות שלנו: מדובר באחד מהמשחקים הכיפיים והאהובים ביותר שעמד במבחן הזמן והוכיח את עצמו בתור אחת מהפעילויות הכי מהנות והכי יצירתיות שיש, וזאת דרך מושלמת להעביר זמן איכות עם הילדים שלכם.

קצרים בזמן? הנה 3 המובחרים:

הסט הזה מכיל טונות של צורות, תבניות ושבלונות שונות. בנוסף, הוא מכיל שטח אחסון שבו תוכלו לשמור בצורה מסודרת ומאורגנת את הבצק, ולדעתי מדובר בהברקה רצינית
משחק פליידו של קראנקי התמנון התמורה הכי טובה למחיר
תוכלו לעזור לתמנון הפלא הזה להצמיח זרועות תוך כמה שניות! הילד יוכל לבחור את העיצוב האהוב עליו, לסובב את הידית ולתת לקסם להתרחש.
הערכה הזאת מאפשרת להכין סתימות למילוי חורים בשן, ליצור גשרים ליישור השיניים וללמוד איך לצחצח את השיניים בצורה נכונה.

במהלך העבודה עם בצק יצירה, הילד משפר את המוטוריקה העדינה, מפעיל את היצירתיות שלו ועף על כנפי הדמיון – מדובר באחד מכלי הלמידה המועילים והמשעשעים ביותר לילדים בכל הגילאים. כשלבן שלי מלאו שנתיים וחיפשתי משחק למידה שיעזור לי להעסיק אותו, סבתא שלו (אמא שלי) נתנה לו במתנה ערכה של Play Doh. מהר מאוד הוא גילה את הקסם של בצק המשחק ורצה לשחק איתו בכל הזדמנות אפשרית, ואני חייב להודות שגם אני קצת התמכרתי.

אז במקום שהילד שלכם יבהה במסך הסמארטפון או יצפה בטלוויזיה כל היום, בצק משחק זאת דרך מושלמת להפגין יצירתיות וללמוד דברים חדשים. רכשתי לא מעט משחקי פליידו וערכות בצק יצירה שונות ואני רוצה לחלוק איתכם את המסקנות שלי על המוצרים הכי איכותיים, הכי מהנים והכי בטוחים לשימוש.

6 ערכות Play Doh הכי טובות לשנת 2021

שולחן יצירה לבצק פליידו

הערכה הרב תכליתית הזאת מספקת את כל מה שצריך לעבודה עם בצק יצירה. חצאי תבניות מיוחדות שמוטבעות בתוך שולחן היצירה הזאת מאפשרות ליצור מגוון אינסופי של דמויות וצורות מרהיבות, ואם זה לא מספיק, אז תשמחו לדעת שהוא כולל גם שטח אחסון לכל בצק היצירה שיש לכם בבית.

הערכה הזאת כוללת: שולחן יצירה, מספריים, תבנית עיצוב, 9 שבלונות של חיות, 4 שבלונות של צורות, 6 חותמות, 2 גביעי גלידה, 2 מנות להגשה, מתקן חיתוך, צלחת, מזלג, כף, סכין ושמונה דליים של בצק.

יתרונות:
 • המון אביזרים שונים
 • הערכה האהובה עליי!
 • מקום אחסון לבצק היצירה
 • מגוון רחב של צורות ועיצובים
 • מכיל 8 יחידות של בצק יצירה
חסרונות:
 • תג מחיר גבוה יחסית
 • קשה להשיג את המוצר הזה

מה אהבתי בערכה הזאת?

גיליתי את המוצר הזאת במהלך סקר השוק הרחב והמקיף שעשיתי עבור הסקירה הזאת ואין ספק שמדובר במציאה אמיתית. בניגוד לערכות אחרות של המותג הזה שמוקדשות לנושא מסוים ומספקות כמה אפשרויות עיצוב מוגבלות, הסט הזה מכיל טונות של צורות, תבניות ושבלונות שונות. בנוסף, הוא מכיל שטח אחסון שבו תוכלו לשמור בצורה מסודרת ומאורגנת את הבצק, ולדעתי מדובר בהברקה רצינית – במקום שתהפכו את כל הבית בחיפוש אחרי כדורי הבצד שיהיו זרוקים באיזו מגירה צדדית, תוכלו לשמור עליהם במקום אחד בלי שהם ילכלכו את כל הבית שלכם. מדובר באפשרות מושלמת למתחילים שאף פעם לא התנסו בשימוש עם בצק יצירה, ואין ספק שערכת היצירה הזאת היא השקעה בטוחה ומשתלמת שהילד שלכם יעוף עליה. עם זאת, חלק מההורים שרכשו את המוצר דווחו על חלקים חסרים והתלוננו שהרכבת שולחן היצירה מורכבת ומאתגרת מדי.

ערכת בצק פליידו לבישול על כיריים רוחשות

כולנו מכירים את הרעש הייחודי שמשמיעים מחבת או סיר שעומדים על הכיריים. המשחק הייחודי הזה משחזר את רחש ופצפוץ הטיגון בצורה מציאותית ומדויקת ויגרום לילד שלכם להרגיש כאילו הוא נמצא במטבח אמיתי. הוא יכיר מגוון רחב של כלי בישול ויתנסה בהכנת מנות שונות.

הערכה הזאת כוללת: כיריים, ארבע תבניות עיצוב של מאכלים פופולריים (ביצים, סטייק, המבורגר ודג), 2 צלחות, 2 מחבתות, מלקחיים, מרית, מזלג, סכין וחמישה דליים של בצק יצירה. הילד שלכם יוכל להכין מנת גורמה מושלמת. חצאי תבניות מיוחדות יעזרו ליצור תוספת מזינה למנה העיקרית כמו גזר או ברוקולי מאודה. הערכה הזאת תעזור לילד שלכם לפתח ולשפר את כישורי הבישול שלו. שיהיה לכם בתיאבון!

יתרונות:
 • מגוון רחב של כלי ואביזרי מטבח שונים שיגרמו לילד שלכם להרגיש כמו טבח אמיתי
 • הכיריים הרוחשות נשמעות בדיוק כמו הדבר האמיתי
 • הילד שלכם יוכל להכין מגוון רחב של מאכלים
 • חמישה דליי בצק משחק
חסרונות:
 • הסוללות אינן כלולות במארז המוצר
 • הכיריים יחסית קטנות

מה אהבתי בערכה הזאת?

אני מעריץ מושבע של ערכות בצק משחק שמדמות בישול אמיתי ואהבתי מאוד גם את משחק היצירה הזה! הילדים שלכם יכירו כלי בישול בסיסיים שנמצאים בכל מטבח כמו מרית ומלקחיים. האביזרים האלה משפרים את המוטוריקה העדינה ויעזרו לילדים שלכם לכתוב טוב יותר. המשחק הזה מרגיש מציאותי במיוחד בזכות הכיריים הרוחשות שמזכירות בישול אמיתי! המוצר הזה זכה למעט מאוד חוות דעת שליליות, אבל כמה הורים התלוננו על החלקים הקטנים שלא הכי בטוחים לשימוש עבור ילדים בני שנתיים.

ערכת בצק יצירה Doc McStuffins

אם הילד שלכם אוהב את הסרט המצויר הפופולרי: "דוק רופאת הצעצועים", הוא הולך להשתגע על משחק היצירה הזה. הוא כולל את כל הדמויות האהובות של סדרת הילדים כמו למבי, סטאפי והיילי. הילד שלכם ירגיש כמו רופא אמיתי ויקבל ארגז כלים רחב לטיפול מסור בכל מטופל.

הערכה כוללת: דמות משחק של דוק רופאת הצעצועים, תפאורת רקע מקרטון של מרפאה, תחבושת, ספה, מיטה, תבניות לעיצוב הדמויות הפופולריות של הסדרה למבי, סטאפי והיילי. תיק עזרה ראשונה, סכין, מספריים ו-4 דליים של בצק.

יתרונות:
 • משחק חובה לכל ילד שאוהב את סדרת הילדים דוק רופאת הצעצועים
 • הוראות להכנת הדמויות של החיות
 • ערכת רופא עם תבניות עיצוב ייחודיות
חסרונות:
 • הידית המסתובבת להכנת התחבושות יכולה להיות קשה לתפעול
 • המארז מכיל 4 יחידות בצק יצירה בלבד

מה אהבתי בערכה הזאת?

הבן שלי התאהב בערכת הרופא הקטנה הזאת שמבוססת על הסדרה המצוירת המפורסמת. הוא ממש נכנס לתוך הדמות ושיחק בהנאה במשך שעות ארוכות. המוצר הזה קיבל פידבק חיובי והורים רבים ציינו לטובה את תבניות העיצוב האיכותיות והמדויקות. יש מעט מאוד תגובות שליליות של אנשים שהתאכזבו מהערכה הזאת, אבל אפשר למצוא פה ושם כמה הורים מאוכזבים שלא התרשמו מהמוצר הזה.

משחק פליידו של קראנקי התמנון

תוכלו לעזור לתמנון הפלא הזה להצמיח זרועות תוך כמה שניות! הילד יוכל לבחור את העיצוב האהוב עליו, לסובב את הידית ולתת לקסם להתרחש. תיבת האוצר, הצדף הענק, תבניות העיצוב השונות (כמו פנינים ומטבעות זהב), חצאי התבניות ואביזרים נוספים מאפשרים ליצור אלמוגים ויצורים ימיים בצורה מהירה וקלה. אז תתכוננו להרפתקה אמיתית!

הערכה כוללת: ראש תמנון עם ידית מסתובבת, תיבת האוצרות, מספרי עקרב, תבניות בצורת צדפה ודג זהב, כלי חיתוך בצורת דולפין, רולר ליצירת מרקם מחוספס וחמש יחידות של בצק.

יתרונות:
 • זול
 • הערכה כוללת מספריים מיוחדות
 • מגוון רחב של צורות ותבניות
 • מגיע עם 5 דליים של בצק
חסרונות:
 • קשה לניקוי

מה אהבתי בערכה הזאת?

משחק היצירה הזה כולל מספריים, והילד שלכם יוכל ללמוד לגזור בצורה בטוחה ומהנה במיוחד! ערכת הפליידו הזאת מפתחת את הדמיון של הילד ומאפשרת לו לגלות ולחקור את מעמקי הים. מדובר בערכה המושלמת לילדים שאוהבים לבלות זמן בחוף הים ומתעניינים בדגים. הם יעבירו שעות רבות של כיף והנאה עם קראנקי התמנון. יצור הים הקסום הזה מצמיח את הזרועות שלו תוך כמה שניות ספורות באמצעות סיבוב של ידית מיוחדת המחוברת לגוף התמנון. מה שכן, אני חייב להוסיף שמבדיקה שעשיתי באינטרנט, נראה שחלק מההורים אמרו שהילדים שלהם התקשו להפעיל את המנגנון הזה ואחרים לא היו מרוצים מהשאריות הדביקות והקשות לניקוי של בצק המשחק הזה.

ערכת Play Doh של תנור הפלא

הילד שלכם יהפוך לאופה מקצועי וילמד איך להשתמש בתנור: הוא יתנסה בתהליך ההכנה של פיצות, עוגות ועוגיות. במסגרת המשחק, הוא יכניס את האוכל לתנור, ילחץ על הידית וימתין בסבלנות עד שהאור האדום יידלק וצלצול מיוחד יתריע שאפייה הסתיימה ושהקינוח החגיגי מוכן לצאת מהתנור.

ערכת בצק היצירה הזאת כוללת: תנור, 5 מנות מוכנות, 3 כלי חיתוך, סכין, מזלג, כף, רולר, צלחת ושישה דליים של בצק.

יתרונות:
 • הילד שלכם יתנסה באומנות הבישול ויוכל להכין מגוון רחב של מאפים וקינוחים מהממים
 • משחק היצירה הזה היה אחד מהמועמדים לזכייה בפרס של צעצוע השנה לשנת 2018
 • משחק חוויתי שיהפוך את הילדים שלכם לשפים אמיתיים
 • מגיע עם 6 דליים של בצק
חסרונות:
 • הסוללות לא כלולות במארז המוצר
 • קצת קשה להכניס את התבניות והמחבתות לתוך תנור האפייה

מה אהבתי בערכה הזאת?

הילד שלי תמיד נמשך לתנור במטבח והיינו צריכים להשגיח עליו בשבע עיניים כדי שהיא לא תתקרב למשטח החם או תקבל כוויה. אז במקום שהיא תתרוצץ בכל רחבי המטבח ותפריע לאשתי לבשל, החלטתי שזה רעיון טוב לקנות משחק יצירה שיפעיל את הדמיון שלה ויאפשר לה להרגיש כמו טבחית אמיתית. הערכה הזאת מגיעה עם תנור שמשמיע קולות בדיוק כמו הדבר האמיתי. הילד שלכם יוכל להכין מגוון רחב של מאכלים ולקשט אותם בדרכים שונות. הילדים מתלהבים מהתנור הקטן והמציאותי ומהאפשרות לאפות מנות מושלמות, והורים רבים הכתירו את המוצר הזה למשחק הפליידו הטוב ביותר שהם קנו אי פעם! עם זאת, נשמעו גם תלונות על תקלות בתנור או בקושי לסגור את הדלת שלו.

ערכת פליידו של רופא שיניים

משחק היצירה הזה לוקח את בצק הפליידו הרגיל כמה צעדים קדימה ומאפשר לילד שלכם להפוך לרופא שיניים מקצועי – הוא יוכל לפתוח מרפאת שיניים מקצועית וללמוד איך לטפל בצורה מושלמת בשיניים של הלקוחות (בצורה דמיונית כן?)! הערכה הזאת מאפשרת להכין סתימות למילוי חורים בשן, ליצור גשרים ליישור השיניים וללמוד איך לצחצח את השיניים בצורה נכונה. הילד שלכם ילמד איך לשמור על בריאות הפה ואפילו יוכל לקדוח בשן באמצעות מקדח קטן המופעל בעזרת סוללות.

הערכה כוללת: דגם של פנים אנושיות, מקדחה, רולר, מברשת שיניים, תבנית שיניים, חמישה דליים של בצק יצירה והמון אביזרים שימושיים אחרים. לאחר שהילד שלכם ילמד איך זה להיות רופא שיניים, הוא אף פעם לא יפחד מהביקור במרפאת השיניים ויבין כמה זה חשוב לשמור על פה בריא.

יתרונות:
 • ערכה ייחודית
 • משחק למידה משעשע שיהפוך את הילד שלכם לרופא שיניים מנוסה
 • מחיר אטרקטיבי
 • מכיל 5 יחידות של בצק יצירה
חסרונות:
 • בצק המשחק קשה לניקוי
 • פחות אביזרים וחלקים בהשוואה לערכות האחרות

מה אהבתי בערכה הזאת?

הפחד הגדול ביותר של הבן שלי היה ביקור אצל רופא השיניים. כל ביקור שגרתי אצל הרופא האדיב והנחמד הפך לסיוט אחד גדול. המשחק הזה הציל את המצב ופתר את הבעיה הזאת פעם אחת ולתמיד. הילד שלי הפסיק לפחד מהגבר המסתורי עם המקדחה הרועשת ביד ויצאה בחיוך מכל טיפול שיניים. על הדרך, הוא למד איך לבצע בצורה נכונה את אחת מהפעילויות היומיומיות החשובות והמועילות ביותר – צחצוח השיניים.

המשחק הזה זכה להמון שבחים וביקורות חיוביות. המקדחה החשמלית הפכה ללהיט היסטרי בקרב הילדים, ונראה שהיא עזרה לבן שלי להפסיק לפחד מטיפול שיניים. חלק מההורים התלוננו שהערכה שהם רכשו לא הגיעה עם כל החלקים, אז תפקחו עיניים ותשימו לב ששום חלק לא חסר!

פליידו (Play Doh): מדריך קנייה

אמא קוראת מדריכים על צעצועים שונים בזמן שהילדים שלה יושבים ויוצרים

קודם כל, ניסיתי באופן אישי כל ערכת פליידו שמופיעה בדירוג המובחר שלנו. יש לי ילדים שכל דבר מסקרן ומעניין אותם ולכן חיפשתי עבורם משחק יצירה כיפי שיפתח את הדמיון, כושר ההמצאה והחשיבה המקורית שלהם. בצק יצירה נראה כמו הבחירה המושלמת למשימה הזאת. רכשתי ערמות ענקיות של ערכות בצק משחק שונות בכל סוג, גודל וצורה שתוכלו להעלות על הדעת. אז איך הערכתי עד כמה טובה ואיכותית כל ערכה? כמובן שהשופטים העיקרים היו הילדים שלי, אבל התמקדתי בכמה שיקולים וקריטריונים חשובים שעזרו לי לדרג את מארזי הפליידו השונים.

משחק למידה והתפתחות

ערכת פליידו לילדים היא הרבה יותר מבצק צבעוני רך ונעים למגע שניתן לעצב במגוון צורות. מדובר במשחק יצירה שעוזר לפעוט לרכוש, לשפר ותרגל המון כישורים ומיומנויות חשובות שיכינו אותם לגן הילדים. הוא מעודד להפעיל דמיון ויצירתיות ולחשוב מחוץ לקופסה. היה לי חשוב לבחור ערכות בצק יצירה מועילות שמרחיבות הידע של הילד ועוזרות לו ללמוד דמויות, מושגים ותפקידים חדשים. קופסאות עם ערמת בצק דביק שניתן לשחק איתה ללא שום תכלית, תועלת ומטרה נשארו מחוץ לרשימה שלנו.

חוות דעת וביקורות של הורים אחרים

מעבר להתנסות האישית שלי, בדקתי את התגובות והדעות של הורים אחרים בנוגע על הערכות השונות. בחרתי את המשחקים שהרשימו את רוב ההורים וזכו לפידבק חיובי. ערכה שלא סיפקה את הסחורה וקיבלה להמון תלונות וביקורות גרועות לא נכנסה לדירוג המובחר שלנו.

עמידות

מהניסיון האישי שלי, אני יכול להגיד שנתקלתי בלא מעט ערכות בצק יצירה לילדים מאיכות נמוכה שלא החזיקו מעמד זמן רב ומהר מאוד נאלצתי לזרוק אותן לפח. חבל שתבזבזו את הכסף שלכם על משחקי יצירה עם תבניות, שבלונות וסרגלי צורות רופפים ושבירים שלא ישרדו יותר משימוש אחד או שניים. אל תצפו שהילד שלכם יהיה עדין וזהיר עם הצעצוע החדש שלו, הוא ירצה למשש, לזרוק ולרסק אותו, ולכן חשוב לבחור בערכה איכותית שלא תתפרק תוך שנייה.

קלות הניקוי

מדובר בשיקול מכריע שאסור לפספס. אחרי כמה שעות של כיף והנאה, מגיע החלק הלא נעים בכל הסיפור הזה: לנקות את כל הבלאגן והלכלוך שנשאר לאחר המשחק. הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות איתו זה לקרצף את השטיח והידיים של האוצר הקטן שלכם משאריות דביקות של בצק סמיך שפשוט מסרב לרדת. כדי לחסוך את כאב הראש הזה ולהפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים ונוחים, מומלץ ללכת על בצק פליידו קל לניקוי שאפשר להוריד ללא בעיה ממשטחים שונים. כמובן שמה שחשוב באמת זאת התועלת של המשחק לכישורים ולמיומנויות של הילד שלכם שצריך ללמוד משהו חדש בזמן הפעילות עם בצק היצירה, אבל עדיף לבחור בבצק יצירה פחות דביק שלא יאמלל את חייכם.

פשטות השימוש

כל הקטע בבצק פליידו זאת נוחות וקלות השימוש שלו. הילד שלכם צריך להיות מסוגל לעבוד איתו באופן עצמאי. במקום שאתם תעשו את כל העבודה במקומו, תאפשרו לילד שלכם לעצב וליצור את הדמויות והצורות השונות ללא עזרתכם. כמובן שתוכלו להכווין ולהנחות אותו מדי פעם, אבל תנו לא להתנסות במשחק לבד. אין כל טעם לקנות משחק מסובך ומורכב לשימוש שגם לכם קשה לקלוט מה צריך לעשות איתו. הבצק בדרך כלל מיועד לילד בן שלוש ולא לפרופסור באוניברסיטה.

מחיר

רוב ערכות בצק היצירה לילדים לא יעשו לכם חור בכיס. ממש לא מדובר בהוצאה רצינית וכבדה שתרוקן לכם את הארנק. הבעיה שחלק גדול מהמשחקים הבסיסיים האלה שעולים גרושים היא שהם לא תמיד הכי עמידים ונוחים לשימוש ולא באמת מספקים לילד שלכם הזדמנות אמיתית ללמוד משהו חדש. בדירוג שלנו תמצאו ערכות איכותיות, אמינות ובטוחות לשימוש במחיר משתלם ושווה לכל כיס. הן יספקו תמורה מלאה לכסף שלכם. תמצאו גם כמה מוצרים ייחודיים ומועילים יותר עם תג מחיר טיפה גבוה מהממוצע.

כמות הבצק

קיים פער משמעותי בכמות בצק היצירה בערכות השונות, ומומלץ לבחור בערכה שכוללת לפחות 4 דליים של בצק. משחק עם מעט מאוד בצק יצירה זאת השקעה גרועה ולא משתלמת.

שאלות ותשובות

ילד קטן וחמוד מרים את היד שלו כדי לשאול שאלה עם ילדה קטנה ברקע

לאיזה גיל מיועד בצק פליידו?

בצק יצירה בטוח לשימוש לילדים בגיל שנתיים ומעלה. בשלב הזה, הם אמורים להפסיק להכניס כל דבר לפה. בצק משחק יכול להוביל לסכנת חנק ועדיף לא לאכול אותו. לכן, צריך שהתינוק שלכם יהיה מבוגר מספיק כדי להתמודד עם בצק יצירה בכוחות עצמו. בכל מקרה, אל תיקחו סיכונים מיותרים ותשגיחו עליו בזמן המשחק.

הילדים שלי נורא חכמים (אני בטוח שכל הורה חושב ככה) ולכן לא הייתה לי בעיה לקנות להם משחקי פליידו שמיועדים לגיל מבוגר יותר. כמובן שזה ממש לא אומר שאתם צריכים להתעלם מהגבלת הגיל על אריזת המשחק ולקנות לתינוק שלכם ערכת יצירה שמיועדת לכיתה א’, אבל תזכרו שמדובר בהמלצה בלבד ולא בכלל ברזל שאסור לסטות ממנו במילימטר.

האם שאריות של בצק פליידו קשות לניקוי?

לפעמים, כמה חתיכות עקשניות וסוררות שנכנסו עמוק לתוך השטיח או נדבקו חזק לספה יכולות לגרום לצרות צרורות. לכן, מומלץ להתכונן מראש למשחק עם בצק פליידו ולבחור באזור קל ופשוט לניקוי. לדוגמה, לתת לילד שלכם לשחק עם בצק יצירה על השטיח הפרסי היקר שלכם שעלה הון תועפות זה ממש לא רעיון טוב.

איך לנקות שאריות של בצק פליידו?

תקפידו לנקות היטב כל לכלוך שנשאר לאחר משחק עם בצק יצירה. מומלץ לא לדחות את הטיפול בשאריות הדביקות האלה ולאפשר להן להתייבש ולהתקשות. תשטפו היטב את כל השאריות עם מים ותבדקו ששום חתיכת בצק לא נתקעה בפינות חבויות וקשות לגישה.

אם איבדתי אביזר של ערכת בצק יצירה, האם אוכל לרכוש אותו בנפרד?

לצערי לא. אם חלק אחד ספציפי במשחק הפליידו שלכם נאבד או נשבר, לא תוכלו להזמין אחד חלופי במקומו. אבל, תוכלו למצוא חלק דומה בערכה אחרת שיש לכם. ילדים אחרים נהנים לערבב ולשלב בין הערכות השונות.

איך לשמור לאורך זמן על דמות או צורה מבצק פליידו?

האינסטינקט הראשוני שלנו היא לנסות לשמור כל יצירת מופת שהילד עשה מבצק פליידו. אתם יכולים לנסות לייבש את הדמות המדליקה והמושלמת, אבל היא יכולה להתפורר ולהישבר. אל תצפו שיצירת האמנות שהכנתם עם הילד תישמר לנצח. פשוט תצלמו את היצירה שהילד הכין ותוכלו לתעד אותה לתמיד.

האם בצק יצירה בטוח לשימוש?

כן, הוא די בטוח לשימוש. בשונה מבצק רגיל, הוא אינו מכיל מוצרי חלב, אגוזים או חיטה שילדים רבים אלרגיים אליהם. כמובן שהבריאות והבטיחות של הילד עומדת בראש סדר העדיפויות של כל הורה ולכן חשוב לבחור בבצק נטול כימיקלים מסוכנים.

האם בצק פליידו באמת אכיל?

גם אם עיצבתם את בצק היצירה בצורה של עוגה מעוררת תיאבון, תנסו להתאפק ולא לאכול אותה. טוב, עכשיו בואו נדבר ברצינות. בצק פליידו אינו עשוי מחומרים רעילים ולכן זה ממש לא סוף העולם אם הילד שלכם הכניס כמות קטנה של הבצק לפה ואפילו בלע חתיכה. זה ממש לא נעים, אבל גם לא נורא. כמובן שבצק יצירה אינו מיועד למאכל וחשוב להסביר את זה היטב לילד.

בצק יצירה פליידו (Play Doh): סיכום ושורה תחתונה

אמא עוזרת לילדים שלה להכין שיעורי בית באומנות בסדנה הביתית

מדובר במתנה המושלמת שכל ילד חולם לקבל. זאת דרך חסכונית וכיפית לפתח את המוטוריקה העדינה, היצירתיות והחשיבה של הילד הקטן שלכם. אם אתם רוצים לרכוש צעצוע מהנה ומועיל בלי לקרוע את הכיס, בצק פליידו זה הפתרון המושלם. הילד שלכם יהנה מכל דקה ויוכל לעצב את בצק המשחק במגוון רחב של דמויות וצורות. אותיות, קינוחים, חיות, מספרים, כלי עבודה הם רק חלק קטן מהאפשרויות הבלתי נגמרות!

דילים סודיים ועדכונים על ירידות מחיר לזמן מוגבל: השאירו פרטים!

נשלח לכם רק תוכן איכותי!

שלומי הוא המומחה הכי גדול בישראל לכל מה שקשור לדירוגים, השוואות וסקירות של מוצרים. הוא אוהב לטייל בים (לא בשעות השיא - ג'ינג'י אחרי הכל), לבדוק גאדג'טים חדשים, ואת הכלב שלו רקסי.

נשמח לשמוע את דעתכם!

השארת תגובה

מייליסט
Logo