קורס אמיר"ם: קורס אמיר"ם מומלץ לשנת 2024

כל תלמיד נדרש להוכיח למוסד האקדמי שבו הוא לומד או מתכנן ללמוד מהי רמת האנגלית שלו. את ההוכחה הזו אפשר להראות בציון החלק באנגלית בפסיכומטרי, או במבחנים באנגלית בעלי אופי דומה ששמם אמי"ר או אמיר"ם.

אם אתם כבר לומדים במוסד ספציפי או שהקבלה שלכם אליו מותנית רק בציון האנגלית שלכם – מבחן אמיר"ם הוא המבחן המתאים בשבילכם.

זהו מבחן הדורש הכנה מקיפה, וכאן תוכלו למצוא את הקורסים הטובים ביותר שיבטיחו שתוציאו את הציון הגבוה ביותר שביכולתכם.

השורה התחתונה
יתרונות
חסרונות
הבחירה שלנו
לוגו ניב רווח קורס פסיכומטרי
קורס אמיר"ם של ניב רווח
הכי מקיף והכי נוח
לבדיקת מחיר
השורה התחתונה
עם ניסיון של יותר מ-20 שנים, צוות המומחים בנושאי פסיכומטרי, בגרויות ובחינות מקצועיות אחרות בנה ניב רווח מערך שלם של קורסי הכנה וכלים לתלמידים מכל הסוגים כדי שגם הם יוכלו למנף את היכולות שלהם להצלחה.
יתרונות
קורס אונליין נגיש מאוד עם שיעורי וידאו מוקלטים, המאפשר למידה בקצב האישי שלכם
התשלום לגישה לתוכן הוא לפי תקופת השימוש שלכם בו
שימוש בתוכנת המילים המפורסמת של ניב רווח לשינון וללמידה
מאות שאלות לתרגול עם פתרונות מלאים ואפשרות לאיפוס התרגולים כדי לתרגל מחדש
אפשר לגשת לתוכן ולתרגל גם מהסמארטפון
סימולציות מבחנים רבות שמטרתן לעזור לכם להתרגל לאופי הבחינה האמיתית
חסרונות
לא מתאים למי שמחפש למידה פרונטלית בלבד
במקום השני
לוגו של מכון נועם
קורס אמיר"ם מטעם מכון נועם
למידה מגוונת
לבדיקת מחיר
השורה התחתונה
מכון נועם מציע מגוון דרכי למידה למבחן האמיר או האמיר"ם. תוכלו לבחור בין ערכת הכנה, קורס פרונטלי או זום ולהתאים את דרך הלמידה לצרכים ולנוחות שלכם.
יתרונות
אפשרות בחירה בין ערכת הכנה אונליין המתאימה לקצב שלכם, קורס הכנה פרונטלי, 5 שיעורים פרטיים במכון או בזום או השתתפות בקבוצת למידה במכון וגם בזום
הערכה המקוונת מכילה את כל מה שאתם צריכים ללימוד עצמי מכל מקום לנוחותכם, והיא בנויה כדי לדמות בצורה מושלמת ויסודית את מבנה הבחינה האמיתית שתעברו ואת השאלות שבה
מי שבוחר בערכת הלימוד אונליין יכול לפנות למדריכים המקצועיים של המכון ולקבל מהם תשובה בהקדם על כל קושי או שאלה שיש להם
קורס ההכנה הפרונטלי (אישי או קבוצתי) נותן לכם גישה גם לערכה המקוונת
חסרונות
ההכנות הפרונטליות נעשות בסניף היחיד של המכון, הנמצא בבני ברק
במסגרת אקדמאית
מכינת בר אילן לוגו
קורס אמיר"ם של מכינת בר אילן
הדרגתי
לבדיקת מחיר
השורה התחתונה
המכינה של בר אילן מאפשרת לסטודנטים להיערך לקראת בחינת האמיר"ם כדי שיוכלו לשפר את הציון שלהם באנגלית ולקבל פטורים או לעמוד בסף הנדרש מהם לקבלה.
יתרונות
קורס מקוון המועבר בזמן אמת בזום
תוכנית הקורס מתאימה לרמת השאלות ולסוגים השונים שלהן בבחינה האמיתית
קורס מקיף ויסודי מלא בשאלות תרגול, המעניק את הכלים שהתלמידים צריכים כדי להתמודד באופן עצמאי עם השאלות במבחן ועם טקסט באנגלית באופן כללי
צוות הקורס מכיל מרצים מובילים ובעלי ניסיון בהוראה מטעם המכינה הקדם אקדמית של בר אילן
חסרונות
הקורס מותאם ללוח הזמנים של בחינת אמיר"ם בבר אילן, וייתכן שהתאריכים לא יהיו מתאימים לאנשים המעוניינים לגשת לבחינה במוסדות אחרים

קורס אמיר"ם נועד להכין אתכם לבחינה בשם דומה, שהיא בחינת אנגלית הנעשית באופן ממוחשב ואדפטיבי, כלומר כל שאלה שאתם עונים עליה משנה את הרמה של השאלות הבאות אחריה לפי רמת הידע שלכם.

בחינת אמיר"ם היא מטעם המרכז הארצי לבחינות והערכה אך היא מנוהלת על ידי המוסד שבו אתם נבחנים, וגם הציון יהיה רלוונטי למוסד הזה בלבד. 

אם אתם רוצים להעשיר את האנגלית שלכם ולנסות לתרגל אותה עוד ולהרחיב את אוצר המילים, תוכלו לעשות זאת במגוון דרכים כמו באפליקציה ללימוד אנגלית, בצפייה בתכנים המועברים בשפה האנגלית (עם כתוביות או בלי, לבחירתכם) וגם באמצעות שיחה עם חברים או אנשים השולטים בשפה. 

חקרנו את כל מה שיש למכונים ולמוסדות השונים בארץ להציע לכם, ובחרנו במוסדות בעלי המוניטין הגבוה ביותר, בעלי שנים רבות של ניסיון מוכח עם אלפי סטודנטים ואף עשרות אלפים, כדי שאתם תקבלו את ההזדמנות הטובה ביותר לחדד את הכישורים שלכם באנגלית ולקבל ציון גבוה בבחינה שיאפשר לכם לשכוח מלימודי אנגלית במהלך התואר.

הקורסים האלו יספקו לכם את כל הכלים הדרושים ללמידה נכונה של התוכן הרלוונטי, יספקו לכם עזרה וליווי מקצועיים לאורך כל הדרך, וכמובן – נבנו על ידי המומחים הטובים ביותר שיודעים על מה הם מדברים. בואו נצא לדרך.

קורסי אמיר"ם מומלצים לשנת 2024

1

קורס אמיר"ם של ניב רווח

בחירה מנצחת

הבחירה שלנו

ניב רווח הוא אחד ממכוני ההכנה לבחינות שונות המובילים בארץ.
יתרונות
 • קורס אונליין נגיש מאוד עם שיעורי וידאו מוקלטים, המאפשר למידה בקצב האישי שלכם
 • התשלום לגישה לתוכן הוא לפי תקופת השימוש שלכם בו
 • שימוש בתוכנת המילים המפורסמת של ניב רווח לשינון וללמידה
 • מאות שאלות לתרגול עם פתרונות מלאים ואפשרות לאיפוס התרגולים כדי לתרגל מחדש
 • אפשר לגשת לתוכן ולתרגל גם מהסמארטפון
 • סימולציות מבחנים רבות שמטרתן לעזור לכם להתרגל לאופי הבחינה האמיתית
חסרונות
 • לא מתאים למי שמחפש למידה פרונטלית בלבד

ייתכן שרבים מכם כבר התכוננו לבגרויות אקסטרניות או לקורס פסיכומטרי במוסד הזה, ואנחנו כאן לומר לכם שגם הקורס המקוון להכנה למבחן אמיר"ם שווה את הכסף בתוכנית המשתלמת שהם מציעים לסטודנטים.

הקורס המקוון של אמיר"ם בניב רווח יעזור לכם להתכונן היטב למבנה הבחינה ולתוכן שלה, כדי שתוכלו לשפר את הציון שלכם באנגלית ואף לקבל פטורים מקורסי אנגלית במהלך הלימודים שלכם במכללה או באוניברסיטה, הכול לפי הפוטנציאל שלכם.

בתוכנית המקוונת שתקבלו יש בנק תרגול עצום בגודלו המכיל מאות שאלות הדומות במבנה שלהן למה שתפגשו בבחינה האמיתית, לצד תוכנת המילים המפורסמת שמשתמשים בה בתוכנית הפסיכומטרי כדי לשנן מילים ולזכור אותן לקראת הבחינה.

הקורס מאפשר גם סימולציות של בחינה אמיתית, עם שימוש במנגנון האדפטציה שהופך את השאלות לקשות או קלות יותר לפי רמת הידע שלכם, כדי שתוכלו להתכונן בכל צורה אפשרית ולהגיע רגועים ומוכנים לרגע האמת.

הפתרונות המלאים והליווי האישי שתקבלו כאן יבטיח שכל השאלות שלכם יקבלו מענה ושלא יהיה לכם צל של ספק שאתם מוכנים להצליח.

מנגנון התמחור של הגישה לתוכן של ניב רווח היא הוגנת לכולם, ותלויה בכמות הימים שאתם מקבלים גישה לקורס הזה.

החל ב-15 ימים ב-455 ש"ח וכלה ב-90 ימים ב-655 ש"ח, יש מגוון רחב של אפשרויות תשלום המתאימות לאנשים שרוצים לסיים מהר עם הלימוד ולגשת לבחינה בקרוב, או למי שרוצה לנצל לזמן רב את המשאבים היקרים מפז של ניב רווח וללמוד לעומק לקראת הבחינה כדי להגדיל מאוד את אחוזי ההצלחה.

2

קורס אמיר"ם מכון נועם

מתאים לכולם

מגוון דרכי למידה

מכון נועם פועל משנת 1992 כדי לאפשר לאנשים להתכונן לבחינות שונות שהם עוברים בחיים, החל בבחינות לצעירים בבית הספר וכלה בבחינות למשטרה, ללימודי רפואה ובחינות שונות בצה"ל.
יתרונות
 • אפשרות בחירה בין ערכת הכנה אונליין המתאימה לקצב שלכם, קורס הכנה פרונטלי, 5 שיעורים פרטיים במכון או בזום או השתתפות בקבוצת למידה במכון וגם בזום
 • הערכה המקוונת מכילה את כל מה שאתם צריכים ללימוד עצמי מכל מקום לנוחותכם, והיא בנויה כדי לדמות בצורה מושלמת ויסודית את מבנה הבחינה האמיתית שתעברו ואת השאלות שבה
 • מי שבוחר בערכת הלימוד אונליין יכול לפנות למדריכים המקצועיים של המכון ולקבל מהם תשובה בהקדם על כל קושי או שאלה שיש להם
 • קורס ההכנה הפרונטלי (אישי או קבוצתי) נותן לכם גישה גם לערכה המקוונת
חסרונות
 • ההכנות הפרונטליות נעשות בסניף היחיד של המכון, הנמצא בבני ברק

המומחים של מכון נועם בנו בשבילכם הכנה מקיפה ויסודית למבחני אמי"ר ואמיר"ם, במגוון צורות המתאימות למי שמעדיף ללמוד לבד וגם למי שצריך ליווי אישי לאורך כל הדרך.

ערכת האונליין של מכון נועם היא נוחה לשימוש ומכילה את כל מה שאתם צריכים כדי להתכונן היטב – כל מה שאתם צריכים זה גישה לאינטרנט, כי כל החומרים עצמם נמצאים בהישג יד באופן מקוון.

הערכה מכילה שאלות לתרגול בנושאים השונים של המבחן – ניסוח מחדש של משפטים, השלמת משפטים והבנת הנקרא מטקסטים, וגם מספקת לכם דוח תוצאות אחרי כל פרק כדי שתדעו איפה טעיתם ובאיזה נושא אתם צריכים להשתפר.

בערכה יש גם מאגר מילים אינטראקטיבי ללימוד ושינון יעיל ומהנה של אוצר המילים באנגלית הנדרש לבחינה. גם כאן תוכלו למצוא סימולציות המדמות היטב את המבחן האמיתי, שנעשה גם הוא במחשב.

הסימולציה גם סופרת לכם את הזמן הנותר, כדי שתוכלו להתאמן מראש בבית על התמודדות עם הלחץ של מענה על כל השאלות בזמן המוקצב.

אם במהלך הלימוד אתם נתקעים באחת השאלות, לא מצליחים להבין את ההסבר וצריכים שמישהו בשר ודם ייתן לכם את התשובה, באפשרותכם לפנות בתוך הממשק לייעוץ ועזרה מהמדריכים המקצועיים של מכון נועם, והם יענו לכם בהקדם האפשרי על השאלה ויספקו לכם פתרון לכל בעיה.

בקורסי ההכנה הפרונטליים, כל תלמיד מקבל תוכנית לימוד מותאמת אישית לפי ההתרשמות של המורה מהידע ומהיכולות שלכם. התוכנית הזאת כוללת הרבה שיעורי בית, אך היא נועדה לוודא שאתם מחזקים את כל החולשות ולא מגיעים לבחינה מהוססים או חוששים מאחד הפרקים שבה.

אתם בוחרים את היקף השעות של הקורס, לפי הזמן הנותר לכם עד הבחינה וכמה הדרכה וליווי אתם צריכים, ואם אתם לא בטוחים מהו היקף השעות שאתם צריכים אתם יכולים להתייעץ עם הצוות ואף להיבחן במבחן לדוגמה כדי להעריך בצורה מדויקת ככל האפשר את רמת המוכנות שלכם.

3

קורס אמיר"ם של בר אילן

קורס של מוסד אקדמי

סימולציות

המכינה הקדם אקדמית של אוניברסיטת בר אילן מציעה בין היתר גם קורס אמיר"ם כדי שסטודנטים יוכלו לשפר את הציון שלהם באנגלית ולקבל פטורים או לעמוד בסף הנדרש מהם לקבלה.
יתרונות
 • קורס מקוון המועבר בזמן אמת בזום
 • תוכנית הקורס מתאימה לרמת השאלות ולסוגים השונים שלהן בבחינה האמיתית
 • קורס מקיף ויסודי מלא בשאלות תרגול, המעניק את הכלים שהתלמידים צריכים כדי להתמודד באופן עצמאי עם השאלות במבחן ועם טקסט באנגלית באופן כללי
 • צוות הקורס מכיל מרצים מובילים ובעלי ניסיון בהוראה מטעם המכינה הקדם אקדמית של בר אילן
חסרונות
 • הקורס מותאם ללוח הזמנים של בחינת אמיר"ם בבר אילן, וייתכן שהתאריכים לא יהיו מתאימים לאנשים המעוניינים לגשת לבחינה במוסדות אחרים

המכינה מעבירה קורסים רבים העוזרים לתלמידים לשפר את הסיכויים שלהם להתקבל לאקדמיה, וקורס אמיר"ם עומד גם הוא ברמה של ההכנות האחרות במוסד הזה.

הקורס הזה של המכינה נבנה בהתאם לאופי הבחינה, כדי לאפשר לאנשים להתכונן היטב לסיטואציה האמיתית באמצעות סימולציות.

צוות הקורס מורכב מאנשי מקצוע בעלי ידע בהוראה וניסיון במבחן הזה באופן ספציפי, כדי שתהיו בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר בדרך להצלחה.

המסלול שם את הצרכים והיכולות של כל תלמיד במרכז, כדי לוודא שכל אחד ממצה את הפוטנציאל האדיר שבתוכנית ההכנה ורותם את כל היכולות שלו לשיפור ניכר שיתבטא אחר כך בציון גבוה בבחינה.

בין שאתם מתקשים בהוצאת מידע מטקסט שלפניכם או שאתם לא מצליחים לפעמים להבין איך לנסח מחדש משפט, התוכנית תיתן לכם כלים טובים לעבודה שיטתית נכונה ותיתן דגש על כל מה שאתם צריכים בו חיזוק.

העובדה שהקורס מנוהל בזמן אמת ולא בהרצאות מוקלטות מספקת לתלמידים תחושת ביטחון שיש מישהו שמלווה אותם באמת לאורך כל הדרך, ויספק להם פתרונות מיידים לכל שאלה ובעיה.

4

קורס אמיר"ם של HighQ

אסטרטגיות למידה ייחודיות

ליווי צמוד

HighQ הוא עוד אחד ממכוני ההכנה המובילים בארץ, עם יותר מ-30 שנות ניסיון בהוראת אנגלית.
יתרונות
 • קורס מקוון בזמן אמת הנערך במפגשים בשעות קבועות ובשני מסלולים (ממוקד או מורחב) השונים באורכם
 • תוכנית הקורס מכילה גם 2 פגישות אישיות כדי שהמורה יבין את מצבכם ויעזור לכם ככל האפשר לממש את הפוטנציאל שלכם
 • לימוד תחת צוות מורים מקצועי ומנוסה בעל שנים רבות של ניסיון
 • קבלת ערכת לימוד המכילה ספרי לימוד, תרגול ומילון מותאם
 • גישה לחומרים נוספים כמו הרצאות מוקלטות, ספריית מאמרים וסימולציות
 • על אף שהקורס משווק כקורס אמי"ר, המרצים עושים את ההתאמות הנדרשות כדי להכין את התלמידים גם לבחינת אמיר"ם
חסרונות
 • אין קורס פרונטלי, לא מתאים למי שצריך מסגרת לימודית

הצוות של המכון מורכב מאנשים שעמדו בהצלחה ובהצטיינות בבחינות השונות, ויש לו ידע נרחב וניסיון רב שנים שיספק לכם הכנה מקיפה, יסודית, מקצועית ומותאמת אישית לכל בחינה.

הקורס של HighQ יכין אתכם היטב לבחינת אמי"ר או אמיר"ם. יש למכון הזה אסטרטגיות למידה מיוחדות משלו כמו Brainwash ומשחקים אינטראקטיביים, וכל התלמידים מקבלים גישה לכל ספרי הלימוד והתכנים הרלוונטיים.

בין שאתם בוחרים במסלול המורחב של 60 שעות לימוד או במסלול הממוקד של 40 שעות לימוד, מתכונת הקורס היא מפגשים פעמיים בשבוע של 3.5 שעות בזום עם המרצה שלכם, שילמד אתכם מהבסיס את כל מה שאתם צריכים כדי להצליח בקלות במבחן.

נוסף על שעות הלימוד המרצה גם יערוך איתכם 2 פגישות אישיות, אחת בתחילת הקורס ואחת באמצע הדרך, כדי לאמוד את רמת המוכנות שלכם ולבדוק באילו נושאים אתם שולטים ואיפה אתם צריכים עוד חיזוק.

רמת הלימוד בכיתה היא אותו דבר והנושאים נלמד בקצב אחיד כדי לאפשר לכולם לממש את היכולות שלהם, ועיקר ההתמקדות שלכם בחיזוק ובשינון תהיה בשיעורי הבית והתרגולים שתעשו בזמנכם הפנוי. 

5

קורס אמיר"ם של פטור

מאגר תרגול גדול

מידע עדכני

אתר פטור הוא אחד האתרים המובילים בישראל ללימוד אנגלית לקראת מבחן אמי"ר. האתר עלה בשנת 2011 ומאז עזר לאלפי תלמידים ותלמידות לשפר את האנגלית שלהם ולהצליח בבחינות.
יתרונות
 • קורס מקוון שאתם יכולים לעשות בקצב האישי שלכם
 • אפשרות לעשות סימולציות של הבחינה, כולל קבלת ציון והסברים מלאים של כל הפתרונות
 • מילון מקיף בעל יותר מ-1,000 מילים שאתם צריכים להכיר לבחינה
 • לימוד אוצר מילים באמצעות משחקים ופעילויות אינטראקטיביות
 • תשלום חד פעמי של 269 ש"ח ל-4 חודשים, עם תוספת הארכה של 4 חודשים נוספים בתשלום נוסף של 129 ש"ח
 • הלומדה באתר מאתרת את החוזקות והחולשות שלכם ובונה בשבילכם תוכניות לימוד שיעזרו לכם להתקדם ולהצליח
חסרונות
 • אין קורס פרונטלי, לא מתאים למי שצריך מסגרת לימודית

תוכניות הלימוד באתר מכילות בדיוק את מה שאתם צריכים להצלחה בבחינה, והמידע הזה מתעדכן כל הזמן כדי לשמור על רלוונטיות.

קורס אמיר"ם של אתר פטור מכיל מילון מיוחד שיש בו יותר מ-1,000 מילים הרלוונטיות לבחינה ולחיים באופן כללי, ויש לכם אפשרות להוריד את המילים כקובץ MP3 שאתם יכולים להפעיל על המחשב או בכל מכשיר חכם המסוגל להשמיע קבצים בפורמט הזה, כדי שתוכלו לשנן מילים גם כשאתם בנסיעה ברכבת או באוטובוס, כשאתם מתאמנים במכון או בכל רגע אחר שנראה לכם מתאים.

נוסף על כך, צוות האתר הכין משחקי מילים וכתבות וידאו שיעזרו לכם ללמוד היטב את המילים, וגם ערך מאגר של אלפי שאלות תרגול הכוללות הסברים מודרכים ומפורטים, כדי שלא תישארו עם שום שאלה שאין לה תשובה.

לאחר התרגול תוכלו גם להתנסות בתרגול מבחנים המדמים היטב את הבחינה האמיתית, תקבלו מהמערכת גם ציון על הסימולציה והסברים לשיפור.

הממשק של האתר נוח מאוד וידידותי למשתמש, והמחיר הנמוך יחסית ביחס לערכות אחרות הופך את האפשרות הזו לפופולרית במיוחד.

6

קורס אמיר"ם של אשכולות

למידה הדרגתית

קצב אישי

אשכולות הוא אתר אינטרנט שנבנה כדי לאפשר לשוחרי ידע ללמוד נושאים שונים באופן עצמאי ובקצב שלהם.
יתרונות
 • קורס מקוון המוקלט מראש, המאפשר לכם ללמוד בקצב שמתאים לכם
 • באתר אשכולות הלימוד מתחלק ל-6 קורסים שונים, המתחילים מהבסיס וממשיכים בסוף להכנה למבחן עצמו
 • בעת ההרשמה אתם קובעים קצב אישי ללימודים, ואם אתם עומדים בו בהצלחה ההכשרה שעברתם תהיה ללא עלות
 • אפשרות לקבלת עזרה ממנטור למידה, שילווה אתכם לאורך כל הדרך ויעזור לכם להגשים את היעדים והמטרות שלכם
חסרונות
 • אין קורס פרונטלי, לא מתאים למי שצריך מסגרת לימודית

יש באתר לא מעט קורסים חינמיים, וגם אפשרות לקורסים משודרגים בתשלום שבאמצעותם תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם להצליח בבחינות השונות.

מסלול אמיר"ם המלא של אתר אשכולות מכיל 5 קורסי בסיס (אנגלית בסיסית א'+ב' ואנגלית עיונית א'-ג'), המלמדים אתכם באיטיות ובליווי הסברים מפורטים את עקרונות הבסיס באנגלית החשובים לבחינה.

לאחר מכן יש קורס הכנה למבחן אמיר"ם, המתמקד בשיטות למידה למבחן כמו שינון מילים, הכרת חלקי הבחינה ויישום של הידע כדי להתרגל לענות על השאלות בזמן המהיר ביותר.

בכל קורס יש גם שאלונים לתרגול ושאלונים מסכמים כדי שתוכלו לבדוק את רמת הידע וההבנה שלכם, ובכל שלב בדרך אתם יכולים לבקש את עזרתו של מנטור למידה, שיענה לכם על כל שאלה ויספק לכם הסברים שיקלו עליכם את תהליך הלמידה.

מה זה מבחן אמיר”ם?

מבחן אמיר"ם הוא מבחן אנגלית הנועד להוכיח את רמת הידע שלכם בשפה.

כל מוסד דורש מהתלמידים הנרשמים אליו להוכיח את רמת הידע שלהם באנגלית, המוגדרת בדרך כלל באמצעות חלק האנגלית שבמבחן הפסיכומטרי, אך מי שלא ניגש לבחינה זו או רוצה לשפר את הציון שלו צריך לגשת למבחן אמי"ר (שאותו מנהל המרכז הארצי לבחינות והערכה) או אמיר"ם (שאותו מנהל מוסד הלימודים).

מבחן אמיר"ם הוא מבחן ממוחשב ואדפטיבי, המתאים את רמת השאלות ליכולות ולידע שלכם. 

במבחן אמיר"ם יש 3 פרקים ובכל אחד יש 22 שאלות אמריקאיות.

מה צריך להביא לקורס?

בדרך כלל הקורסים מספקים לכם את כל הכלים הפיזיים והמקוונים שאתם צריכים ללמידה (ספרים, לומדות ועוד), וחשוב שתבואו עם מוטיבציה רבה ללמוד ולהצליח. מומלץ להכין גם מחברת וכלי כתיבה כדי לרשום לעצמכם הערות חשובות.

מה משך הזמן של בחינת אמיר”ם?

לכל פרק של הבחינה מוקצבות 20 דקות, וזה אומר שבחינת אמיר"ם נמשכת כשעה (כולל הקראת הנחיות, בדיקת הזהות של הנבחנים, תרגול להבנת השימוש במחשב ועוד).

איך מתחלק הציון במבחן אמיר”ם?

סולם הציונים במבחן אמיר"ם זהה לסולם הציונים בבחינת הפסיכומטרי – טווח בין 50 ל-150, כאשר 85 הוא סף הקבלה לאוניברסיטה וציון של 134 לפחות מזכה בפטור מוחלט מקורסי אנגלית בלימודים.

מה לומדים בקורס?

בקורס אמיר"ם לומדים את כל הנושאים המופיעים בבחינה: אוצר מילים, השלמת משפטים, הבנת הנקרא וניסוחים מחדש של משפטים.

מהו טווח המחירים של קורס אמיר”ם?

טווח המחירים של קורס אמיר"ם משתנה לפי האינטנסיביות שלו, לפי צורת הגישה אליו (קורס מקוון מוקלט לעומת קורס פרונטלי) ועוד. יש מכונים המספקים ערכות מקוונות בעלות נמוכה, ויש מכונים המציעים קורסים פרונטליים יסודיים שיכולים לעלות 1,000 ש"ח או יותר.

שאלות ותשובות

בחור במשקפיים עם תיק גב ודגל אנגליה חושב רקע לבן

מה זה קורס אמיר”ם?

קורס אמיר"ם הוא קורס הכנה לבחינת אנגלית להוכחת ידע או לשיפור ציון, המועברת מטעם המרכז הארצי לבחינות והערכה אך מנוהלת על ידי המוסד שבו אתם לומדים או שאליו אתם מעוניינים להתקבל.

האם כל אחד יכול לעשות קורס אמיר”ם?

כל אחד יכול לעשות קורס אמיר"ם, ומי שצריך להוכיח למוסד הלימודים את רמת הידע שלו באנגלית או לשפר את הציון הקיים יכול להירשם לקורס ולעבור את הבחינה.

האם אפשר לראות שיפור מהותי בציון לאחר הקורס?

השיפור של תלמיד לאחר הקורס תלוי רבות בהתמדה שלו ובמוטיבציה שלו להצליח, אך מהניסיון הרב של המכונים אפשר לראות שהקורסים שלהם מועילים מאוד ועוזרים לתלמידים לשפר באופן ניכר את הציונים שלהם.

מהו משך הזמן של הקורס?

משך הזמן של הקורס משתנה בהתאם לאופי הלימוד. יש קורסים הנמשכים חודש או חודשיים, ויש קורסים מקוונים מוקלטים שבהם אתם מחליטים מהו קצב הלמידה.

איפה לומדים קורס אמיר”ם?

אפשר ללמוד קורס אמיר"ם במגוון מכונים ומוסדות בארץ, ורובם מספקים כלים מקוונים כדי שתוכלו ללמוד בנוחות מכל מקום שאתם נמצאים בו.

לסיכום

בחורה יושבת מול מחשב וספרים מחייכת ומרימה אגודל באוויר

קורס אמיר"ם הוא המבחן שתלמידים צריכים לעבור כדי להוכיח את הידע שלהם באנגלית אם הם לא ניגשו לפסיכומטרי, או בחינה שהם יכולים לעבור כדי לשפר את הציון שלהם באנגלית ולקבל פטור מקורסים במהלך הלימודים באקדמיה.

באמצעות בחירת הקורס המתאים לכם, תוכלו למצות את הפוטנציאל שלכם ולקבל ציון גבוה באנגלית כדי שלא תצטרכו להתעסק בלימוד אנגלית במהלך הלימודים לתואר.

דילים סודיים ועדכונים על ירידות מחיר לזמן מוגבל: השאירו פרטים!

נשלח לכם רק תוכן איכותי!

אופק דרימר
נשמח לשמוע את דעתכם!

השארת תגובה

מייליסט
Logo
דילוג לתוכן