Bit4Futures: האם זה קורס הקריפטו הכי טוב בישראל?

אז אחרי שסיימתי ללמוד את הקורס של חברת Bit4Futures בהנחיית דניאל בן אבו, וגם התנסתי במשך כמה חודשים במסחר בפועל לפי האסטרטגיות שלמדתי בקורס, אני מציג בפניכם את הסקירה של מה שיכול מאוד להיות קורס הקריפטו הכי טוב בישראל. בואו נתחיל!

בתור מישהו שתמיד עניין אותו תחום הקריפטו המטורף וכל ההזדמנויות האדירות שהוא מביא איתו, חיפשתי בכל רחבי האינטרנט קורס קריפטו מקיף שילמד אותי את כל מה שבאמת צריך לדעת על איך להרוויח כסף בקריפטו, ולא סתם יבזבז לי את הזמן עם תאוריות משעממות שאפשר למצוא ביוטיוב, ואי אפשר באמת להרוויח מהן כסף.

אחרי כמה ימים של חיפושים, קיבלתי המלצה מחבר טוב שלי שמתפרנס ממסחר בקריפטו, על הקורס של דניאל בן אבו מ-Bit4Futures. אז אחרי שסיימתי את הקורס המעולה הזה, וסחרתי כמה חודשים לפי השיטות שלמדתי, החלטתי לכתוב עליו את הסקירה שאתם קוראים עכשיו.

קצת פרטים טכניים

בחור שמחזיק מדריך עם פרטים טכניים שונים

קודם כל בואו נתחיל מהפרטים הטכניים: הקורס בנוי בצורה מעולה, יסודית ומכסה נושאים רבים וחשובים מעולם הקריפטו, שגם מתחילים גמורים (כמוני) וגם סוחרים מומחים (אולי כמוך) יוכלו ללמוד מהם, ולשפר את יכולות המסחר שלהם.

בקיצור, בין אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בתחום, ובין אם יש לכם חשבון מסחר עם מאות אלפי או מיליוני מטבעות דיגיטליים – יש לקורס הזה מה ללמד אתכם ואתם הולכים לגלות עולם חדש של מסחר.

מה באמת חשוב שיהיה בקורס קריפטו איכותי?

זוג חושב על מה חשוב שיהיה בקורס קריפטו איכותי על רקע צהוב

ועכשיו בואו נשים את הקלפים על השולחן: הקורס של Bit4Futures שמועבר על ידי דניאל בן אבו, שהוא סוחר מצליח שחי את העולם הזה כבר 6 שנים, עשה את ההון שלו מהמסחר, ומבדיל את עצמו מהרוב המוחלט של הקורסים האחרים בכך שהוא מתמקד בתכלס. וכשאני אומר "תכלס" אני מדבר על "להרוויח כסף בקריפטו".

אין מה לעשות חברים, רוב הקורסים של מסחר בקריפטו ישמחו ללמד אתכם תאוריה בסיסית, ואולי זה באמת חשוב, אבל הערך האמיתי של קורס מסחר בקריפטו נמדד לפי פרמטר אחד בלבד: היכולת שלו ללמד ולעזור לתלמידים להרוויח כסף בפועל, באמצעות אסטרטגיות מסחר פרקטיות.

ואת זה אני יודע כי היו איתי במחזור הלימודים שני חבר'ה ששילמו אלפי שקלים על קורסים אצל מנטורים אחרים, ועדיין אמרו לי שהם הרגישו כמו מהמרים אחרי כל מה שהם למדו מהם, ובמשך השיעורים של Bit4Futures הם מאוד התלהבו ואמרו שוב ושוב שרמת היסודיות והניתוח שהם לומדים אצל דניאל, לא מתקרבת אל מה שהם למדו במקומות אחרים (לי לא באמת היה למה להשוות כן? אבל ההתלהבות שלהם דיי אמרה הכל).

קצת על המרצה והמנטור: דניאל בן אבו

דניאל בן אבו תמונה רחבה עם רווחים

דבר נוסף שמבדיל את הקורס הזה מרוב הקורסים האחרים, הוא המרצה עצמו – דניאל בן אבו. להבדיל מרוב ה"מנטורים" למסחר בקריפטו שיש בארץ ובעולם, שמרוויחים כסף בעיקר מלמכור קורסים, אבל אין להם מושג איך להרוויח כסף ממסחר בפועל ולכן הם מוכרים לכם תאוריות שאפשר למצוא ביוטיוב והן גם לא באמת עובדות, לדניאל יש טראק-רקורד מוכח בתור סוחר רווחי, שמרוויח סכומים גדולים (מאוד) של כסף ממסחר בקריפטו לאורך זמן.

הניסיון העשיר של דניאל בתחום, מאפשר לו לשתף בתובנות, וללמד אסטרטגיות שאפשר ללמוד אותן אך ורק מניסיון מוצלח במסחר בשוק הקריפטו.

הניסיון העשיר של דניאל וההצלחה שלו, מבדילה אותו מרוב הקורסים האחרים בתחום שפשוט ממחזרים סרטוני יוטיוב או מעתיקים מאחרים, אבל למנטורים שלהם אין מושג איך להרוויח כסף מקריפטו בפועל.

לעומתם, דניאל מוודא שהתלמידים שלו מקבלים את המידע הכי יעיל וממוקד, כדי לאפשר להם למקסם את רווחי המסחר שלהם.

איך הקורס בנוי

אילוסטרציה של שלבים שונים בבניה של קורס

דבר נוסף שמאוד אהבתי בקורס הזה, הוא היכולת של דניאל לקחת נושאים מסובכים ומפחידים, ולהפוך אותם לפשוטים וברורים, ככה שכל אחד יוכל להבין במה מדובר. הקורס מתחיל ממבוא לשוק הקריפטו וטכנולוגיית הבלוקצ'יין, ומעניק לתלמידים בסיס חזק למה שמגיע בהמשך.

לאחר מכן, עוברים ללמוד על נושאים מורכבים יותר כמו אינדיקטורים, מדדים, תבניות, אסטרטגיות מסחר רווחיות, ניהול סיכונים, וניתוח שוק עמוק ויסודי שבהתחלה היה נראה לי כמו בלאגן אחד גדול על המסך, עד שבסבלות יוצאת דופן, צעד אחר צעד, דניאל הראה לנו איך מחברים את הכל לתמונה אחת ברורה, עד שהכל התחבר לנו בראש.

כמו שאמרתי, הקורס מתחיל מבנייה של בסיס חזק ואז עובר לנושאים מתקדמים יותר, כדי לוודא שלתלמידים יש את כל הידע הנדרש כדי לקבל החלטות מסחר איכותיות בזמן אמת. בנוסף, הבסיס מאפשר לתלמידים באמת להעריך את ההיבטים המעשיים של מסחר בקריפטו, כי הם יכולים לראות את התוצאות של הפעולות שהם למדו לבצע בזמן אמת.

תוכנית מסחר ומשמעת ברזל – חובה!

יד רושמת שלבים של תוכנית מסחר מוצלחת

בנוסף, הקורס דוגל ומעודד את החשיבות של פיתוח תוכנית מסחר ופיתוח משמעת ברזל. אתם חייבים להבין שלסוחרים מקצועיים, והכי חשוב – רווחיים לאורך זמן, יש תוכנית מסחר ברורה שהם דבקים בה מההתחלה ועד הסוף, גם אם השוק לא הולך לפי הציפיות שלהם.

דניאל מדריך את התלמידים דרך כל התהליך של פיתוח תכנית מסחר איכותית, שתואמת את יכולת הסיכון האישי שלהם, ואת המטרות הכלכליות שיש להם. תלמידים שבונים לעצמם תכנית מסחר איכותית לפי השיעורים שהם למדו בקורס, וגם שומרים על משמעת ברזל, מעלים את הסיכויים שלהם להיות רווחיים לאורך זמן.

מנטור מאוד מצליח שמלמד פרקטיקה בגובה העיניים

https://www.youtube.com/watch?v=RRyFI1nqd7I

מאוד אהבתי את הדרך שבה דניאל מעביר את החומר הנלמד. הוא חד משמעית יודע על מה הוא מדבר, והוא מדבר לעניין. ההסברים הם מאוד פשוטים, גם כשמדובר בנושא מורכב. הוא יודע לגרום לתלמידים להקשיב, והוא גם מוודא שכולם הבינו את החומר כמו שצריך לפני שהוא מתקדם הלאה.

למרות הרווחים הגדולים שלו ממסחר בקריפטו, סך הכל מדובר בבחור מאוד נחמד, שאוהב ללמד, מאוד נגיש, שהגיע מלמטה, בנה את עצמו ב-10 אצבעות, וחשוב לו מאוד שהתלמידים שלו יקבלו ערך מקסימלי מהקורס ויהפכו לסוחרים רווחיים.

אהבתי גם את זה שדניאל מלמד בצורה מאוד פרקטית, ולא סתם מעמיס תאוריה. לאורך כל הלימודים יש לא מעט תרגילים ומשימות שהמטרה שלהם היא לעזור לתלמידים ולוודא שהם מיישם את הידע החדש שהם קיבלו על מצבים אמיתיים בשוק.

המשימות והתרגולים האלה חשובים מאוד, כי הם עוזרים לתלמידים להתנסות בפועל בחומר הנלמד, לדייק את עצמם והכי חשוב – לקבל ביטחון במסחר.

לומדים לנהל סיכונים ברמה הכי גבוהה

יד עוצרת דומינו מליפול כדי להגדים ניהול סיכונים נכון

הקורס גם שם דגש על כל הנושא של ניהול סיכונים, שהוא נושא קריטי שלצערי הרב רוב הקורסים האחרים פשוט לא נוגעים בו. תזכרו משהו חשוב: סוחר רווחי, הוא רווחי לאורך זמן למרות ההפסדים כי הוא יודע לנהל סיכונים בצורה חכמה וסיסטמתית.

דניאל ילמד אתכם את כל מה שצריך לדעת על איך לנהל סיכונים בהתאם לתוכנית המסחר שלכם, מה שיאפשר לכם לבצע עסקאות רווחיות, להיכנס לעסקאות עם ביטחו ולקבל החלטות נכונות בזמן המתאים.

באמת שאני לא יכול לחפור לכם מספיק על כמה ניהול סיכונים זה נושא חשוב, במיוחד אם אתם מתחילים. ניהול סיכונים נכון וניהול רגשי בזמן המסחר זה מה שיגרום לכם להפוך לסוחרים אחראיים וימנע מכם הפסדים גדולים.

כחלק מניהול הסיכונים, אתם תלמדו על גדלים מומלצים של עסקאות, סטופ לוס, גיוון תיק ההשקעות, ועוד. דניאל מוודא שכל אחד מהתלמידים שלו לומד ומבין איך לנהל את הסיכון שלו בצורה אפקטיבית, בזמן שהוא ממקסם את רווחי המסחר שלו.

ניתוח טכני: לומדים רק את מה שצריך כדי להרוויח בפועל

סוחר קריפטו עושה ניתוח טכני מקצועי בזמן מסחר

כמובן שדניאל גם מסביר לעומק את כל מה שצריך לדעת בתחום הניתוח הטכני – תאוריה, פרקטיקה, חוקים, כללים שימושיים ואיך לחבר הכל לתמונה אחת. ניתוח טכני הוא תחום עצום, ואם אתם שואלים אותי – מדובר בעיקר בשטויות ברוב המקרים.

עם זאת, דניאל יודע לסנן בצורה אפקטיבית רק את הדברים הכי חשובים בניתוח הטכני, שהם הדברים הספציפיים שיעזרו לכם להרוויח בפועל. אתם תלמדו את כל מה שצריך לדעת על גרפים, תבניות מסחר שונות, ואסטרטגיות ניתוח טכני יעילות.

גם אם אתם סוחרים מנוסים, אני חותם לכם שתוכלו ללמוד דבר אחד או שניים (כמו שאמרו לי כמה חבר'ה עם ניסיון בתחום, שכמה מהם כבר עשו קורס במקום אחר, וגילו שמה שהם למדו וידעו לפני הקורס של דניאל היה רק קצה הקרחון).

כמובן שגם התכנים של הקורס מתעדכנים על בסיס קבוע, כדי לשקף את הטרנדים ואסטרטגיות המסחר הכי טובות בתחום הקריפטו. זאת כדי לוודא שלתלמידים יש תמיד את המידע הכי עדכני ורלוונטי, ואף אחד לא נשאר מאחור.

קהילה תומכת של סוחרים מצליחים

שני חברי קהילת סוחרי הקריפטו לוחצים ידיים

הקהילה של הקורס חיה, בועטת וכמובן תומכת! התלמידים מקבלים גישה לקהילת סוחרי קריפטו סגורה ואקסקלוסיבית שבה הם יכולים להתייעץ אחד עם השני לגבי עסקאות, התכנים של הקורס, ולדבר עם דניאל עצמו שתמיד שמח לענות על כל השאלות בקבוצה.

ואחד הדברים הכי יפים בקהילה, הוא שאף אחד לא שומר את הדברים רק לעצמו: כולם מפרגנים ושולחים ניתוחי מסחר ועסקאות מעניינות (רווחיות וגם פחות רווחיות) ופשוט יש אווירה של משפחה אחת גדולה, תומכת ומפרגנת.

ולפני כמה ימים דניאל אמר משהו נכון – "גם אם כולם ביחד נכנסים עם מיליונים לאותה עסקה זה לא יזיז לשוק. אנחנו לא מתחרים אחד בשני, אנחנו מצליחים ביחד".

"אל תשמרו את ההזדמנויות רק לעצמכם. תפרגנו לקהילה ואתם תראו שזה יחזור אליכם בריבית דריבית"

דניאל בן אבו

חשוב לי להגיד שוב: הקורס הזה מתמקד רק באסטרטגיות מסחר קריפטו שהוכיחו את עצמן ביצירת רווחים לאורך זמן. המטרה של דניאל היא ללמד אתכם אך ורק את מה שעובד בפועל, בכל תנאי השוק – בין אם השוק עולה או יורד. כל המיקוד של הקורס הזה הוא מיקסום הרווחים של התלמידים.

יש גם רובוט מסחר מתקדם בפיתוח

אגב, על בסיס השיטות האלה דניאל והצוות הטכני של Bit4Futures פיתחו אלגוריתם ורובוט מסחר אוטומטי שאני מאוד מחכה להשקה שלו (אכתוב עליו סקירה כמובן)! מהעסקאות שראיתי שהרובוט מבצע בזמן ההרצות שדניאל שולח לנו להסתכל, זה נראה מטורף.

שירות הלקוחות של Bit4Futures הוא מצוין, ולא הייתה שאלה אחת או תקלה טכנית שהייתה לי שלא נפתרה אחרי הודעה או שיחת טלפון. כל השיעורים מוקלטים, ככה שאפשר לחזור עליהם כמה שרוצים. בנוסף, לכל התכנים של הקורס אפשר לגשת מהמחשב וגם מהסמארטפון.

מה אמרו תלמידים שדיברתי איתם באופן אישי?

בזמן הקורס יצא לי לדבר עם הרבה תלמידי עבר, וגם חבר'ה שלומדים את הקורס ממש עכשיו, והרוב המוחלט מאוד מרוצים.

יש כמה תלמידים מאוד רציניים שלקחו את התחום בשני ידיים, ולאחר מספר חודשים של למידה והתנסות כבר מרוויחים סכומים של 5 ספרות בחודש.

4 מהתלמידים שדיברתי איתם בהודעות פרטיות בקבוצה, שלחו לי הוכחות על רווחים של מעל 200,000 ₪ מתחילת השנה, ואחד מהם אפילו הסכים להיפגש איתי ולהראות לי את חשבון המסחר שלו, והמספרים שהוא דיבר עליהם היו אמיתיים.

https://www.youtube.com/watch?v=tGKtSjeFYfI

התלמידים היחידים שדיברתי איתם שטוענים שהם לא מרוויחים כסף, אומרים שזה בגלל שהם פשוט מתעצלים ליישם את מה שהם למדו בקורס בפועל, או שזנחו את זה בגלל כל מיני אילוצים שצצו להם בחיים.

למרות זאת, גם התלמידים האלה לא הפסיקו לפרגן על התוכן הלימודי ועל צורת הלמידה בקורס, ואמרנו שדניאל הוא מקצוען אמיתי, והם מאמינים שיחזרו לסחור בעתיד.

תכלס? אני שמח לשמוע שאנשים לוקחים אחריות, ומבינים שגם אם דניאל ילמד אותם אסטרטגיות מסחר רווחיות שעובדות לו ולתלמידים שלו, הם צריכים ליישם אותם בפועל כדי לראות תוצאות.

עכשיו בואו נדבר על התוצאות האישיות שלי!

אני סוחר כבר כמה שבועות לפי האסטרטגיות של דניאל, ואני גם מאוד פעיל בקבוצה של התלמידים. בחודש הראשון הפסדתי בערך 1,400 ₪, כי לא הייתי מספיק ממושמע, סחרתי בלי תכנית, וזלזלתי בכל מה שקשור לניהול סיכונים. אשמתי לגמרי (ודניאל גם נתן לי על זה בראש).

עם זאת בחודשים האחרונים אני מרוויח בין 4,000 ל-7,000 ₪ (פחות או יותר) בכל חודש, ותכלס? אני לא סוחר בצורה רצינית, לצערי, מחוסר זמן.

אני יודע שלא מדובר בסכומי עתק, אבל זה לגמרי סוגר לי פינה, ואני יודע שאם הייתי לוקח את זה ברצינות ומתעסק רק בזה, הייתי מרוויח הרבה יותר. עם זאת יש לי התחייבויות קודמות, וכרגע כמה אלפי שקלים נוספים בחודש בהשקעה של כמה שעות זה לגמרי מספק אותי.

השורה התחתונה

סוחר קריפטו מצליח יושב על השולחן ומחייך למצלמה

בשורה התחתונה, זה חד משמעית קורס קריפטו מעולה ומומלץ, עם תוכנית ליווי מצוינת שתלמד אתכם מא' ועד ת' בדיוק את מה שאתם צריכים לדעת כדי להרוויח ממסחר בקריפטו באופן עקבי. אתם יכולים להיות כמוני, ללמוד את הקורס, להשקיע בלמידה, ואז לייצר לעצמכם הכנסה נוספת מהצד בכל חודש.

רק תזכרו שאם אתם תעשו את זה "על הדרך" כמוני, אז פוטנציאל הרווח שלכם יהיה בהתאם – כמה אלפי שקלים נוספים בחודש, מקסימום 10,000 ₪ עבור כמה שעות מסחר.

אבל אם המטרה שלכם היא להתעשר ממסחר בקריפטו, ואתם מוכנים להקדיש את כל הזמן שלכם ללמידה, התמקצעות, שיפור ומסחר – אז הפוטנציאל חד משמעית נמצא שם, ודניאל יוכל ללמד אתכם איך לממש אותו.

ולכל הספקנים? שמעו, גם אני הייתי ספקן, אבל להתעשר מקריפטו זה לא משהו שנחשב ל"וואו" בימינו, ויש מעל 30,000 אנשים בעולם שיש להם מעל מיליון דולר בקריפטו – למה שאתם לא תהיו אחד מהם?

Bit4Futures: האם זה קורס הקריפטו הכי טוב בישראל?
Bit4Futures: האם זה קורס הקריפטו הכי טוב בישראל?

דילים סודיים ועדכונים על ירידות מחיר לזמן מוגבל: השאירו פרטים!

נשלח לכם רק תוכן איכותי!

יאיר ורדי
יאיר ורדי

יאיר הוא מומחה טכנולוגיה, שמתעסק בחומרה ותוכנה של מחשבים וגאדג'טים מכל הסוגים. בעל תואר שני במדעי המחשב מהטכניון (כרגע עובד על הדוקטורט), מתגורר בראשון לציון.

נשמח לשמוע את דעתכם!

השארת תגובה

מייליסט
Logo
דילוג לתוכן