סירקל איי אקדמי: הכרות עם האקדמיה המובילה למסחר

האקדמיה למסחר של חברת הנוסטרו "סירקל איי קפיטל" מציעה את קורסי האונליין הכי טובים בשוק ההון שיש כיום בשפה העברית. צוות המרצים המעולה, הקהילה הפעילה, והתכנים הלימודיים הם בדיוק מה שאתם צריכים כדי ללמוד את תחום המסחר בבורסה מא' ועד ת'.

שימו לב- לאחר 4.5 שנים ומאות תלמידים נרכש מרכז הלימוד אינטראקטיב ישראל על ידי מי שהקים עם אינטראקטיב ישראל וניהל אותו – עידו הררי מייסד קבוצת סירקל איי.

האקדמיה למסחר של חברת הנוסטרו "סירקל איי קפיטל", "סירקל איי אקדמי" היא המובילה בישראל בכל מה שקשור להשכלה פיננסית, המציעה מגוון רחב של קורסים, סמינרים ומשאבים לימודיים לכל מי שרוצים להפוך לסוחרים ומשקיעים מקצועיים.

בזכות ההכשרות המקיפות שלה, סירקל איי אקדמי סייע לאלפי תלמידים לפתח את הידע והכישורים הדרושים להצלחה בשווקים הפיננסיים.

בואו נבחן מקרוב את הקורסים האינטרנטיים של סירקל איי, ונדבר על צוות המרצים וגם על שביעות הרצון של התלמידים, כדי לראות האם באמת מדובר במכללה הכי טובה בישראל ללימודי שוק ההון.

קורסים מקוונים במכללה של סירקל איי אקדמי

מרכז הלימד של סירקל איי אקדמי מציע מגוון רחב של קורסי אונליין בשוק ההון שנועדו לעזור, ללמד ולהכשיר סוחרים ומשקיעים מכל רמות הניסיון. הקורסים האלה מכסים מגוון של נושאים, החל מאסטרטגיות מסחר בסיסיות ועד לניתוח טכני מתקדם וניהול סיכונים.

כמה מהיתרונות של הקורסים המקוונים של סירקל איי אקדמי כוללים:

  • למידה בכל דרך שנוחה לכם: פרונטלי/מקוון או דיגיטלי, בקבוצה או באופן פרטי 1 על 1.תלמידים יכולים לגשת לחומרי הקורס באופן מקוון מתי שהם רוצים, מה שמעניק להם את הגמישות ללמוד בקצב שלהם ולפי לוח הזמנים שלהם.לאלו שמעדיפים יחס אישי ושעות גמישות סירקל אי אקדמי מציע ליווים בעבודה עם מערכת קלנדלי לאורך השבוע.
  • תמיכה מתמשכת: לאחר שהתלמידים סיימו קורס, יש להם גישה לתמיכה מתמשכת מצוות אנשי מקצוע בתחום המסחר של סירקל איי. זה כולל גישה לוובינרים וקהילה של סוחרים ומשקיעים שיכולים לספק תמיכה והכוונה.

אחד היתרונות המרכזיים של הקורסים של סירקל הוא הגמישות שלהם: התלמידים יכולים ללמוד בקצב שמתאים להם, וחומרי הקורס האינטראקטיביים מקלים על חיזוק מושגי מפתח השונים.

סרטוני ההדגמות בקורסים השונים מספקים הזדמנות לראות כיצד סוחרים מקצועיים סוחרים בשווקים, והתמיכה המתמשכת מבטיחה שלתלמידים תהיה גישה למשאבים הדרושים כדי להמשיך ללמוד, לצמוח, ולהצליח בתור סוחרים ומשקיעים.

הקורסים של סירקל איי אקדמי נועדו לעזור לתלמידים לפתח את הכישורים והידע הדרושים להם כדי לסחור ולהשקיע בביטחון בשווקים הפיננסיים. הקורסים כוללים שילוב של חומרים מקוונים, הרצאות וידאו, חידונים ווובינרים, המספקים לתלמידים הזדמנות להיות בקשר ישיר עם המדריכים ועם תלמידים אחרים.

אחת החוזקות המרכזיות של הקורסים של סירקל איי היא המיקוד שלהם במסחר מעשי: במקום רק לספק ידע תיאורטי כמו שעושים 99% מהמתחרים שלהם בשוק, הקורסים של סירקל איי נועדו לעזור לתלמידים לפתח את הכישורים והידע הדרושים להם כדי לקבל החלטות מסחר והשקעה מושכלות ורווחיות בעולם האמיתי.

זה כולל ללמד את התלמידים כיצד להבין ולזהות מגמות בשוק, לזהות רמות תמיכה והתנגדות מרכזיות, ולפתח תוכנית מסחר התואמת את המטרות האישיות שלהם ואת רמת הסיכון האישית של כל תלמיד.

בנוסף לתוכנית הליבה הכוללת מסחר במניות, אופציות וחוזים עתידיים, האקדמיה למסחר של סירקל איי מציעה מגוון רחב קורסים מתקדמים ותוכניות התמחות המאפשרות לתלמידים להעמיק את הידע והכישורים שלהם בתחומי עניין ספציפיים.

אלה כוללים הכשרות מקיפות על מסחר יומי, מסחר טכני כמותי, אופציות ונגזרים, השקעות ערך (Buy & Hold) וגם הכשרות למסחר אלגוריתמי המלמדות את התלמידים כיצד לפתח מערכות מסחר אוטומטיות שיכולות לעזור להם להשיג את מטרותיהם הפיננסיות.

צוות המרצים

נבחרת המרצים של סירקיל איי אקדמי

צוות המרצים באקדמיה למסחר הם כמה מהסוחרים והמשקיעים המנוסים והבקיאים ביותר בתחום. הם מגיעים ממגוון של רקעים שונים, הכולל ניהול קרנות גידור והשקעות, מסחר יומי, והשקעות טווח ארוך.

לרבים מהם יש ניסיון של עשרות שנים בשווקים הפיננסיים, והמטרה העליונה שלהם היא לעזור לתלמידים לפתח את הכישורים והידע הדרושים כדי להצליח בתור סוחרים ומשקיעים.

אחד המאפיינים הייחודיים בגישה של סירקל איי, היא ההתמקדות שלהם בהתנסות בפועל בחומר הנלמד. רבים מהמרצים עבדו (ועדיין עובדים) כסוחרים מקצועיים או מנהלי כספים, ויש להם ידע ממקור ראשון על כל האתגרים וההזדמנויות השונות שיש לשוק ההון להציע.

חוויה זו באה לידי ביטוי בקורסים שהם מלמדים, אשר נועדו לעזור לתלמידים לפתח מיומנות מעשיות שהם יכולים ליישם על אסטרטגיות המסחר שלהם כדי להרוויח כסף בבורסה.

שירות לקוחות, תמיכה וליווי

נציג שירות לקוחות של אינטראקטיב ישראל מושיט יד לעזרה

התמיכה המתמשכת והמשאבים הקהילתיים של סירקל איי מהווים יתרון גדול בתוכניות הלימוד של המכללה. לתלמידים יש גישה למגוון קורסים מקוונים וחומרים לימודיים שעוזרים להם להמשיך לפתח את הכישורים והידע שלהם בטווח הארוך.

בנוסף, הקהילה של סירקל איי בדיסקורד מעניקה אפשרות עבור התלמידים ליצור קשר עם סוחרים ומשקיעים אחרים, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן שהם סוחרים.

שביעות רצון התלמידים

אחד האינדיקטורים הטובים ביותר לאיכות הקורסים וצוות המרצים של סירקל איי אקדמי הוא שביעות הרצון של התלמידים שלהם.

תלמידים שלמדו באקדמיה למסחר מדווחים על מגוון של יתרונות, הכוללים:

  • ביטחון עצמי מוגבר: תלמידים רבים מודים שהם מרגישים בטוחים יותר ביכולת שלהם לסחור ולהשקיע לאחר סיום אחד הקורסים של סירקל איי. תחושת הביטחון הזאת בסופו של דבר מביאה לביצועי מסחר טובים יותר והחלטות השקעה מוצלחות יותר.
  • מיומנויות וידע משופרים: הקורסים נועדו לעזור לתלמידים לפתח מיומנויות מעשיות וישימות שהם יכולים ליישם באסטרטגיות המסחר שלהם. תלמידים מדווחים כי הם מסוגלים לקבל החלטות מושכלות יותר ולהשיג תוצאות טובות יותר בשווקים.
  • גישה לקהילת סוחרים: תלמידים רבים מעריכים את תחושת הקהילה. בזכות הגישה שהם מקבלים לסוחרים ומשקיעים אחרים, התלמידים יכולים לשתף רעיונות, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן שהם סוחרים כדי לפתח את הכישורים והידע שלהם.
  • תמיכה מתמשכת: בנוסף לקורסים עצמם, תלמידים רבים מעריכים את התמיכה המתמשכת שהם מקבלים מצוות המרצים. זה כולל גישה לוובינרים וחומרי לימוד שעוזרים להם להמשיך ללמוד ולצמוח כסוחרים ומשקיעים.

בסך הכל, הרמה הגבוהה של שביעות רצון התלמידים היא אינדיקציה מצוינת לאיכות הקורסים והמדריכים של סירקל איי אקדמי.

בזכות לימודים מעשיים ותמיכה איכותית, מדובר במכללה שמסוגלת לעזור לתלמידים להשיג את המטרות הפיננסיות שלהם ולפתח את הביטחון והכישורים הדרושים להם כדי להצליח במסחר בשוק ההון.

שאלות נפוצות

בחור ממושקף עם סוודר כתוב מחזיק סימן שאלה על רקע כחול

אילו סוגי קורסים יש באקדמיה למסחר של סירקל איי, ולמי הם מתאימים?

סירקל איי מציעה מגוון רחב של קורסים, החל משיעורים למתחילים ועד לתוכניות מתקדמות יותר. אלה כוללים בין היתר שיעורים על מסחר יומי, סווינג, אופציות, נגזרים, השקעות לטווח ארוך,אלגוטריידינג ועוד. הקורסים מיועדים לכל מי שרוצה ללמוד על מסחר והשקעות, ללא קשר לרמת הניסיון או הרקע שלו. המרצים של המכללה הם סוחרים מנוסים עם טראק-רקורד מוכח, בעלי הבנה עמוקה של השווקים הפיננסיים ויכולים לעזור לתלמידים לפתח את הכישורים והידע הדרושים להם כדי להצליח בבורסה.

איך מועברים השיעורים?

הקורסים המקוונים של סירקל איי נועדו להיות גמישים ואינטראקטיביים. התלמידים יכולים לגשת לחומרי הלימוד ולהרצאות בקצב שלהם, ולתקשר עם מרצים ותלמידים אחרים באמצעות מגוון כלים מקוונים. יש גם שיעורים בזמן אמת, שבהם התלמידים יכולים לקיים אינטראקציה ישירה עם המרצה בזמן אמת ולשאול שאלות תוך כדי למידה תוך למידה פרונטלית במשרדי החברה בראשון לציון או באופן מקוון דרך מערכת לימודים הכוללת גם אפליקציה בשתי החנויות. הפורמט המקוון הוא מושלם עבור אנשי מקצוע עסוקים שאולי אין להם זמן להשתתף בשיעורים פרונטליים, או עבור אלה המעדיפים ללמוד בקצב שלהם.

מה מבדיל את הקורסים בסירקל איי מקורסים אחרים?

גורם מפתח אחד שמייחד את האקדמיה למסחר של סירקל איי הוא ההתמקדות שלה בלימודים מעשיים שמועברים על ידי אנשי מקצוע עם ניסיון ותוצאות מוכחות בתחום המסחר וההשקעות בשוק ההון. במקום רק לספק ידע תיאורטי, הקורסים של סירקל איי נועדו לעזור לתלמידים לפתח את הכישורים והידע הדרושים להם כדי לקבל החלטות מסחר והשקעה מושכלות בעולם האמיתי. בנוסף, צוות המרצים הם בעלי ניסיון וידע רבים, עם ניסיון של עשרות שנים של השקעות מוצלחות. לבסוף, המכללה שמה דגש על ליווי מתמשך וקהילתיות, שמבטיחים שלתלמידים יהיו את כל הכלים הדרושים כדי להצליח.

עד כמה מרוצים התלמידים מהקורסים של האקדמיה למסחר מקוון?

תלמידים רבים שסיימו את הקורסים של סירקל איי מדווחים על רמות גבוהות של שביעות רצון, ומדברים על שיפור ביכולות המסחר שלהם, וגם על ביטחון עצמי גבוה יותר בהשקעות. בנוסף, הם מציינים רמה מאוד גבוהה ומעמיקה של החומר הנלמד.

האם אני באמת יכול ללמוד להרוויח כסף בשוק ההון מהקורסים?

אין הבטחות או ערבויות בשוק ההון, אבל תלמידים רבים שסיימו את הקורסים של סירקל איי מדווחים על שיפורים משמעותיים בתוצאות המסחר וההשקעות שלהם. בזכות הלימודיים המעשיים, הליווי, והקהילה, סירקל איי אקדמי עוזרת לתלמידים לפתח את הכישורים והידע הדרושים להם כדי לקבל החלטות מסחר והשקעה מושכלות. עם זאת, ההצלחה תלויה בסופו של דבר במגוון גורמים, כולל תנאי השוק, האופי של התלמיד והיכולת לבצע עסקאות בסיכון מינימלי. כמו בכל תוכנית לימודים, חשוב לגשת לקורסים עם ראש פתוח, נכונות ללמוד ומחויבות ליישם את הידע הלכה למעשה.

השורה התחתונה

בחור צעיר ששמח אחרי עסקה מוצלחת בשוק ההון

האקדמיה למסחר של סירקל איי היא הגוף שיביא אותך לתוצאות הטובות ביותר. הם מלמדים את תחום שוק ההון על ידי מבחר רחב של קורסים, סמינרים ומשאבים לימודיים עבור סוחרים ומשקיעים בכל הרמות.

הקורסים המקוונים שלהם גמישים ואינטראקטיביים, וצוות המרצים שלהם הם המנוסים והבקיאים ביותר בתחום. תלמידים שסיימו את הקורסים של האקדמיה מדווחים על רמות גבוהות של שביעות רצון, כאשר רבים מציינים ביטחון, מיומנויות וידע משופרים כיתרונות מרכזיים.

בין אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בעולם הפיננסי, או שאתם כבר שועלים וותיקים בתחום, לצוות המרצים המדהים של סירקל איי יש את כל הידע והכלים לעזור לכם להגיע לשלב הבא.

סירקל איי אקדמי: הכרות עם האקדמיה המובילה למסחר
סירקל איי אקדמי: הכרות עם האקדמיה המובילה למסחר

דילים סודיים ועדכונים על ירידות מחיר לזמן מוגבל: השאירו פרטים!

נשלח לכם רק תוכן איכותי!

שלומי מור
שלומי מור

שלומי הוא המומחה הכי גדול בישראל לכל מה שקשור לדירוגים, השוואות וסקירות של מוצרים. הוא אוהב לטייל בים (לא בשעות השיא - ג'ינג'י אחרי הכל), לבדוק גאדג'טים חדשים, ואת הכלב שלו רקסי.

נשמח לשמוע את דעתכם!

השארת תגובה

מייליסט
Logo
דילוג לתוכן