קניית קישורים: שירותי קניית קישורים מומלצים

אם גם לכם יש אתר אינטרנט עסקי או אתר לכל מטרה אחרת שאתם מעוניינים לקדם, אתם ככל הנראה מודעים היטב לחשיבות של קניית קישורים חיצוניים מאתרים מוכרים שיובילו אליו.

אם אתם עדיין לא חברתם לחברה המתמחה שירותים אלה, יש לכם הזדמנות פשוט מעולה להגדיל את החשיפה של האתר שלכם ואת התנועה אליו, ואנחנו כאן כדי להסביר לכם בדיוק איך זה עובד ולהמליץ על שירותי קניית הקישורים הטובים ביותר בארץ היום.

בואו ננסה להבין מהם בכלל קישורים חיצוניים ולמה מומלץ שיהיו לכם כאלה כמה שיותר, מהם השירותים הטובים ביותר היום ואיך כל התהליך הזה בכלל עובד. 

השורה התחתונה
יתרונות
חסרונות
הבחירה שלנו
Link&Go לוגו
מערכת לרכישת קישורים Link&Go
המערכת המשתלמת בישראל
לפרטים נוספים
השורה התחתונה
חברה מנוסה ומקצועית, קישורים איכותיים בלבד, מערכת נוחה לתפעול עצמי והמחירים הטובים ביותר בשוק שאפשר למצוא היום. 
יתרונות
קישורים באתרים מובילים וחזקים בארץ ובעולם במגוון רחב של תחומים ונישות. 
מבחר גדול של חבילות קישורים להתאמה מדויקת לכל לקוח ואתר. 
מחירים משתלמים והוגנים, הכי טובים שאפשר למצוא היום ברשת. 
תוכן SEO איכותי ומקורי בלבד. 
חברה מקצועית ומנוסה שיודעת להגדיל כמויות חשיפה ותנועה לאתרים. 
מחלקת תוכן מנוסה ומקצועית הכותבת את התכנים.
מערכת קלה ונוחה לשימוש.
חסרונות
לא מצאנו.
במקום השני
BestLinks לוגו בניית קישורים
שירות בניית קישורים של BestLinks
קישורים בהתאמה אישית
לפרטים נוספים
השורה התחתונה
שירות קניית קישורים מצוין במחיר מעט גבוה ואפשרות של תוכן מבינה מלאכותית בלבד.
יתרונות
מבחר של חבילות קישורים לרכישה להתאמה אישית ברמה גבוהה. 
מערכת נוחה לבחירת החבילה והתאמה לאתר. 
אתרי חדשות מצוינים וגדולים. 
אפשר לרכוש גם לינקים לאתרים מובילים מחו״ל. 
חסרונות
מחיר די גבוה.
תוכן בינה מלאכותית בלבד. 
במקום השלישי
לוגו של סייטלינקס
קניית קישורים במערכת של סייטלינקס
מגוון שירותי SEO
לפרטים נוספים
השורה התחתונה
שירות מצוין המציע קישורים מצוינים. העלות יחסית גבוהה ואי אפשר לרכוש באופן אוטומטי דרך המערכת. 
יתרונות
תוכן איכותי וטוב ל-SEO. 
קישורים מאתרים גדולים ואמינים בארץ ובעולם. 
מבחר שירותי SEO נוספים במקרה הצורך. 
תיק עבודות מגוון. 
חסרונות
מחירי קישורים גבוהים יחסית. 
אפשר לרכוש עד שני קישורים לעמוד בלבד. 
אין מערכת אוטומטית לקניית קישורים, יש ליצור קשר עם החברה. 
תוכן העניינים הצג תוכן עניינים

למה צריך לינקים לאתר?

חשוב מאוד להבין שלינקים הם חלק בלתי נפרד מהדבר הגדול הזה שנקרא אינטרנט. קישורים מאפשרים למנהלי תוכן ולבעלי אתרים להציע למשתמשים שלהם חווית משתמש טובה יותר.

הם יכולים להפנות למשל להרחבות מסוימות שלא נמצאות בגוף הטקסט, יכולים לעזור להנגיש את המידע ״במנות קטנות״ ולשמור על יכולת הקשב של הגולש.

בסופו של דבר, באמצעות קישורים באתר שלנו, אנחנו יכולים לתת לגולשים שלנו ערך מוסף בדרכים שונים ועל הדרך לחזק את האמינות והסמכות שלנו.

ולכן, לינקים הם דבר חשוב מאוד, וחשוב מאוד שיהיו אתרים שמקשרים ומפנים לאתר שלנו – גם בשביל הגולשים וגם בשביל גוגל לחשיפה גדולה יותר ובסופו של דבר גם להגדלת המכירות או הכניסות לאתר. בואו ננסה להבין איך הם משפיעים על קידום אתרים.

ההשפעה של קישורים לקידום האתר

יכול להיות שאנחנו מאוד טובים בתחום שלנו ויודעים להציע שירותים או מוצרים מעולים ויכול להיות שאנחנו גם יודעים איך לספר על זה כמו שצריך באתר שלנו. ועדיין, למה שהגולשים שלנו ייקחו את הדברים כמובן מאליו ויבחרו בנו? איך הם יכולים לדעת שאנחנו באמת אמינים? 

אחת הדרכים לבנות את האמינות הזאת היא דרך קישורים חיצוניים. כאשר אתר חיצוני מפנה אלינו הוא בעצם אומר לגולשים שהאתר שלנו אמין ומומלץ ושאפשר לסמוך עלינו. ככל שהאתר הזה הוא יותר גדול ומוכר, ככה חיזוק המוניטין הוא טוב ומשמעותי יותר.

גוגל מצדה, מדרגת אתרים באופן הזה ורוצה לדעת שמה שהיא מציעה לגולשים שלה זה מידע אמין. לכן, ככל שיש יותר קישורים חיצוניים לאתר שלנו מאתרים מוכרים וגדולים, כך הדירוג שלנו בגוגל יעלה.

בפועל, זה אומר שזה ישפר את הקידום האורגני שלנו ויגרום לכך שהאתר שלנו יופיע במקומות טובים יותר כשמחפשים ביטויים שונים. כל זה קורה לצד החיזוק הטבעי שמגיע כשגולשים מגיעים אלינו דרך אתר גדול ומוכר (למשל, אם מצאו קישור אלינו בכתבה באחד מאתרי החדשות הגדולים בישראל). 

מה זה בעצם רכישת קישורים?

רכישת קישורים היא אסטרטגיה יעילה ביותר לקידום אתרים אורגני. התהליך כולל לרוב קנייה של עמוד שבו תתפרסם כתבה המכילה קישור אחד או יותר לאתר שלנו.

מטרת התוכן הכתוב היא לשפר את הקידום, זאת לצד הקישור החיצוני שמשפר את הדירוג של האתר המקושר. רכישת קישורים תתבצע דרך פנייה לבעלים של האתרים או דרך מקדמי אתרים שנותנים שירות כולל של תכנים ולינקים במגוון אתרים מובילים.

מעיפים את האתר שלכם באוויר! שירותי בניית הקישורים המומלצים ביותר 

1

מערכת לרכישת קישורים Link&Go

שירות איכותי ומשתלם

הבחירה שלנו

מערכת הקישורים הנפלאה הזאת מבית ריגו מרקטינג בע"מ לשיווק דיגיטלי, היא נכון להיום מערכת הקישורים החכמה, הטובה והמשתלמת ביותר בישראל.
יתרונות
 • קישורים באתרים גדולים ומוכרים
 • מגוון חבילות ואפשרות להתאמה אישית לכל לקוח
 • מחירים מעולים, מהטובים ביותר שאפשר למצוא היום
 • תוכן איכותי ומקורי בלבד ממחלקת תוכן ייעודית המתמחה ביצירת תוכן מותאםSEO
 • חברה שיש לה קבלות – הגדלת החשיפה והכניסות לאתרים
חסרונות
 • לא הצלחנו למצוא

דרך המערכת אפשר לרכוש מגוון חבילות לינקים איכותיים באתרים גדולים, כולן מציעות תוכן איכותי ומקורי כשהלינקים זמינים ללא הגבלת זמן.

מבצעי ההרצה מתעדכנים על בסיס קבוע ומאפשרים לכל אחד למצוא את חבילת הקישורים לפי התקציב המתאים, כשהתוכן שמגיע איתם מותאם באופן אישי לכל לקוח.

ריגו היא חברה ותיקה שעובדת זה שנים ארוכות עם כמה מהמותגים הגדולים והטובים בישראל ומביאה תוצאות והגדלה ניכרת של כמות החשיפה והכניסות לאתר. שירות איכותי ומשתלם בהחלט.

2

שירות בניית קישורים של BestLinks

התאמה אישית

נוח

המערכת של בסט לינק היא מערכת בהחלט נוחה וגם היא מאפשרת לקנות חבילות קישורים לפי הצרכים שלנו.
יתרונות
 • מגוון חבילות קישורים להתאמה אישית
 • מערכת נוחה לבחירת האתרים החיצוניים
 • מבחר גדול של אתרי חדשות איכותיים
 • אפשרות ללינקים באתרים בינלאומיים
חסרונות
 • עלות גבוהה יחסית
 • תוכן AI בלבד

היתרון הגדול ביותר כאן הוא שניתן להתאים את החבילה ולמצוא אתרים לפי עולם התוכן שלנו ולהחליט באילו סוגי אתרים הלינקים יהיו.

החיסרון הוא עלות יחסית גבוהה ותוכן AI שהוא לא תמיד התוכן הכי איכותי שאפשר למצוא. 

3

קניית קישורים במערכת של סייטלינקס

תיק עבודות מגוון

תוכן איכותי

חברת סייטלינקס היא חברה המציעה מגוון שירותי SEO מתקדמים שאחד מהם הוא קניית קישורים חזקים.
יתרונות
 • תוכן SEO איכותי
 • קישורים ממגוון אתרים גדולים ואמינים
 • מגוון שירותי SEO נוספים למי שמחפש
 • תיק עבודות מגוון, חברה עם קבלות
חסרונות
 • עלות קישורים גבוהה יחסית
 • עד שני קישורים בעמוד בלבד
 • ללא מערכת אוטומטית לקניית קישורים

בניגוד למערכות אחרות, כאן יש ליצור קשר טלפוני כדי לבצע את הרכישה, אך היתרון כאן הוא שהתוכן הוא איכותי למדי.

נכון, המחירים הם די גבוהים וגם זוהי נקודת תורפה, אבל באופן כללי מדובר בקישורים טובים ואמינים, ככה שזו אופציה לא רעה בכלל.

קניית לינקים: המדריך המלא 

עכשיו, כשאתם מכירים את שלושת שירותי קניית הקישורים המובילים בישראל, זה הזמן למדריך מסודר שיעזור לכם להבין מהי האופציה הטובה ביותר ויעשה סדר בכל הנושא הזה של קניית קישורים לצורך קידום אתרים. 

נתחיל מההתחלה: מהו קישור?

קישור באינטרנט הוא הפנייה מעמוד אינטרנט אחד לעמוד אחר. הקישור פועל שכביטוי מסוים קליקאבילי (לחיץ) ולחיצה עליו תעביר אותנו לעמוד אחר, בין אם בתוך האתר עצמו ובין אם באתר אחר חיצוני.

לכל קישור באינטרנט יש שלושה מרכיבים עיקריים: טקסט העוגן, הטקסט שבלחיצה עליו נעבר אל עמוד היעד שאליו הוא מפנה ומקור הקישור (החלק בעמוד שממנו הקישור יוצא).

מרבית הקישורים הנמצא באינטרנט הם כאלו שיופיעו על מילים בטקסט שבאתר, אבל באופן עקרוני אפשר ליצור קישור גם על אייקון או על תמונה. 

בניית קישורים: כיצד בונים קישורים לאתר?

על פי ההנחיות של גוגל עצמה, בניית קישורים באתרים צריכה לקרות באופן טבעי וללא תמורה כלשהי. עם זאת, קניית קישורים היא דבר שבהחלט קורה ולמען האמת די קשה לקדם אתרים היום בצורה טובה מבלי להשתמש באפשרות הזאת.

בפועל, בניית קישורים נעשית על ידי הכלים השונים לבניית האתרים שבהם בעצם מסמנים את הטקסט ומזינים אליו את הכתובת הרצויה.

כדי לבנות קישור, חשוב להכניס אותו לטקסט אורגני בעמוד, כלומר שהוא ישתלב בצורה טבעית במלל באתר. קישור שמופיע סתם כך ללא הקשר לא ישפר את הדירוג יראה מאולץ ולא יפתה את הגולשים ללחוץ עליו.

כלומר שעל מנת לבנות קישורים בצורה טובה, חשוב להביא בחשבון את כל האלמנטים השונים בעמוד, לרבות תוכן איכותי ורלוונטי ולא רק את הזנת הקישור עצמו, פעולה טכנית בסיסית ולא מסובכת.

סוגי קישורים לאתר 

שורת חיפוש של אינטרנט עם ידיים המחזיקות חיצים המכוונים אליה ברקע שולחן

כמובן שכאשר מדברים על קישורים, מתכוונים לסוג רבים ויש הרבה יותר מסוג אחד בסיסי של קישורים. בואו נגע בסוגי הלינקים הנפוצים: 

קישורים פנימיים 

קישורים פנימיים הם בעצם קישורים הנמצאים באתר שלנו ומובילים לדפים אחרים בו.

כך למשל, אם יש לנו לצורך העניין אתר למכירת מוצרי ניקיון, במאמר שלנו שמדבר על החשיבות של ניקיון הבית, נוכל להכניס לינקים שונים למוצרים, לכוון את הגולשים למידע רלוונטי נוסף ולהעביר אותם לעמוד יצירת קשר.

קישורים פנימיים חשובים גם כן לדירוג האתר וכן משפרים את חווית המשתמש, שכן הם מאפשרים לגולשים שלנו להגיע בקלות יותר מעמוד לעמוד.

קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים הם אותם הקישורים שעליהם דיברנו עד עכשיו. הם קישורים הנמצאים באתרים אחרים ובעצם מובילים אל האתר שלנו, מה שמשפר את הדירוג בגוגל ומחזק את האמינות והמוניטין של המותג.

וממש כמו שחשוב שיהיו קישורים לאתר שלנו מאתרים חיצוניים, כך גם חשוב שיהיו קישורים שמובילים לאתרים חיצוניים באתר שלנו, רצוי אתרים גדולים ומוכרים, עוד צעד שמשפר את הדירוג ומגדיל את האמינות שלנו.

רכישת קישורים: היתרונות

לפניכם כמה יתרונות משמעותיים ברכישת קישורים:

קישורים מגיעים מטקסט איכותי

קישורים איכותיים נמצאים בטקסט איכותי. כלומר, אנחנו לא סתם מקבלים קישור תלוש, אלא מקבלים קישור המגיע בטקסט רלוונטי לאתר שלנו, מה שמעודד את הגולשים להקליק ולהיכנס.

תשתית קיימת

כשקונים קישורים מחברה גדולה ומוכרת, בעצם מקבלים קישור לאתרים רלוונטיים, גדולים, מסודרים ובעלי תפוצה רחבה.

הדבר הזה לא רק משפר את הדירוג של האתר בגוגל ובעצם כך גם את החשיפה האורגנית, אלא גם מבטיח שהרבה יותר גולשים יחשפו לאתר שלנו דרך אותם הקישורים. 

זה נשאר באינטרנט תמיד

בעוד אפיקי קידום אחרים הם כאלו שצריך לחדש כל הזמן, כאן אנחנו מדברים על טקסטים וקישורים שפשוט נשארים באינטרנט לשנים ארוכות.

נכון שחשוב מאוד לחדש את הקידום האורגני ולקנות קישורים חדשים מפעם לפעם, אבל באופן כללי – ברגע שקנינו קישור והוא הוזן בטקסט איכותי, הוא יישאר באינטרנט תמיד בלי שינוי. 

עלות נוחה

נכון, במקרים מסוימים קישורים עשויים להיות יקרים, אבל בסופו של דבר לא מדובר באפיק הקידום היקר ביותר ובכל מקרה זוהי השקעה חכמה תמיד בתנאי שיודעים לעשות את זה נכון. 

קישורים לקידום אתרים בגוגל

ידיים של גבר מקלידות על מחשב נייד ומעל שורת חיפוש

קישורים חיצוניים ממלאים תפקיד מכריע בקידום אתרים בגוגל. כאשר באתרים בעלי מוניטין יש קישור לאתר שלנו, זה בעצם מסמן לגוגל שהאתר שלנו הוא אמין וסמכותי, מה שמשפיע לטובה על הדירוג שלו במנוע החיפוש הזה.

הקישורים החיצוניים הם בעצם סוג של הצבעות אמון והם מגבירים את הנראות והאמינות של האתר. באותה נשימה חשוב מאוד לזכור שגוגל מעדיפה איכות על פני כמות ומתעדפת קישורים ממקורות רלוונטיים ואיכותיים.

בניית תיק מגוון של קישורים חיצוניים מאתרים מוכרים יכולה לשפר מאוד את קידום האתר ואת התנועה האורגנית אליו. 

שירות קניית קישורים – איך זה עובד?

האופן שבו שירות קניית קישורים עובד הוא די נוח ופשוט להבנה. מספקי השירות מציעים בעצם מערכת חכמה שבה אנו בוחרים את מספר הקישורים שאנו רוצים, את העמודים שאנו רוצים לנתב אליהם ואת סוגי האתרים שבהם אנו רוצים שהם יופיעו.

עם הרכישה אנו מקבלים גם טקסט איכותי שבו ישתלבו הקישורים ולאחר מכן מתחילה העבודה והקישורים מוזנים באותם האתרים בכתבות וקטעי טקסט באופן טבעי. 

איך כדאי לבחור מערכת לקניית קישורים חיצוניים לאתר?

אם גם אתם מעוניינים לבחור מערכת לקניית קישורים חיצוניים, הינה כמה פרמטרים שכדאי לשים אליהם לב בתהליך שיבטיחו שאתם עושים את הבחירה הנכונה:

איכות הקישורים

כאמור, קישורים איכותיים הם כאלו המופיעים בצורה טבעית ואורגנית בטקסט.

כלומר, הקישורים מופיעים באופן טבעי, הם נמצאים על מילים וביטויים שהם מצד אחד חלק אינטגרלי מהטקסט ומצד שני תואמים גם ביטויים שאנשים מחפשים הרבה. חשוב מאוד לעבוד רק עם מערכת שיודעת להציע קישורים איכותיים ללא פשרות. 

האתרים המקשרים

כמו שציינו קודם לכן, גוגל שמה דגש באיכות ולא בהכרח בכמות. כלומר, גם אם תקנו אלף קישורים מאתרים חיצוניים, זה לא ממש ישנה אם אלו קישורים באתרים לא מוכרים שיש להם דירוג נמוך בגוגל.

חשוב לוודא שהאתרים המקשרים הם אתרים שיש להם הרבה תנועה וחשיפה, למשל אתרי חדשות גדולים. 

עלויות רכישת הקישורים

המחיר בהחלט משחק תפקיד חשוב וממש לא חייבים לקחת משכנתה כדי לקנות קישורים איכותיים. עלות רכישת הקישורים פר קישור תרד בדרך ככל שקונים כמות גדולה יותר.

לצורך העניין, עלות של שלושה קישורים תעלה לנו בין 400 ל-800 שקלים. עשרה קישורים יעלו לנו בין 900 ל-1,500 שקלים וכן הלאה. 

איכות התוכן

כמעט כל מערכת לקניית קישורים מציעה גם תוכן באיכות מסוימת. שווה בהחלט לחפש את המערכות שמציעות תוכן איכותי ברמה גבוהה לעומת אלו שמציעות תוכן בינה מלאכותית גנרי. תוכן איכותי מושך יותר קוראים ומדורג בצורה טובה יותר על ידי גוגל. 

שירותים נוספים

טיפ חשוב בהחלט הוא לרכוש שירותי בניית קישורים מחברה מקצועית המתמחה באופן כללי ב-SEO ולא רק בנושא הקישורים. השירותים הנוספים יעזרו לכם להשיג תוצאות טובות אפילו יותר ולקדם את האתר שלכם בצורה טובה. 

קניית קישורים: תשובות לשאלות נפוצות

בחור במשקפיים וחולצה תכלת מחזיק טאבלט וחושב רקע ורוד

איך להשיג קישורים לאתר?

הדרך הטובה והמהירה ביותר להשיג קישורים היום היא דרך מערכת אינטרנטית חכמה לרכישת קישורים.

מהם קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם קישורים לאתר שלנו הנמצאים באתרים חיצוניים ובעצם מפנים אל עמודים שונים ותכנים באתר שלנו. 

כיצד קישורים חיצוניים משפיעים על האתר שלנו?

הקישורים החיצוניים הם מעין חותמת איכות וכשהם מופיעים באתרים גדולים ומוכרים הם מעידים על טיב ועל אמינות האתר שלנו. מעבר לכך, קישורים חיצוניים מעלים את הדירוג של האתר בגוגל ומשפרים את המיקום בתוצאות החיפוש. 

מה הקשר בין קישורים חיצוניים לקידום האתר?

קישורים חיצוניים מאפשרים לנו להעלות את דירוג האתר בגוגל וגם מראים לגולשים שהאתר שלנו הוא אתר אמין שאפשר לסמוך עליו. 

איך אדע אילו קישורים חיצוניים הם איכותיים?

קישורים איכותיים הם כאלו המופיעים באתרים גדולים ומוכרים או באתרים שיש להם חשיפה גדולה וכאלו המשולבים בצורה אורגנית וטבעית בקטעי טקסט רלוונטיים.

האם אפשר לקדם אתר בגוגל בלי מערכת קישורים?

באופן תיאורטי ניתן לעשות זאת על ידי קידום בכל הכלים האחרים, אבל זה בהחלט מומלץ להיעזר בשירותים אלה שכן הם כלי חשוב וקריטי.

איך עובד שירות לרכישת קישורים?

שירות רכישת קישורים עובד בצורה פשוטה ואינטואיטיבית. בוחרים את מספר הקישורים הרצוי, את האתרים הרלוונטיים ואת הנושא, משלמים ומקבלים קישורים בטקסט איכותי. 

רכישת קישורים חיצוניים – סיכום ומסקנות

בחורה בחולצת פסים ומשקפיים יושבת מול מחשב נייד מניפה ידיים רקע לבן

בשורה התחתונה, רכישת קישורים חיצוניים היא חלק חשוב ביותר מקידום אורגני של אתרים באינטרנט.

אם גם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם, שואפים להופיע בתוצאות הראשונות ומעוניינים להעניק למותג שלכם חותמת איכות, זוהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

אנו ממליצים תמיד לעבוד עם חברות מנוסות ומוכרות, כאלו שיודעות לתת קישורים במחירים מעולים מאתרים מובילים לצד תוכן איכותי ברמה גבוהה.

כאן בסקירה תוכלו לבחור מבין שלושת השירותים המובילים בישראל ולמצוא את כל המידע שיעשה לכם סדר בדברים. בהצלחה!

דילים סודיים ועדכונים על ירידות מחיר לזמן מוגבל: השאירו פרטים!

נשלח לכם רק תוכן איכותי!

אופק דרימר
נשמח לשמוע את דעתכם!

השארת תגובה

מייליסט
Logo
דילוג לתוכן