נובאקיד: סקירה מקיפה של המהפכה בלימוד אנגלית לילדים 

אם אתם קוראים את השורות האלה כנראה שגם אתם שמעתם על נובאקיד, פלטפורמה חדשנית ללימוד אנגלית מקוונת, המיועדת במיוחד לילדים בגילאי 4-12.

הפלטפורמה מגדירה את עצמה כשילוב ייחודי של טכנולוגיה, פדגוגיה ושיטות למידה ידידותיות לילדים שמטרתן להפוך את לימוד האנגלית לחוויה מהנה ופורה לילדים.

הסקירה שלנו תיתן לכם ניתוח מקיף של נובאקיד, הפורמט שלה והאפקטיביות שלה ככלי ללימוד אנגלית. ותספק לכם הבנה ברורה של מה נובאקיד מציעה וכיצד היא יכולה להועיל לילדיכם.

מה זה נובקאיד

אז קודם כל בואו נסביר מהי נובאקיד למי שעוד לא מכיר. מדובר בפלטפורמה אינטרנטית המאפשרת לילדים ללמוד אנגלית באמצעות מורים דוברי אנגלית מכל העולם.

אתם בטח שואלים את עצמכם, איך אפשר ללמד ילדים לדבר באנגלית, כשהמורה בעצמו אינו דובר עברית. הרי מחסום השפה מונע ממנו לשוחח עם הילד בשפת האם שלו.

אבל נובאקיד היא לא עוד פלטפורמת למידה מקוונת; למעשה מדובר במערכת אקולוגית שתוכננה בקפידה לספק את צרכי הלמידה הייחודיים של ילדים.

מה זה אומר? שהיא מבינה שילדים אינם מבוגרים מיניאטוריים; יש להם דרכים משלהם להבין, לפרש וללמוד מהעולם הסובב אותם. נובאקיד ממנפת את ההבנה הזו כדי ליצור סביבת למידה מרתקת, אינטראקטיבית, והכי חשוב, יעילה.

הפלטפורמה בנויה על ההנחה שלימוד שפה לא צריך להיות מטלה או משימה; במקום זאת, זה צריך להיות מסע מרגש של גילוי.

נובאקיד שואפת להפוך את המסע הזה למרתק ומהנה ככל האפשר, באמצעות מגוון כלים וטכניקות, כולל למידה מבוססת משחק, סיורי VR וחשבון משחק ייחודי לילדים.

להתנסות בחינם לחצו כאן

הגישה של נובאקיד

אחד מעמודי התווך של הגישה של נובאקיד ללימוד אנגלית הוא המחויבות שלה לטבילה בשפה חדשה. הפלטפורמה מאמינה באמונה שלמה שהדרך הטובה ביותר ללמוד שפה היא להיות שקוע בה, לשמוע אותה, לדבר בה ולהשתמש בה במגוון הקשרים.

ולדעתי בנובאקיד עלו על הנקודה המרכזית בחשיבות לימודי השפה. זו הסיבה שכל השיעורים של נובאקיד מתנהלים כולם באנגלית, ומספקים לילדים סביבה עשירה וסוחפת בשפה האנגלית.

אבל למידת שפה אינה נעשית רק באמצעות דיבור והקשבה; זה קשור גם להבנה ולשימוש בשפה בהקשר. כאן נכנס לתמונה צוות המורים המנוסים של נובאקיד. כל מורה בפלטפורמה הוא מומחה ESL מוסמך עם ניסיון בהוראה מקוונת

הם לא רק דוברי אנגלית כשפת אם; הם אנשי מקצוע מאומנים שמבינים כיצד ללמד אנגלית לילדים בצורה מרתקת ויעילה.

מורים אלה משתמשים במגוון שיטות וטכניקות כדי לעזור לילדים להבין ולהשתמש באנגלית. הם מתחילים בדברים פשוטים ובהדרגה מגבירים את רמת המורכבות, מבטיחים שהילדים לא יהיו מוצפים ושהם מתקדמים בקצב שמתאים ליכולות הלמידה שלהם.

הם משתמשים בתרגילים אינטראקטיביים, משחקים, שירים ואפילו סיורי VR כדי להפוך את הלמידה למהנה ומרתקת.

בחלקים הבאים של סקירה זו, נעמיק בשיטות ההוראה של נובאקיד, בתוכנית הלימודים ובהתקדמות הלמידה. נבחן גם את הנוחות והנוחות של למידה מהבית, את משחוק הלמידה ואת שיטות ההוראה החדשניות.

תכנית הלימודים והתקדמות הלמידה

תוכנית הלימודים של נובאקיד היא בלי ספק עדות למחויבותה לספק לילדים חווית למידה מקיפה ויעילה. לוח הזמנים תוכנן בקפידה כדי לספק את צרכי הלמידה של ילדים בגילאי 4-12, תוך התחשבות ביכולות הקוגניטיביות שלהם, תחומי העניין וסגנונות הלמידה שלהם.

תכנית הלימודים מבוססת על מסגרת ההתייחסות האירופית המשותפת לשפות (CEFR), תקן מקובל לשליטה בשפה. זה מבטיח שהתקדמות הלמידה של הילדים שלכם תתיישר עם אמות מידה מוכרות בעולם.

תכנית הלימודים מתחילה במושגים פשוטים ובהדרגה נבנית למושגים מורכבים יותר. גישת השלבים הזו מבטיחה שהילדים לא יהיו מוצפים ושהם יתקדמו בקצב המתאים ליכולות הלמידה שלהם.

כל שיעור בנוי בקפידה וכולל מגוון פעילויות, כולל תרגילים אינטראקטיביים, משחקים ושירים. פעילויות אלה נועדו להעסיק ילדים ולהפוך את הלמידה למהנה.

אחד המאפיינים הייחודיים של תוכנית הלימודים של נובאקיד הוא ההתמקדות שלה בשימוש מעשי בשפה. נכון שזה מלהיב כשהילדים שלכם יודעים כל מיני מילים באנגלית, אבל כדי להקנות שפה תצטרכו ללמד אותם כיצד להשתמש בה.

בנובאקיד, המורים מעודדים את הילדים להשתמש בשפה בהקשר, מה שמשפר משמעותית את תהליך רכישת השפה שלהם. תכנית הלימודים כוללת גם אלמנטים תרבותיים, חושפת את הילדים לתרבויות שונות דוברות אנגלית ומרחיבה את אופקיהם.

נוחות ונוחיות

בעולם המהיר של היום, נוחות היא המפתח. נובאקיד מבינה זאת ועיצבה את הפלטפורמה שלה כדי לספק נוחות מקסימלית הן להורים והן לילדים.

הורים יכולים לחסוך זמן וכסף שאחרת היו מושקעים בנסיעות למתנ"ס הקרוב או לבית של המורה הפרטי. ילדים יכולים ללמוד בנוחות של הסביבה הביתית שלהם, אשר יוצרת אווירת למידה רגועה שתורמת ללמידה יעילה.

הפלטפורמה קלה לשימוש ואינה דורשת תוכנות או ספרי לימוד נוספים. כל מה שאתם צריכים זה מחשב או טאבלט. לנובאקיד יש גם אפליקציה מצויינת למעקב אחר התקדמות ילדכם ולתרגול ומשחק בזמן הפנוי. שימו לב שבסמארטפון לא מומלץ להשתמש בגלל שהמסך הקטן לא מתאים לביצוע המשימות והמשחקים שישלחו בזמן השיעור לילד. כל השיעורים מתנהלים באופן מקוון, וכל חומרי הלמידה מסופקים בפלטפורמה.

להורים יש חשבון ייעודי שבו הם יכולים לעקוב אחר התקדמות ילדם, לקבוע שיעורים ולתקשר עם מורים. הנוחות הזו באה לידי ביטוי גם מבחינת המחיר, אבל על זה נפרט כבר בנפרד.

משחוק הלמידה

שק קוביות עם קוביות צבעוניות ואותיות באנגלית למשחק

אחד המאפיינים הבולטים של נובאקיד הוא משחוק הלמידה שלה. מתוך הכרה בכך שילדים לומדים בצורה הטובה ביותר כאשר הם מעורבים ונהנים, נובאקיד שילבה אלמנטים של משחק בתוכנית הלימודים שלה.

ילדים יכולים לבחור אווטרים, להשלים משימות ביתיות ולהרוויח תעודות וכוכבים. זה לא רק הופך את הלמידה למהנה, אלא גם מניע ילדים ללמוד יותר.

המשחוק של הלמידה הוא לא רק להפוך את הלמידה למהנה; מדובר גם במינוף כוחם של משחקים כדי לשפר את תוצאות הלמידה. מחקרים הראו כי למידה מבוססת משחק יכולה לשפר מוטיבציה, מעורבות ושימור, מה שהופך אותה לכלי רב עוצמה בחינוך.

הגישה מבוססת המשחק של נובאקיד ללמידה, בשילוב עם סביבת השפה הסוחפת שלה ומורים מנוסים, הופכת אותה לפלטפורמת לימוד אנגלית יעילה ומהנה לילדים.

בחלקים הבאים של סקירה זו, נעמיק בשיטות ההוראה החדשניות של נובאקיד, מבנה התמחור שלה ואיכות המורים שלה. כמו כן, נבחן את תפקידה של מעורבות ההורים בלמידה של הילדים וכיצד נובאקיד מאפשרת זאת.

שיטות למידה חדשניות

חדשנות נמצאת בלב הגישה של נובאקיד ללימוד אנגלית. הפלטפורמה ממנפת טכנולוגיה חדשנית ומחקר פדגוגי ליצירת סביבת למידה מרתקת, אינטראקטיבית ויעילה. אחד המאפיינים הבולטים של הגישה החדשנית של נובאקיד הוא השימוש בסיורי מציאות מדומה (VR) במהלך השיעורים.

במהלך סיורי ה-VR, ילדים ומורים מבקרים באופן וירטואלי בכמה מהמוזיאונים הטובים בעולם, גלריות לאמנות ומקומות מפורסמים אחרים.

הם דנים במה שהם רואים באנגלית, ומספקים לילדים הזדמנות ייחודית להשתמש בשפה בהקשר של העולם האמיתי. זה לא רק הופך את הלמידה למהנה אלא גם חושף את הילדים לתרבויות שונות, מרחיב את אופקיהם ומשפר את הבנתם את העולם.

שיטות הלמידה החדשניות של נובאקיד מתרחבות גם לשימוש בלוח וירטואלי, שקופיות צבעוניות, סרטונים משובצים ומשחקים אינטראקטיביים במהלך השיעורים.

כלים אלה הופכים את הלמידה למרתקת יותר ועוזרים לילדים להבין ולשמר את השפה טוב יותר. אם ילד מתקשה להבין משהו, המורה משתמש בהבעות פנים, מחוות ועזרים חזותיים אחרים כדי להסביר זאת, ומבטיח שאף ילד לא יישאר מאחור.

מעורבות הורים

מעורבות הורים היא גורם מכריע בלמידה של ילדים, ונובאקיד הפכה אותה למרכיב מרכזי בפלטפורמה שלה. הפלטפורמה מציעה חשבון הורים נוח, שבו הורים יכולים לעקוב אחר התקדמות ילדם, לתזמן שיעורים ולתקשר עם מורים.

לאחר כל שיעור, ההורים מקבלים משוב מהמורים וסרטוני כיתה, המספקים להם הבנה ברורה של מה שסוקר בשיעור וכיצד ילדם תפקד.

שקיפות זו מבטיחה שההורים יהיו מודעים תמיד להישגי ילדם ויוכלו לספק תמיכה נוספת במידת הצורך. זה גם מאפשר להורים להיות מעורבים באופן פעיל בלמידה של ילדיהם, אשר מחקרים הראו יכול לשפר באופן משמעותי את תוצאות הלמידה. מחויבותה של נובאקיד להקל על מעורבות ההורים היא עדות להבנתה את חשיבותה של גישה הוליסטית ללמידה.

מחיר וערך

נובאקיד מציעה מגוון אפשרויות תמחור שיתאימו לצרכים ולתקציבים שונים. היא מציעה שיעורים סטנדרטיים ופרימיום, כאשר האחרונים מועברים על ידי דוברי אנגלית כשפת אם. מבנה התמחור שקוף ופשוט, ללא עלויות נסתרות. נובאקיד מציעה גם ערובה של 45 יום להחזר כספי, המשקפת את ביטחונה באיכות השירות שלה ואת מחויבותה לשביעות רצון הלקוחות.

מבחינת ערך, נובאקיד מציעה פתרון מקיף ללימוד אנגלית הכולל תוכנית לימודים מתוכננת היטב, מורים מנוסים, שיטות למידה חדשניות וסביבת למידה נוחה ומרתקת. כשלוקחים בחשבון את איכות השירות ואת התוצאות שהוא מספק, ברור שנובאקיד מציעה תמורה מצוינת לכסף.

איכות המורים

ילד עם אוזניות יושב מול מחשב נייד מחייך ומנוף לומד עם מחברת

איכות המורים היא גורם קריטי בכל מסגרת חינוכית, ונובאקיד מבינה זאת. הפלטפורמה מתגאה בצוות של למעלה מ-2,700 מורים מוסמכים מנוסים, שכל אחד מהם דובר אנגלית כשפת אם ומומחה ESL מוסמך. זה מבטיח שילדים לומדים ממומחים שלא רק מבינים את השפה אלא גם יודעים ללמד אותה ביעילות לילדים.

תהליך הגיוס הקפדני של נובאקיד מבטיח שרק המורים הטובים ביותר ייבחרו. כל מורה פוטנציאלי עובר תהליך בחירה קפדני המעריך את כישוריהם, ניסיונם וכישורי ההוראה שלהם. מחויבות זו לאיכות באה לידי ביטוי במשוב החיובי ובדירוגי שביעות הרצון הגבוהים של התלמידים וההורים.

המורים בנובאקיד הם לא רק מחנכים; הם מנחים, מדריכים ומנטורים. הם מבינים שכל ילד הוא ייחודי ומתאימים את שיטות ההוראה שלהם לצרכים האישיים ולסגנונות הלמידה של כל תלמיד. הם משתמשים במגוון שיטות לימוד, כולל תרגילים אינטראקטיביים, משחקים, שירים ואפילו סיורי VR, כדי להפוך את הלמידה למהנה ומרתקת.

מעקב אחר התקדמות והכרה בהישגים

לנובאקיד יש מערכת חזקה כדי לעקוב אחר התקדמות התלמידים ולהכיר בהישגיהם. לאחר כל שיעור, ההורים מקבלים משוב מהמורה וסרטון של הכיתה. זה מאפשר להורים לראות מה היה מכוסה בשיעור, איך הילד שלהם תפקד, ואילו תחומים דורשים שיפור.

בנוסף לכך, אנשי מקצוע נובאקיד כל הזמן לעקוב אחר תוצאות התלמידים ולהתאים את התוכנית בהתאם. זה מבטיח כי תוכנית הלימודים נשארת רלוונטית ויעילה, וכי התלמידים תמיד לומדים בקצב המתאים ליכולותיהם.

הכרה ותגמול הישגים הוא חלק מרכזי בגישתה של נובאקיד. בסוף כל שלב שהושלם, הילד מקבל תעודה צבעונית מנובאקיד. זה לא רק מספק תחושה של הישג, אלא גם מניע את הילד להמשיך ללמוד. זוהי תזכורת מוחשית להתקדמותם ועדות לעבודה הקשה והמסירות שלהם.

היתרונות והחסרונות של נובאקיד

ילדה כותבת על לוח מחיק עם המילים האם אתה יודע אנגלית

לכל פלטפורמה חינוכית יש את נקודות החוזק והחולשה שלה, ונובאקיד אינה יוצאת דופן. כאן, נתעמק היתרונות והחסרונות של נובאקיד, מתן תצוגה מאוזנת של מה שיש לפלטפורמה להציע.

יתרונות

אין ספק שלנובאקיד יש כמה יתרונות בולטים בשוק התחרותי של לימודי שפות ובפרט בלימודי אנגלית. הנה העיקריים:

  • טבילת שפה: המחויבות של נובאקיד להטמעת שפה מבטיחה שילדים ייחשפו לשימוש אותנטי בשפה האנגלית, ומשפרת משמעותית את תהליך רכישת השפה שלהם.
  • מורים מנוסים: כל מורה בפלטפורמה הוא מומחה ESL מוסמך עם ניסיון בהוראה מקוונת, המבטיח הוראה באיכות גבוהה.
  • שיטות למידה חדשניות: נובאקיד ממנפת טכנולוגיה חדשנית, כולל סיורי VR ולמידה מבוססת משחק, כדי להפוך את השיעורים למרתקים ומהנים.
  • מעורבות הורים: הפלטפורמה מציעה חשבון הורים נוח, המאפשר להורים לעקוב אחר התקדמות ילדיהם ולתקשר עם מורים.
  • תמחור גמיש: נובאקיד מציעה מגוון אפשרויות תמחור שיתאימו לצרכים ולתקציבים שונים, יחד עם התחייבות להחזר כספי תוך 45 יום.

חסרונות

למרות שהיתרונות בולטים יש גם כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון:

  • מקוון בלבד: כפלטפורמה מקוונת, נובאקיד עשויה שלא להתאים למשפחות ללא גישה אמינה לאינטרנט או לאלה המעדיפים שיעורים מסורתיים אישיים, פנים אל פנים.
  • טווח גילאים מוגבל: תוכנית הלימודים של נובאקיד מיועדת לילדים בגילאי 4-12. מצד אחד, זה מבטיח חוויית למידה מותאמת, אבל המשמעות היא שתלמידים מבוגרים יצטרכו להשתמש בפלטפורמה אחרת כדי ללמוד אנגלית.
  • אנגלית בלבד: נכון לעכשיו, נובאקיד מציעה רק שיעורי אנגלית. עבור הורים המחפשים פלטפורמה רב-לשונית, זו יכולה להיות מגבלה.

ברור שלנובאקיד יש מגבלות, אבל החוזקות שלה בעיני, עולות בהרבה על החולשות. הגישה החדשנית, המורים המנוסים והמחויבות למעורבות ההורים הופכים אותה לבחירה מצוינת עבור הורים המעוניינים לשפר את כישורי השפה האנגלית של ילדיהם.

מסקנה

ילדים מחייכם יושבים ליד שולחן עם חומרי יצירה ומחזיקים דפים עם אותיות באנגלית

נובאקיד היא פלטפורמה מקוונת מובילה ללימוד אנגלית לילדים המשלבת חדשנות, נוחות ואיכות. הגישה הסוחפת ומבוססת המשחק שלה להוראה, יחד עם צוות של מורים מנוסים ומוסמכים, הופכת אותה לבחירה מצוינת עבור הורים המעוניינים לשפר את כישורי השפה האנגלית של ילדיהם.

ברור שלא מדובר כאן בקסם שיגרום לילד שלכם לשלוט באנגלית בן לילה, אך זהו כלי רב עוצמה, שכאשר משתמשים בו באופן עקבי, יכול לשפר באופן משמעותי את שליטתו של ילדכם בשפה האנגלית. עם שימוש בכלי הנכון, לימוד אנגלית הופך להרפתקה מרגשת ולא למשימה מייגעת.

דילים סודיים ועדכונים על ירידות מחיר לזמן מוגבל: השאירו פרטים!

נשלח לכם רק תוכן איכותי!

שלומי מור
שלומי מור

שלומי הוא המומחה הכי גדול בישראל לכל מה שקשור לדירוגים, השוואות וסקירות של מוצרים. הוא אוהב לטייל בים (לא בשעות השיא - ג'ינג'י אחרי הכל), לבדוק גאדג'טים חדשים, ואת הכלב שלו רקסי.

נשמח לשמוע את דעתכם!

השארת תגובה

מייליסט
Logo
דילוג לתוכן